Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 30

Italija planuoja uždrausti laboratorijoje užaugintą mėsą

Italija planuoja uždrausti laboratorijoje užaugintą mėsą

Siekdama išsaugoti tarptautiniu mastu pripažintą šalies virtuvę, Italijos vyriausybė pritarė teisės aktams, kuriais būtų uždrausta laboratorijose pagaminta mėsa ir kiti sintetiniai maisto produktai.

Po peticija, kurią pasirašė daugiau kaip 500 000 žmonių, populistinė koalicinė ministro pirmininko Giorgia Meloni vyriausybė išreiškė tvirtą paramą šalies ūkininkams, tradicinei Viduržemio jūros regiono mitybai ir griežtai pasisakė prieš Didžiojo Reseto siekį pakeisti tikrą mėsą laboratorijose užaugintais sintetiniais baltymais.

Siūlomas įstatymo projektas parengtas po kelių vyriausybės dekretų, kuriais uždrausta picoms ir makaronams gaminti naudoti miltus, pagamintus iš vabzdžių, pavyzdžiui, vikšrų ir skėrių.

Breitbart praneša: Žemės ūkio ministras Francesco Lollobrigida, aiškindamas vyriausybės sprendimą pritarti sintetinių maisto produktų draudimui, laikraščiui "Il Messaggero" teigė: "Tai, kad vyriausybė priėmė sprendimą uždrausti sintetinius maisto produktus, rodo, jog žemės ūkio ministro sprendimas yra labai svarbus: "Tai prastos kokybės maisto produktai. Mes saugome sveikatą ir aplinką."

"Jei šiam reiškiniui pavyktų įsitvirtinti rinkose, padidėtų nedarbas, atsirastų socialinis neteisingumas." Jis pridūrė, kad šis teisės aktas leis "Italijai pirmauti" judėjime prieš netikrus maisto produktus.

Tuo tarpu sveikatos apsaugos ministras Orazio Schillaci sakė: "Mes remiamės prevencijos principu ir saugome mūsų tautos žemės ūkio ir maisto paveldą. Mes pasisakome už Viduržemio jūros regiono mitybą."

Šis žingsnis buvo žengtas po to, kai žemės ūkio bendrovė "Coldiretti" surinko daugiau kaip 500 000 parašų prieš sintetinės mėsos plitimą. Jei teisės aktas būtų įgyvendintas, jo pažeidėjams grėstų iki 60 000 eurų (53 000 svarų sterlingų) baudos.

Paskelbus apie vyriausybės sprendimą pritarti įstatymo projektui, prie Chigi rūmų Romoje, XVI a. pastato, kuris tapo oficialia Italijos ministro pirmininko rezidencija, susirinko "flashmob'as" šalininkų.

Netikėtai Ministrė Pirmininkė Meloni paliko savo kabinetą ir išėjo pasisakyti prieš minią, sakydama: "Galėjome tik pasidžiaugti kartu su mūsų ūkininkais ir "Coldiretti" prezidentu priemone, kuri iškelia Italiją į pirmąją vietą, taip pat ir vartotojų apsaugos srityje."

"Esame susiję su tuo, kad kiekvienas pilietis, kuris valgo čia, kuris valgo meistriškumo tėvynėje, gali turėti tokias pačias galimybes vartoti maistą, apie kurį tiksliai žino, iš kur jis kilęs", - pridūrė ji.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau