Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2023 » Vasario » 24

Tyrimas atskleidė, kad netikra Billo Gateso mėsa žmonėms sukelia ‘Turbo vėžį’

Billo Gateso mėsa žmonėms sukelia ‘Turbo vėžį’

Tikrinti faktai

Naujo nerimą keliančio tyrimo duomenimis, Bilo Gateso (Bill Gates) laboratorijoje užauginta mėsa sukelia vėžį ją vartojantiems žmonėms.

Sintetinę mėsą Billas Gatesas ir globalistų elitas WEF aktyviai reklamavo kaip vadinamosios klimato kaitos sprendimą. Tačiau dabar paaiškėjo, kad šis netikras maistas sukelia vėžį, kurį sukelia jam gaminti naudojamos nemortizuotų ląstelių linijos.

Nesitenkindamas tuo, kad nuodija jūsų širdį mRNA vakcinomis, o močiutę siunčia į mirtininkų skyrių už tai, kad ji nereikalinga, B. Gatesas nori, kad sėstumėte prie vakarienės stalo su jo atgrasaus skonio sintetine mėsa, kuri, kaip tik taip atsitiko, užkrečia jus nepagydomais vėžiniais susirgimais.

Įdomu: Vartotojams atmetus Bilo Geitso viziją, netikros mėsos pramonė atsidūrė ant finansinio žlugimo slenksčio

Tačiau Bilas Geitsas ir jo bičiuliai globalistai susiduria tik su viena problema. Mes esame jų užnugaryje. Žmonės prabudo ir tokių žmonių kaip jūs, kurie skleidžia informaciją apie tikrąją elito darbotvarkę, dėka globalistų planai pradeda byrėti per siūles.

Pranešimai apie globalistų elitą yra darbas visą darbo dieną, nes, kaip sakoma Biblijoje, piktasis nemiega. Kaip pavyzdį paimkime Billą Gatesą. Užuot pripažinęs, kad žmonija prabilo apie tiesą apie pražūtingus eksperimentinius Covid-19 dūrius, Gatesas, kuris nėra gydytojas ar dietologas, dvigubina savo veiksmus ir imasi priversti Vakarų pasaulį vartoti pražūtingą eksperimentinę sintetinę mėsą.

Šią problemą vasario 17 d. straipsnyje nušvietė "National Pulse", cituodamas "Bloomberg" straipsnį apie Gateso kryžiaus žygį dėl netikros mėsos. Vasario 7 d. Džo Faslerio (Joe Fassler) straipsnyje buvo paaiškinta, kodėl Bilo Geitso (Bill Gates) netikros mėsos bendrovės savo produktams naudoja nemirtingas ląstelių linijas.

"Įprastos mėsos ląstelės ne tik amžinai dalijasi. Norėdamos, kad ląstelių kultūros augtų pakankamai sparčiai, kad galėtų aprūpinti verslą, kelios bendrovės tyliai naudoja vadinamąsias nemirtingas ląsteles, kurių dauguma žmonių niekada nėra valgę tyčia", - rašė D. Fassleris.

Nors nemortizuotų ląstelių linijos "yra medicinos tyrimų pagrindas", Fassler pažymėjo, kad techniškai jos yra ikivėžinės ir kartais gali būti visiškai vėžinės.

"Problema ta, kad medžiagos, iš kurių gaminamas produktas - "nemortizuotų ląstelių linijos" - replikuojasi amžinai, kaip ir vėžys. O tai iš esmės reiškia, kad jos yra vėžys. Pramonės atstovai "įsitikinę", kad tokių produktų vartojimas nekelia jokio pavojaus. Tačiau nesunku suvokti, kad net jei produktai "įrodyta", kad jie saugūs, žmones gali atbaidyti mintis, kad jie valgo šlovingą auglį."

REN teigimu, netikros mėsos, pagamintos naudojant nemoralizuotų ląstelių linijas, pavojus kyla dėl to, kad dar nėra ilgalaikių duomenų apie jos vartojimo saugumą.

Nereikėtų stebėtis. Juk tai ne pirmas kartas, kai Gatesas bando įpiršti masėms eksperimentinį produktą, kad gautų milžinišką pelną sau ir katastrofiškų rezultatų likusiai žmonijai.

Įdomu: WEF žada uždrausti "pavojingus" kiaušinius po to, kai atlikus tyrimą paaiškėjo, kad jie natūraliai gydo COVID

Svetainė "Furin-Cleavage" išdavė žaidimą dėl tikrosios "Covid" vakcinos kilmės: "Moderna" užpatentavo seką trejais metais anksčiau, nei viruso DNR buvo rasta "Covid".

Kalbant apie netikrą Gateso mėsą, elito darbotvarkę atskleidė būtent nemirtingos ląstelės. Fassler atkreipė dėmesį, kad šiuose produktuose esančios nemortizuotos ląstelės gali daugintis agresyviai ir neribotą laiką, jei joms sudaromos tinkamos sąlygos.

"Tai kelia ne tik saugumo, bet ir įvaizdžio problemų", - rašė jis.

Pagrįsdamas Fasslerio mintį, "The National Pulse" nurodė atvejį, kai Niujorko meras demokratas Erikas Adamsas (Eric Adams) - veganas - dalyvavo kultūrinių lašišų gamintojo "Wildtype" remiamame VIP renginyje. Nors keli dalyviai mėgavosi kultūrinės lašišos degustacija, E. Adamsas atsiprašė ir išėjo iš renginio nė kąsnio netikros žuvies neparagavęs.

Kitos netikros mėsos sudedamosios dalys taip pat gali sukelti sveikatos problemų

Laboratorijoje užaugintos mėsos nemirtingos ląstelės yra ne tik kancerogenai, bet ir šių produktų sudedamosios dalys, skirtos imituoti tikros mėsos skonį ir tekstūrą, taip pat gali sukelti įvairių rimtų sveikatos problemų.

Roberto F. Kenedžio (Robert F. Kennedy) jaunesniojo organizacija "Children's Health Defense" 2022 m. rugsėjo mėn. pranešė apie šią problemą, daugiausia dėmesio skirdama Kalifornijoje įsikūrusios įmonės "Impossible Foods" netikros mėsos produktams.

Sveikatos laisvės grupė citavo bendrovės atliktą tyrimą, kuriame dalyvavo žiurkės, maitintos "Impossible Burger" mėsainiais. Tyrimas buvo atliktas darant prielaidą, kad netikri mėsos gaminiai turės minimalų poveikį, jei iš viso jo neturės. Tačiau tyrimo rezultatai pasirodė visai kitokie.

Įdomu: Atskleista kruvina paslaptis: Dar negimusių karvių kraujas naudojamas laboratorijoje užaugintai mėsai gaminti

Tyrimo metu nustatyta, kad sojų leghemoglobinas (SLH) sukėlė "nepaaiškinamus žiurkių biologijos pokyčius". Žiurkėms, maitintoms SLH, nepaaiškinamai padidėjo svoris ir pasikeitė kraujo rodikliai, rodantys uždegimo ar inkstų ligų pradžią ir galimus anemijos požymius. SLH, kuris gaunamas iš genetiškai modifikuotų mielių, suteikia "Impossible Burger" mėsos skonį, o pjaunant mėsą ji kraujuoja kaip tikra mėsa. 

Kita "Impossible Burger" sudedamoji dalis, dėl kurios kilo sveikatos problemų, yra herbicidams atsparūs sojų baltymai (HTSP). Įmonė "Impossible Foods" 2019 m. į mėsainio receptūrą įtraukė HTSP, kad pagerintų gaminio tekstūrą ir išvengtų glitimo - kviečių baltymo, kurio kai kurie žmonės negali toleruoti. Todėl netikruose mėsainiuose gali būti herbicido glifosato, kuriuo purškiamos sojos pupelės, likučių - jos vėliau perdirbamos į HTSP.

Šią išvadą patvirtino teisių gynimo grupės "Moms Across America" užsakyti tyrimai. Remiantis Ajovoje įsikūrusio Sveikatos tyrimų instituto laboratorijose atliktais tyrimais, "Impossible Burgers" mėsainiuose glifosato kiekis siekė 11,3 dalių milijardui. Tai buvo 11 kartų daugiau nei glifosato, aptikto mėsainiuose "Beyond Meat Burger", kuriuose naudojami augalinės kilmės ingredientai, kurie nebuvo genetiškai modifikuoti.

Kodėl elitas taip pasiryžęs mus nuodyti? Ar tai gali būti susiję su depopuliacijos darbotvarke, apie kurią vis patogiau kalbėti WEF elitui?

Gatesas taip pat tampa vis arogantiškesnis ir nebesigėdija atvirai skelbti savo tikrųjų ketinimų žmonijos atžvilgiu.

Gatesas, su kuriuo žmona išsiskyrė dėl jo artimų santykių su mirusiu pedofilu Jeffrey Epsteinu (Jeffrey Epstein), lankėsi Edinburgo universiteto Langhillo ūkyje, kad pristatytų mokyklos Pasaulinę žemės ūkio ir aprūpinimo maistu akademiją.

Gatesas, užuot išsisukinėjęs ir išsisukinėjęs, kaip jis darydavo prieš Kovido pandemiją, ramiai pasigyrė, kad pumpuoja mRNA vakcinas į ūkio gyvūnus, skirtus pietų stalui, kad "priverstinai apkrėstų" neskiepytus gyvūnus.

Įdomu: Laboratorijoje užauginta, genetiškai modifikuota netikra mėsa yra toksiška bjaurastis, kurios reikia vengti bet kokia kain...

Gateso nuomone, kol visi gyvūnai, įskaitant ir maistinius, nebus apnuodyti naujausiais "Big Pharma" nuodais, maisto tiekimas liks "nešvarus". Tik jis ir jo globalistiniai pakalikai gali "dezinfekuoti" gamtą naujais cheminiais preparatais ir DNR modifikavimo metodais - tai jie bando padaryti ir su žmonėmis.

Kaip ir paprastai, Gatesas pradėjo visa tai žaisdamas Dievu su kitų žmonių gyvenimais, eksperimentuodamas su trečiojo pasaulio šalimis, kurias jis laiko savo asmenine valda.

Pasak Roberto F. Kenedžio jaunesniojo (Robert F. Kennedy), kiekvienas, kuris yra pasirengęs leisti Bilui Geitsui diktuoti pasaulio ir JAV sveikatos politiką, turėtų ilgai ir atidžiai žiūrėti į jo veiklą Afrikoje.

"Galbūt milijonai vaikų mirė be reikalo", - teigia Kenedis jaunesnysis, pasidalijęs informacija iš recenzuojamos publikacijos autoritetingame žurnale.

"Kiekvienas, ginantis Billą Gatesą ir PSO, turi paaiškinti Morgenseną ir kt. 2017 m."

"Tai recenzuota publikacija gerbiamame žurnale, kurioje žymiausi mokslininkai aprašo genocidui prilygstančius rezultatus, - sakė Kenedis jaunesnysis.

Robertas F. Kenedis jaunesnysis taip pat peikė R. Geitsą ir jo "mesianistinį įsitikinimą, kad jam skirta išgelbėti pasaulį pasitelkiant technologijas". 

"Vakcinos Billui Geitsui yra strateginė filantropija, kuri maitina jo daugybę su vakcinomis susijusių verslų (įskaitant "Microsoft" siekį kontroliuoti pasaulinę vakcinų identifikavimo įmonę) ir suteikia jam diktatorišką pasaulinės sveikatos politikos kontrolę - korporacinio neoimperializmo smaigalį", - rašė F. F. Kenedis jaunesnysis.

"Atrodo, kad Gateso maniją dėl vakcinų skatina mesianistinis įsitikinimas, kad jis yra pašvęstas išgelbėti pasaulį pasitelkiant technologijas, ir dieviškas noras eksperimentuoti su mažesnių žmonių gyvybėmis."

Įdomu: GMO MĖSA? Billas Gatesas dabar išleidžia dešimtis milijonų genetiškai modifikuoti gyvulius

Pasaulinis elitas, kuriam vadovauja tokie veikėjai kaip Klausas Švabas (Klaus Schwab) ir Bilas Geitsas (Bill Gates), šiuo metu yra tarsi animacinių filmų piktadariai. Išskyrus tai, kad jie tikri ir neįtikėtinai pavojingi.

Žiūrėkite:

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau