Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 7

Vartotojams atmetus Bilo Geitso viziją, netikros mėsos pramonė atsidūrė ant finansinio žlugimo slenksčio

Bilo Geitso sintetinės mėsos pramonė balansuoja ant finansinio žlugimo ribos, nes vartotojai ir toliau atsisako netikros mėsos, o didžiausios bendrovės, kurių pardavimai smarkiai sumažėjo, paskelbė apie masinius atleidimus. Žmonės pasisakė ir reikalauja tikros mėsos.

Tokie netikros mėsos produktai kaip "Beyond Meat" ir "Impossible Foods", kuriuos aktyviai remia Billas Gatesas, reklamuoja savo produktus kaip sveiką ir ekologišką jautienos alternatyvą. Abiejų bendrovių populiarumas išaugo 2019 m., kai jos pradėjo pardavinėti savo produktus didžiuliuose greitojo maisto tinkluose. Tačiau ši tendencija buvo trumpalaikė, nes vartotojai greitai atsisakė netikrų produktų, todėl "Impossible Foods" prisipažino, kad buvo priversta atleisti 20 proc. darbuotojų.

Šis pranešimas pasirodė praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai kita Billo Gateso netikros mėsos bendrovė "Beyond Meat" paskelbė apie planus sumažinti penktadalį savo darbuotojų, praneša agentūra "Bloomberg".

Pasak "Axios", "Beyond Meat" vadovai dėl 2021-2022 m. mažėjančių bendrovės pardavimų kaltino sumažėjusį vartotojų apetitą mėsos pakaitalams.

Tai tik naujausias smūgis Billui Gatesui ir jo planui priversti Vakarų pasaulį visiškai pakeisti jautieną sintetiniais pakaitalais.

Praėjusių metų liepą, kai "McDonald's" paskelbė, kad atsisako "netikros mėsos" projekto, nes visuomenė nemėgsta mėsainių be mėsos, B. Gatesas buvo sukrėstas.

2021 m. lapkritį "McDonald's" aštuoniuose restoranuose Amerikoje pradėjo bandyti mėsainį be mėsos "McPlant". Vėliau, šių metų vasarį, "McDonald's" "McPlant" mėsainį įdiegė dar 600 vietų. Remiantis pranešimais, eksperimentas baigėsi visiška nesėkme.

Neseniai paskelbtame pranešime "JP Morgan" analitikas Kenas Goldmanas citavo "McDonald's" darbuotojus, kurie atskleidė, kad visuomenė nekentė šio mėsainio.

"Konsensusas numato, kad BYND bendra viršutinė linija šiais metais augs 21 proc., o kitais metais - dar 25 proc. Šiuos rodiklius, mūsų nuomone, bus nelengva pasiekti be [McDonald's] JAV", - pareiškė Goldmanas.

Praėjusių metų liepą mokslininkų grupė taip pat išreiškė "rimtą susirūpinimą dėl saugumo" dėl Billo Gateso plano "padaryti revoliuciją maisto ateityje", pašalinant nuo stalo tradicinę mėsą ir pakeičiant ją "laboratorijoje užauginta mėsa", kuri gaminama paimant biopsines kamienines ląsteles iš gyvo gyvūno ir naudojant jas mėsai auginti biolaboratorijoje.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau