Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 7

WEF žada uždrausti "pavojingus" kiaušinius po to, kai atlikus tyrimą paaiškėjo, kad jie natūraliai gydo COVID

Kiaušiniai staiga tapo pavojingesni už kreką ar heroiną, teigia pasaulio elitas, kuris sako norintis uždrausti žmonėms juos vartoti savo pačių labui.

Daugeliu atvejų galite susišvirkšti gatvės heroino ir be problemų tęsti savo dieną, tačiau suvalgę kiaušinį galite pastebėti, kad jūsų smegenys kraujuoja, širdis staiga nustoja plakti arba paralyžiuojamas veidas, teigiama stulbinančiame mokslininkų, dirbančių pasaulinio elito vardu, įspėjime.

Mokslininkai dabar įspėja visuomenę, kad kiaušinių vartojimas gali sukelti kraujo krešulių susidarymą, insultą ir širdies smūgį.

Atrodo, kad tai dar vienas pavyzdys, kaip pasaulinis elitas bando nukreipti visuomenės dėmesį nuo tikrosios širdies problemų padidėjimo priežasties po to, kai buvo pradėta naudoti "Jab", mokslininkai dabar nori, kad patikėtume, jog kiaušiniuose esanti maistinė medžiaga didina kraujo krešėjimo riziką.

Mintis, kad kiaušiniai, kurie yra labai maistingas baltymų šaltinis ir yra pagrindinė žmonių mitybos dalis visame pasaulyje, gali būti staigaus širdies sustojimo ir insulto padidėjimo priežastis, yra pakankamai juokinga, kad būtų atmesta be išankstinio nusistatymo. Tačiau kai giliniesi į tai, kuo mokslininkai nori mus įtikinti, darosi dar juokingiau.

Klivlendo klinikos atliktame tyrime teigiama, kad dėl cholino kraujas tampa labiau linkęs krešėti, todėl turėtumėte nedelsiant nustoti valgyti kiaušinius. Yra tik viena problema. Kiaušinius jau tūkstančius metų vartoja beveik visos kultūros ir niekas to anksčiau nepastebėjo. Tiesą sakant, yra ir kita problema. Cholinas parduodamas nereceptiniuose maisto papilduose ir laikomas esmine maistine medžiaga, kurią plačiai rekomenduojama vartoti siekiant optimalios sveikatos.

Džo Roganas (Joe Rogan) pasidalijo mūsų straipsniu su milijonais savo sekėjų instagrame, padėdamas mums atskleisti absurdiškus teiginius, kad kiaušiniai sukelia staigius širdies sutrikimus.

Visiems rodant pirštu ir juokiantis iš jų apgailėtinų bandymų demonizuoti kuklų kiaušinį, elitas nusprendė laimėti ginčą vieninteliu jiems žinomu būdu. Pasitelkdami atvirą cenzūrą ir nutraukdami pokalbį, patikrinę faktus ir ištrynę mūsų straipsnį iš interneto atminties.

Kodėl jie taip desperatiškai siekia, kad žmonija nebevalgytų kiaušinių?

Pasak Henry Kissingerio, dar žinomo kaip Klauso Schwabo mentoriaus:

"Kas kontroliuoja maisto tiekimą, kontroliuoja žmones; kas kontroliuoja energiją, gali kontroliuoti ištisus žemynus; kas kontroliuoja pinigus, gali kontroliuoti pasaulį".

Ar tai gali būti susiję su globalistu milijardieriumi Billu Geitsu (Bill Gates), kuris prieš pat pasaulyje įvykstant nelaimei investuoja į dirbtinius kiaušinius prieš pat kiaušinių kainų šuolį?

Billas Gatesas investuoja į viską, kas dirbtina, įskaitant vabzdžių baltymus, "Beyond Meat" ir daugybę vakcinų. Todėl neturėtų stebinti, kad jis investavo į "Hampton Creek" - įmonę, kuri dirbtinius kiaušinius įtraukia į masinę rinką.

Vėliau "Hampton Creek" buvo pervadinta į "Eat Just" ir dabar taip pat prekiauja augalinės kilmės mėsa su prekės ženklu "Beyond Meat".

Pagal vartotojų kainų indeksą kiaušinių kainos nuo praėjusių metų šoktelėjo 66 proc. Reaguodami į kiaušinių trūkumą, daugelis vartotojų ėmė naudoti dirbtinius augalinės kilmės kiaušinius.

Žmonės visame pasaulyje už kiaušinius parduotuvėse moka brangiau, nes nuo paukščių gripo nugaišo daugiau kaip 41 mln. vištų dedeklių. Tai labai įdomu, nes, kaip nurodo Robertas F. Kenedis (Robert F. Kennedy), pastaraisiais metais Bilas Geitsas (Bill Gates) ir Antonis Faučis (Anthony Fauci) finansavo paukščių gripo sukėlėjo tyrimus.

sveikata, kiaušiniai, mokslas

Pastaraisiais mėnesiais didžiausiuose JAV kiaušinių fabrikuose taip pat kilo nemažai paslaptingų gaisrų.

Keistos nelaimės taip pat ištiko maisto perdirbimo įmones visoje JAV.

Balandžio mėnesį per gaisrą, kurio priežastis nežinoma, buvo sunaikinta vieno didžiausių šios šalies ekologiškų maisto produktų platintojų būstinė.

Kitą mėnesį per vieną savaitę įvyko dvi atskiros privačių lėktuvų katastrofos, kurių metu sudužo dvi atskiros maisto perdirbimo gamyklos. Vienas lėktuvas nukrito į "General Mills" gamyklą Džordžijoje, kitas - į maisto gamyklą Aidaho valstijoje.

Vasario mėn. katilo sprogimas sunaikino bulvių perdirbimo gamyklą Oregone. Sąrašą galima tęsti ir tęsti.

Tačiau išpuolis prieš viščiukus, kiaušinius ir maisto tiekimą tuo nesibaigia. Ūkininkai visoje JAV, kurių gamyklos nebuvo sudegintos iki pamatų, pastebėjo kai ką keisto: jų vištos nededa kiaušinių. Sveikos vištos kiaušinius deda kas 24-26 valandas. Kas gi vyksta?

Kai kurie padarė išvadą, kad dėl to kalti populiariausių prekinių ženklų lesalai vištoms. Vietos ūkininkų teigimu, grįžus prie vietinių lesalų naudojimo, jų vištos vėl pradėjo dėti kiaušinius.

Tad kodėl pasaulio elitas demonizuoja kiaušinius ir puola maisto tiekimo grandinę?

Prieš mūsų akis rutuliojasi kruopščiai parengtas elito planas, kuris veda prie to, kad sumažės kiaušinių ir mėsos pasiūla ir padidės vabzdžių ir sintetinių maisto produktų pasiūla.

Atsižvelgiant į tai, kad žmonės iš prigimties linkę valgyti maistingųjų medžiagų turintį natūralų maistą, kodėl jie primygtinai verčia mus valgyti vabzdžius ir dirbtinį maistą? Nes elitui bloga yra gerai.

Tačiau yra dar viena priežastis, dėl kurios elitas demonizuoja kiaušinius, ir ji susijusi su neseniai atliktu moksliniu tyrimu, kurio metu nustatyta, kad kiaušiniai gali užkirsti kelią Kovidui ir galutinai sustabdyti pandemiją.

Kalifornijos Deiviso universiteto mokslininkams pavyko vištų kiaušiniuose pagaminti antikūnus prieš SARS-CoV-2 spyglių baltymą.

Taigi, pasirodo, kad kiaušiniai, užuot kėlę didesnį pavojų sveikatai nei krekas ir heroinas, iš tiesų gali neutralizuoti Kovid viruso poveikį ir net blokuoja virusą in vitro.

Kodėl pagrindinė žiniasklaida apie šį netikėtą atradimą neskelbia nuo stogų?

Nejaugi netikėtas atradimas, kad kiaušiniai gali užkirsti kelią Covid virusui ir galutinai sustabdyti pandemiją, yra verta žinia?

Deja, pagrindinė žiniasklaida yra visiškai sugadinta ir kontroliuojama pasaulinio elito. Jiems paprasčiausiai neleidžiama dalytis informacija, kuri neatitinka globalistų darbotvarkės. Ir pripažinkime faktus, Kovido pandemija buvo neįtikėtinai vertinga elitui, suteikdama jam pretekstą įvesti žiaurius uždarymus, paskiepyti milijardus žmonių eksperimentinėmis mRNA vakcinomis, sužlugdyti pasaulio ekonomiką ir apskritai sutriuškinti žmogaus sielą.

Ar jau viskas tampa aišku?

Jei jūsų paprašytų nuspėti, kas bus atsakingas už globalistinio elito generalinio plano demaskavimą, beveik tikrai nepasakytumėte, kad kiaušiniai.

Tačiau pastaruoju metu kiaušiniai naujienose figūruoja dėl įvairių priežasčių, o sujungus taškus išryškėja aiškus dėsningumas, atskleidžiantis pasaulinio elito planą pavergti žmoniją.

Kiaušinių demonizavimas išdavė jų žaidimą.

Į tai galima pažvelgti iš kitos pusės.

Billas Gatesas investavo į mRNA vakcinas, tada kilo pandemija. Bilas Geitsas investavo į žemės ūkio paskirties žemę, tada mums masiškai trūko maisto. Bilas Geitsas investavo į dirbtinius kiaušinius, dabar mums trūksta kiaušinių. Billas Gatesas ir Anthony Fauci finansavo paukščių gripo sukėlėjo, galinčio užkrėsti žmones, mokslinius tyrimus, ir dabar turime mirtiniausią kada nors buvusį paukščių gripą, dėl kurio žūsta vištos.

Kodėl Billui Geitsui nevykdomas federalinis tyrimas?

Žiūrėkite:

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. O ką jūs manote?

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 15:10 Kai kurie žmonės mylės tave tik tada, kai tavęs nebebus

Kai kurie žmonės tavęs neįvertins, kol tavęs neliks. Kai nebeteiksite jiems paramos, kurią jie laikė savaime suprantamu dalyku, kai nebesiųsite jiems gražių žinučių, kurias jie ignoravo, kai nebepasveikinsite jų išskėstomis rankomis kiekvieną kart...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau