Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 7

CDC patvirtino, kad alergija mėsai, kurią WEF išreiškė kaip klimato kaitos pataisą, sparčiai auga visoje JAV

CDC patvirtina, kad WEF reklamuoja alergiją mėsai, nes klimato kaitos

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) paskelbė įspėjimą, užfiksavęs "smarkiai padažnėjusius" paslaptingos alergijos mėsai, kurią platina erkės, atvejus.

Staigus Alfa-Gal sindromo (AGS), dėl kurio milijonai amerikiečių jau tapo alergiški raudonai mėsai ir pieno produktams, atvejų padaugėjimas Jungtinėse Valstijose plinta praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai Pasaulio ekonomikos forumo patarėjas prisipažino, kad pasaulio elitas svarsto galimybę panaudoti AGS, kad sukeltų žmonėms alergiją mėsai, siekiant "kovoti su klimato kaita".

AGS - vis labiau plintanti alergija maistui - sukelia padidėjusį jautrumą raudonai mėsai ir įvairiems pieno produktams, o tai kelia didelį pavojų sergančiųjų sveikatai.

Paprastai AGS užsikrečiama įkandus Lone Star erkei, kaip nurodo Mayo klinika. Įkandimo metu į aukos organizmą patenka cukraus molekulė, vadinama alfa-gal.

Šis alfa-galas sukelia imuninės sistemos reakciją, dėl kurios atsiranda įvairaus laipsnio alerginės reakcijos į raudoną mėsą, įskaitant jautieną, kiaulieną ir avieną.

Be to, AGS taip pat gali sukelti nepageidaujamas reakcijas į pieno produktus ir želatiną, o tai dar labiau apsunkina sergančiųjų mitybos pasirinkimą.

Sunkiais atvejais AGS sukeltos alergijos gali būti pavojingos gyvybei, o tai dar labiau pabrėžia šios ligos rimtumą.

Deja, šiuo metu nėra žinoma, kaip išgydyti AGS, o jos sukeltos alergijos yra negrįžtamos. Vienintelė išeitis sergantiesiems - griežtai susilaikyti nuo mėsos ir pieno produktų vartojimo.

CDC perspėjimas yra griežtas priminimas apie didėjantį susirūpinimą dėl AGS ir pabrėžia visuomenės informuotumo ir budrumo svarbą valdant šią potencialiai gyvybiškai pavojingą būklę.

"Retos alergijos mėsai, kurią sukelia erkių įkandimai, atvejų daugėja ir ji jau galėjo paveikti net 450 000 žmonių", - įspėja CDC.

Federalinė sveikatos agentūra patvirtina, kad CDC užfiksavo "staigų alfa-galvos sindromo (AGS) atvejų padidėjimą".

Pasak CDC, sparčiai daugėjantys AGS atvejai yra "kylanti visuomenės sveikatos problema".

Manoma, kad vienišos žvaigždės erkės gali pernešti ne tik AGS, bet ir kelias kitas ligas, įskaitant Laimo ligą.

Erkė prie aukos prisitvirtina tankiame krūmyne arba aukštoje žolėje ir gali būti aptinkama miškingose vietovėse, taip pat tarp žolės ir miško ekosistemų.

Tačiau erkės buvo aptiktos naujose teritorijose už įprasto jų paplitimo ribų.

CDC duomenimis:

"Nuo 2010 m. įtariamų AGS atvejų skaičius Jungtinėse Amerikos Valstijose gerokai išaugo, o labiausiai paveiktos valstijos, kuriose yra nusistovėjusios vienišų žvaigždžių erkių populiacijos, nors įtariamų AGS atvejų nustatyta ir už šios erkės arealo ribų esančiose teritorijose."

Kadangi kai kurios iš šių erkių minta elniais, migruojant bandoms jos gali būti perkeltos per valstijų sienas į naują aplinką.

Skirtingai nuo alergijos kitiems maisto produktams, kuri paprastai pasireiškia iš karto, AGS reakcijos gali pasireikšti praėjus 3-6 valandoms po raudonos mėsos suvalgymo.

Alerginės reakcijos dažnai gali būti sunkios, gyvybei pavojingos anafilaksijos reakcijos.

AGS simptomai gali būti nuo lengvų iki sunkių ir apimti bėrimą, dilgėlinę, pykinimą, vėmimą, viduriavimą, dusulį, skrandžio skausmą ir rėmenį.

Anot dr. Johannos Salzer:

S. Salzer: "Alfa-gal sindromo našta Jungtinėse Amerikos Valstijose gali būti didelė, atsižvelgiant į didelį procentą atvejų, kurie, kaip įtariama, nediagnozuojami dėl nespecifinių ir nenuoseklių simptomų."

Šiuo metu gydytojams trūksta klinikinio sąmoningumo.

Tačiau įtarus AGS yra kraujo tyrimas, kuriuo nustatomi specifiniai alfa-gal antikūnai.

CDC apklausa parodė, kad 42 proc. iš 1 500 JAV sveikatos priežiūros specialistų niekada nebuvo girdėję apie AGS.

Be to, 35 proc. respondentų teigė, kad jie "nelabai pasitiki" savo gebėjimais ją diagnozuoti.

Vos 5 % teigė, kad jie "labai pasitiki".

Nuo 2010 m. iki 2022 m. oficialiai diagnozuota apie 110 000 AGS atvejų, tačiau tikrasis AGS atvejų skaičius gali siekti 450 000.

Įtariamų AGS atvejų daugiausia yra Arkanzase, Kentukyje, Misūryje ir Suffolko apygardoje Niujorko Long Islande, tačiau židinių yra ir tose vietovėse, kuriose nėra žinomų vienišų žvaigždžių erkių populiacijų, pavyzdžiui, Minesotoje ir Viskonsine.

AGS geografinis paplitimas labai panašus į erlichiozės - bakterinės infekcijos, kurią, kaip žinoma, perneša vienišos erkės, - geografinį paplitimą.

AGS šiuo metu užregistruota visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą, ir bent aštuonios erkių rūšys yra patvirtintos arba įtariamos kaltininkės.

Ši žinia pasirodė vis dažniau skambant raginimams žmonėms nustoti valgyti mėsą ir pieno produktus, kad "išgelbėtų planetą" nuo tariamos "klimato krizės".

Kaip neseniai pranešė "The People's Voice", daktaras Matthew Liao, bioetikos specialistas, susijęs su Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) žaliąja darbotvarke, atvirai diskutavo apie tai, kaip AGS galėtų būti naudojama "kovai su klimato kaita".

2016 m. Pasauliniame mokslo festivalyje Liao paaiškino žmonių genų inžinerijos planą, kaip "kovoti su klimato kaita".

Jis atvirai pasisakė už dirbtinį alergijos raudonai mėsai dirbtinį sukėlimą visai žmonių populiacijai. Žiūrėkite:

Liao siūlė naudoti alfa-gal molekulės, randamos vienišoje erkėje, analogą, kad žmonės taptų mirtinai alergiški mėsai ir pieno produktams.

Jis teigė, kad jo planas priverstų visuomenę kovoti su "klimato kaita", nes "žmonės nenori atsisakyti mėsos".

"Žmonės valgo per daug mėsos", - sakė jis renginio dalyviams per diskusiją apie klimato kaitos problemas.

"Ir jei jie sumažintų mėsos vartojimą, tai iš tikrųjų labai padėtų planetai.

"Tačiau žmonės nenori atsisakyti mėsos, - pripažino jis.

"Kai kurie žmonės norės, bet kiti - gal ir norės, bet jų valia silpna."

Jis išsakė mintį, kad žmogaus inžineriją būtų galima panaudoti tam, kad žmonės taptų nepakantūs tam tikroms mėsos rūšims arba tam tikriems galvijų baltymams:

"Yra toks dalykas, vadinamas vienišos žvaigždės erke, kuriai įkandus, jūs tapsite alergiškas mėsai...

"Taigi, tai galime padaryti pasitelkdami žmogaus inžineriją.

"Žmogaus inžinerijos priemonėmis galime spręsti tikrai dideles pasaulio problemas."

Liao darbas tapo kertiniu WEF darbotvarkės akmeniu ir dažnai cituojamas nerenkamų globalistų organizacijos narių diskusijose dėl žaliosios darbotvarkės, Klauso Švabo Didžiojo persitvarkymo ir populiacijos kontrolės.

Tuo tarpu žinome, kad Floridoje ir Teksase jau išleisti genetiškai modifikuoti uodai. Taip pat planuojama daugiau jų išleisti Kalifornijoje.

Uodai paleidžiami net prieš daugelio gyventojų ir aplinkosaugos grupių pageidavimus.

Nėra jokio informuoto gyventojų, kurie yra veikiami šio masinio eksperimento, sutikimo.

Kai kurie mokslininkai šiuos uodus vadina "mažais skraidančiais švirkštais", nes jie be sutikimo paleidžiami skiepams platinti.

Milijardierius globalistas Bilas Geitsas (Bill Gates) ir jo fondas daug investuoja į genetiškai modifikuotų uodų projektą.

Gateso fondas į biotechnologijų bendrovę "Oxitec", išleidžiančią "skraidančius švirkštus", investavo daugiau kaip 30 mln. dolerių.

Šis žingsnis sukėlė vis didesnį susirūpinimą dėl virusų plitimo.

Pastaruosius 20 metų JAV nebuvo vietinės maliarijos. Tačiau neseniai, pradėjus įgyvendinti uodų projektą, buvo nustatyti penki tokie atvejai - keturi Floridoje ir vienas Teksase.

Gatesas taip pat daug investuoja į naujai besikuriančią laboratorijose auginamos "mėsos" pramonę.

Gatesas tvirtina, kad jo gaminami netikros mėsos produktai padeda kovoti su klimato kaita ir įgyvendinti globalistų "Net Zero" tikslus.

Tačiau, kaip anksčiau pranešė Paranormal.LT, atlikus tyrimą nustatyta, kad laboratorijoje užauginta "mėsa" yra 25 kartus kenksmingesnė aplinkai nei tikra galvijų mėsa.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
2
Tai atitinka jų darbotvarkę išžudyti 95 proc. žmonijos. Niekada nebūsime laisvi ir saugūs, kol jiems visiems nebus įvykdyta mirties bausmė.
avatar
0
1
Turtingiausia Australijos moteris ne taip seniai nusipirko didžiulę galvijų stotį. Be paklausos ir milžiniškų kainų, pavyzdžiui, Japonijoje ir net Anglijoje už jautieną, tai neturi jokios vertės.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau