Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Gegužės » 29

CDC oficialiai perkrikštijo nutukimą į "ligą", nuo kurios ‘nėra žinomo vaisto’

CDC oficialiai perkrikštijo nutukimą į "ligą", nuo kurios ‘nėra žinomo

CDC oficialiai pervadino nutukimą į "ligą", nuo kurios "nėra žinomo vaisto", ir tai yra dalis plano, kuriuo siekiama panaikinti stigmą, susijusią su dideliu antsvoriu.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

CDC nori, kad visuomenė ir medikų bendruomenė į nutukimą žiūrėtų kaip į lėtinę ligą, o tai sutampa su globalistinio elito depopuliacijos programa.

Valgyti nesveiką perdirbtą maistą, nuo kurio storėjama, dabar Amerikoje yra norma. Prognozuojama, kad jau po 12 metų daugiau nei pusė pasaulio gyventojų bus nutukę. Pasaulinės nutukimo federacijos (WOF) duomenimis, tai 4 mlrd. žmonių.

Naturalnews.com praneša: WOF ataskaitoje teigiama, kad vaikai yra pagrindinė kategorija, kurioje sparčiai auga nutukimo statistika, ypač mažesnes pajamas gaunančiuose miestuose ir apskrityse. Galbūt, jei visi užmerksime akis, nematysime problemos ir ji išnyks. Tai lygiai taip pat prasminga, kaip ir ištrinti žodį nutukimas iš visų straipsnių, mokslinių tyrimų darbų, interneto svetainių, pranešimų, tinklaraščių, vaizdo įrašų ir istorijos vadovėlių, kad būtų galima "išspręsti" nutukusių žmonių blogos savijautos problemą.

Sveikatos priežiūros išlaidos nutukusių žmonių gydymui dėl visų jų sveikatos sutrikimų siekia trilijonus dolerių, o ligonių priežiūros pramonė jų negydo, tik slepia simptomus ir atlieka operacijas, o tie patys pacientai ir toliau valgo tą patį mokslinį šlamštą ir teršia savo kūnus ir protus.

Daugelyje mokyklų tiekiama tiek nesveiko maisto, kad liekni vaikai per kelis mėnesius tampa nutukę. Maisto piramidė visiems liepia valgyti daug duonos, pieno produktų ir mėsos, kurie gali sukelti uždegimus ir vidurių užkietėjimą, nes daugumoje tradicinių maisto produktų yra hormonų, antibiotikų, cheminių medžiagų ir toksiškų priedų bei konservantų. Nutukimas yra tikroji pandemija, kurią planuoja "Big Food" ir "Big Pharma". Tai buvo rengiama nuo Antrojo pasaulinio karo, kai maisto perdirbimo gamyklos tapo norma.

CDC, FDA, AMA, ADA, PSO, EPA ir beveik visos kitos trijų raidžių agentūros yra toksiško maisto ir ligonių priežiūros kombinuotos pramonės dalis, kuri, nesugebėdama apsaugoti maisto tiekimo ir gydymo priemonių, įtvirtina ligas ir sutrikimus, kurių galima išvengti. Natūralų sveikatos pasaulį puola tos pačios agentūros, kurios turėtų jį saugoti.

Geriausias planas būtų "ištrinti" šias agentūras ir atsikratyti jų kartą ir visiems laikams, nes jos yra blogiau nei bevertės. Tuomet turime susigrąžinti kontrolę iš milijardierių ir globalistų, kurie, naudodami toksišką maistą ir toksiškus vaistus, nori depopulizuoti tautą ir planetą. Vietoj to CDC primygtinai teigia, kad visi yra sutrikę, nes žodis "nutukimas" yra įžeidžiantis, o svarbiausias dalykas, kurį CDC gali padaryti, yra apsaugoti žmonių savigarbą. Štai tai yra įžeidžiantis dalykas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau