Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 4

Itin tikslus testas: kuris medis jūsų?

Technologijoms vis labiau apraizgant žmonių gyvenimą, mes po truputį prarandame ryšį su gamta. Vis dėlto būtent gamtoje žmogus geriausiai pailsi, ji padeda pagerinti sveikatą, nuotaiką ir bendrą psichologinę būklę. Viskas dėl to, kad žmogus betarpiškai susijęs su gyvūnų ir augalų pasauliu.

Psichologai mėgsta, tyrinėdami asmenybę, naudoti testus su medžiais. Ir šis testas yra kur kas tikslesnis, nei daugelis įprastų paveikslėlių testų.

Jums reikia pasirinkti medį, kuris jus labiausiai traukia.

1. Romantiškas

Žmonėms, kuriuos psichologiškai traukia šis medis, būdingas gana romantiškas požiūris į pasaulį. Tai optimistai, kurie tiki tuo, kad mes ateiname į šį pasaulį mylėti ir rūpintis aplinkiniais žmonėmis. Jie nuoširdžiai tiki giminingų sielų egzistavimu ir neretai renkasi rimtus santykius vietoj vienatvės, nors kartais tai reiškia, kad dėl komforto jie sutinka save pastatyti į antrą vietą.

2. Kūrybiškas

Žmonės, pasirinkę šį medį, yra kūrybiškos prigimties. Bet tai visai nereiškia, kad jie būtinai turi polinkį į muzikinę ar meninę kūrybą. Žmonės, patekę į šią kategoriją, savo kūrybinius gebėjimus gali panaudoti ir kitose veiklos srityse, kaip mokslas ar verslas. Tai mąstytojai novatoriai, gebantys pasiūlyti unikalius problemų sprendimo būdus – tokius, kokių iki šios nesugebėjo sugalvoti kiti.

3. Išauklėtas

Žmonės, kuriuos traukia šis medis, rūpestingi, palaikantys kitus. Jie neretai prisiima motinos ar tėvo vaidmenį. Dėl šių savybių jiems sekasi gerai sutarti su vaikais ir gyvūnais. Šiems žmonėms rūpestis aplinkiniais yra natūrali būsena, ir būtent todėl jų draugai visada į juos kreipiasi, kai reikia palaikančio peties ar peties išsiverkti. Jie tam neprieštarauja, iš tiesų jiems patinka prisiimti psichologo, slaugytojo ar auklėtojo vaidmenį.

4. Sąžiningas

Žmonės, linkstantys prie šio medžio, niekada nebijo išsakyti savo nuomonės. Tai tiesmuki žmonės, kurie nežaidžia žaidimų, o stengiasi visada kaip galima greičiau prisikasti prie esmės. Draugai juos vertina už teisingumą, nors jų nuomonė ir būna pernelyg griežta. Todėl neretai šiuos žmones, ypač pradžioje, klaidingai palaiko grubiais. Bet tai netiesa – paprasčiausiai jie mėgsta sakyti viską, kaip yra iš tiesų.

5. Energingas

Žmonės, kurie pasirenka šį medį, turi daug energijos. Jie gana šnekūs, bendraujantys ir su malonumu skiria savo laiką įvairių rūšių veikloms. Tokio žmogaus tiesiog neįmanoma sutikti sėdinčio be darbo. Jis visada kuo nors užsiėmęs – arba protine, arba fizine veikla.

6. Kaprizingas

Žmonės, teikiantys pirmenybę šiam medžiui, paprastai yra kaprizingos ir žaismingos asmenybės. Jiems būdingas vaikiškas betarpiškumas, tuo jie traukia aplinkinius. Šie žmonės žvelgia į pasaulį su pagarba ir nuostaba, ir daugeliui tai atrodo labai miela. Neigiama jų vaikiškumo pusė – stebėtinas naivumas, patiklumas, dėl kurio jie gali tapti lengva piktavalių auka.

7. Patikimas

Žmonėmis, pasirinkusiais šį medį, visada galima pasikliauti. Tai žmonės, kurie lieka ištikimi savo žodžiui ir visada įvykdo savo pareigas. Be to, jie neretai su džiaugsmu eina toliau ir daro daugiau, nei iš jų tikimasi. Jie pasirengę įdėti pastangų, kad pasirūpintų tiek savo artimu žmogumi, tiek ir tuo, kurį ne taip gerai pažįsta.

8. Unikalus

Žmonės, kurie pasirenka šį medį, nebijo išsiskirti iš minios. Jie ne iš tų, kurie seka madomis ir pasiduoda daugumos nuomonei. Vietoj to jie mėgsta gyventi pagal savo taisykles ir nepriklausyti nuo to, ką apie juos mano kiti žmonės. Jiems patinka būti unikaliems tiek mąstymu, tiek ir išvaizda. Jie pasižymi nuoširdumu santykiuose su kitais ir sąžiningumu savo pačių atžvilgiu.

9. Kantrus

Žmonės, pasirenkantys šį medį, būna gana kantrūs. Jie ramiai priima visus žmones ir situacijas, su kuriomis susiduria. Jie mėgsta gyvenime plaukti pasroviui, nes supranta, kad viskam yra savo vieta ir laikas. Šis supratimas ir yra jų ramybės viso ko pasaulyje atžvilgiu pagrindas. Norint juos sunervinti jums reikės labai pasistengti, ir greičiausiai jūsų pastangos pasirodys bergždžios, nes jie lengvai prisitaiko prie bet kokių gyvenimo aplinkybių.

Šaltinis: lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.11.2020 laikas 17:55 5 priežastys negerti kavos
Su kava reikia būti atsargiems tiems žmonėms, kurie serga hipertonine liga - kava stipriai padidina kraujospūdį. Italų mokslininkai nustatė, kad žmonėms su padidėjusiu kraujo spaudimu nuo kavos gali išsivystyti hipertoninė liga....

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 15:30 Ką turime žinoti: užkalbėjimai, maldos ir afirmacijos
Mes žinome posakį“ KAIP DANGUJE, TAIP IR ŽEMĖJE“ Kitaip tariant, kaip mintyse, taip ir realybėje. To, ką jau esame gavę iš savo tėvų ir protėvių, neturi užtekti gyvenime. Savo gyvenimą mes turime kurti patys – tam yra duota laisva valia. Laimingas tas, kuris jaučia harmoniją su savimi ir kitais žmon...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 22:45 Bulvių Sunkos Gydomosios Savybes

Iš visų bulvių sudedamųjų dalių pati naudingiausia yra sunka. Ji ypač reikalinga tiems, kas negali išnaikinti pigmentines dėmes ant veido ar kūno, o taip pat kenčiantiems nuo skrandžio ir žarnyno susirgimų. Sunka naudinga ir nuo gūžio, nervų sistemos sutrikimų (netgi pagerina miegą), skrandžio op...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 21:49 Britų ekstrasensas išgąsdino Angliją 2021 metais

Kaip jau minėjome ankščiau, kažkurioje didelėje ir ramioje šalyje netrukus degs daugybė miestų - visą rugsėjį, spalį ir lapkritį nemaža dalis Lenkijos ištinka tam tikra panika, kurią sutrikdo garsiojo ekstrasenso Krzysztofo Jakowskio prognozės. Štai jo vaizdo įrašas, kuriame jis pranašauja, kad r...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 19:38 JAV strateginiai bombonešiai pradėjo vykti į Vidurinius Rytus. Ar kažkas ruošiama?

Pirmą kartą nuo 2020 metų pradžios JAV pasiuntė savo oro karines pajėgas į Vidurinius Rytus - į šį regioną buvo dislokuoti bombonešiai B-52H. Naujienos padarė pasaulį įtemptą: ar kas nors ruošiama?

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 11:49 Išeminis insultas. Vaistažolių priemones paralyžiams gydyti

Išeminis insultas išsivysto dėl ūminio kraujo patekimo į tam tikrą galvos smegenų sritį sutrikimo (smegenų infarktas). Liaudies medicina rekomenduoja vaistažolių priemones paralyžiams gydyti.

Skaityti daugiau