- 12.06.2019
- 0.0 Reitingas
- 1404 Peržiūros
- Aptarti
Apie produktą:
Lazdynų riešutų aliejus pasižymi švelniu ir maloniu riešutų kvapu ir skoniu, jame gausu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (Omega-3 ir Omega-6), vitamino E, Aliejus reguliuoja odos riebalų pusiausvyrą - sausą odą veiksmingai drėkina, o riebią normalizuoja, švelniai saugo nuo žalingų saulės spindulių, skatina ląstelių atsinaujinimą, stiprina plaukus.
Lazdynų riešutų aliejus spaudžiamas iš paprastųjų lazdynų riešutų. Vietinis augalas Europoje, vakarų Azijoje, o paplitęs daugelyje regionų. Iš sėklų kilę lazdynai išgyvena 60 – 100 metų.
Iš riebalų, mineralinių medžiagų, vitaminų ir kitokių vertingų medžiagų kupinų riešutų branduolių spaudžiamas ne mažiau maistingųjų ir naudingų medžiagų gausus gelsvas, lengvos tekstūros, švelnaus riešutų kvapo ir skonio aliejus, tinkamas kulinarijoje (salotoms, košėms, sultims, sriuboms, keptai žuviai gardinti), o ypač vertingas kosmetikoje.
Lazdynų riešutų aliejus dėl sudėtyje esančių riebalų rūgščių, antioksidantų (vitamino E) ir kitų vertingų biologiškai aktyvių medžiagų, gali būti tinkamas sausai odai drėkinti. Lengvai įsigeria, nepalieka riebumo jausmo. Manoma, jog turi savybę reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą, todėl gali būti naudojamas ne tik sausos, bet ir mišrios, riebios ir į aknę linkusios odos priežiūrai Aliejus maitina, drėkina, švelnina, gali padidinti odos elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą, gali būti naudojamas suvytusios odos tamprumui palaikyti. Tinkamas kūno masažui. Naudojamas daugelyje kosmetinių priežiūros priemonių – losjonų, kremų, kaukių, balzamų gamyboje; turi valančių, poras sutraukiančių ypatybių; ypač rekomenduojamas jautriai, pleiskanojančiai, spuoguotai, paraudusiai odai, įdegusios odos drėkinimui, kaip apsauginė priemonė nuo išsausėjimo prieš saulės vonias; gali būti naudojamas kaip pagalbinė priemonė prieš senėjimą, smulkių raukšlelių atsiradimą; tinka kaip plaukų puoselėjimo, paakių ir lūpų priežiūros priemonė.
Įdomu
Senovės Romos gyventojai lazdynus laikė šventais ir tikėjo, kad lazdynų šakelė gali parodyti, kur užkastos brangenybės, užgesinti ugnį, sustabdyti potvynį ir apsaugoti nuo daugelio ligų.
Mūsų patarimai
Veido odos valymui - ant šiltu vandeniu suvilgyto vatos tampono užlašinkite keletą lašų lazdynų riešutų aliejaus ir nuvalykite odą. Procedūrą kartokite kasdien prieš miegą.
Veido spalvos pagerinimui - vieną arbatinį šaukštelį lazdynų riešutų aliejaus sumaišykite su 1 – 2 lašais apelsinų arba kiparisų eterinio aliejaus, šiuo mišiniu suvilgykite pirštus ir masažuodami įtrinkite į odą.
Nuo inkštirų - vieną valgomąjį šaukštą lazdynų riešutų aliejaus kruopščiai sumaišykite su 5 lašais eukaliptų eterinio aliejaus, 2 lašais kiparisų eterinio aliejaus ir 3 lašais šalavijų eterinių aliejaus. Mišiniu kasdien patepkite nuvalytą veido odą.
Mišinys, švelniai saugantis nuo žalingų saulės spindulių
Lygiomis dalimis sumaišykite lazdynų riešutų, sezamų, avokadų ir graikinių riešutų aliejaus. Mišiniu kartu su apsauginiu kremu, ištepkite odą prieš kaitinantis saulėje. Tokį pat mišinį naudokite ir po saulės vonių, oda bus pamaitinta ir sudrėkinta. Prieš lepindamiesi saulės voniomis, nenaudokite vien tik gryno aliejų mišinio, nes aliejaus apsauga labai trumpalaikė - 20 - 30 min. Tačiau kartu su apsauginiu kremu, odą ne tik papildomai pamaitinsite ir sudrėkinsite, bet ir suteiksite jai dailaus atspalvio ir žvilgesio, ji mažiau išsausės.
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Panašios naujienos
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau