Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 2

Moters gyvenime nėra atsitiktinių vyrų

Moters gyvenime nėra atsitiktinių vyrų

Išmintinga visata atspindi viską, kas mums nutinka iš vidaus. Per žmones, įvykius, draugus ir, svarbiausia, per artimiausią žmogų - mūsų vyrą.

Nėra tokio dalyko kaip dviejų pusių sąjunga. Meilė įmanoma tik tarp dviejų asmenų, o ne tarp tuščių pusių...

Manoma, kad sutikti gerą vyrą yra tarsi atsitiktinis įvykis, kuris nepriklauso nuo moterų. Moterys mano, kad meilus ir rūpestingas vyras yra įvykis, kuris nutinka savaime. Aš iš esmės nepritariu tokiam moterų mąstymui!

Dėl tokio mąstymo moteris tampa "medžiotoja", kalė, savanaudė gundančioji, kvaila blondinė ir bet kuo, tik ne moterimi-Dievaite. Toks mąstymas verčia moteris ieškoti, laukti, gaudyti, vilioti, kovoti, laukti prislėgtos, būti prislėgtos - visa tai, ko tikra dama negali daryti.

Esu 100 % įsitikinęs, kad vyras moterį įsimyli neatsitiktinai. Moteris gali turėti tik tokį vyrą, kuris jai tinka tiek vidumi, tiek išore.

  • Jei ji negerbia savęs, pas ją ateis diktatorius;
  • Jei ji nežino, ko nori gyvenime, vyras neleis jai daryti to, ko ji nori;
  • Jei ji serga depresija - vyras ją slopins;
  • Jei ji bus nusiminusi - vyras ją represuos; Jei ji bus nusiminusi - vyras ją represuos.

Viskas, kas vyksta su mumis iš vidaus, išmintingoji motina visata - atsispindi mums išorėje, per žmones, įvykius, draugus ir visų pirma per artimiausią žmogų - mūsų vyrą. Visa tai vyksta tam, kad kiekviena moteris galėtų išgyventi pamokas ir išmokti savybių, kurių jai trūksta. Jei jai trūksta drąsos, vyras ją slopins; jei jai trūksta gyvenimo tikslo, vyras ją dar labiau supainios; jei jai trūksta meilės sau, vyras ją vadins ir tyčiosis iš jos!

Ir atvirkščiai, kuo moteris bus arčiau savo harmonijos ir visumos, kuo geresnė jos savivertė, kuo pozityvesnė jos nuotaika ir požiūris į pasaulį, kuo geriau ji pažįsta save, kuo labiau save myli, tuo geriau ji sutiks vyrą. Vyras pirmiausia yra partneris, kuris atspindės visas silpniausias moters vietas, subtiliausius jos sielos nustatymus. Kuo daugiau sužinosite apie save, savo sielą, tikslus, emocijas - tuo geresnis vyras ateis į jūsų gyvenimą. Ir mažų mažiausiai tiesiog neįsileisite ten blogo.

Stebėkite nelaimingas moteris, kurios turėjo daug santykių su vyrais, keletą skyrybų. Dažniausiai tas vyro tipas kartojasi. Jei pirmasis buvo girtuoklis, antrasis bus tinginys, trečiasis - ligonis, ketvirtasis - mamos berniukas. Visa tai yra silpno vyro tipas, o tai reiškia, kad moterį traukia būtent toks vyras. Tai reiškia, kad jos vidinis pasaulis nėra susiformavęs ir ji nepasirengusi priimti vientiso, stipraus, rūpestingo vyro - ji pati nėra vientisa, nemyli savęs, ji traukia tironą, apgaviką, paviršutinišką - visas tas savybes ji nešiojasi savyje. Kaip ji elgiasi su savimi, toks bus ir vyras!

Nėra tokio dalyko kaip dviejų pusių sąjunga. Meilė įmanoma tik tarp dviejų asmenų, o ne tarp tuščių pusių. Jei savo energiją skirsite sau, savęs tobulinimui, niekada neprarasite. Kiekviena moteris, prieš galvodama apie vyrą, turi atrasti save, ji turi pamilti save.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau