Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 21

Kinijoje dėl smarkiausių per 1000 metų liūčių žuvo 25 žmonės

Nuo potvynio nukentėjusioje centrinės Kinijos Henano provincijoje žuvo mažiausiai 25 žmonės, 13 iš jų - sostinės metro linijoje, kurią užtvindė meteorologų apibūdintos kaip didžiausios per 1000 metų liūtys.

Sostinėje Džengdžou, kur sutriko geležinkelių ir kelių eismas, o užtvankų ir rezervuarų lygis pakilo iki įspėjamojo, buvo evakuota apie 100 000 žmonių, o tūkstančiai karių provincijoje pradėjo gelbėjimo darbus.

Miesto pareigūnai teigė, kad daugiau nei 500 žmonių buvo ištraukti į saugią vietą iš užtvindytų požemių, o socialinėje žiniasklaidoje pasirodė tamsoje iki krūtinės panirusių traukinių ir juose sėdinčių žmonių nuotraukos.

"Vanduo buvo iki krūtinės", - socialinėje žiniasklaidoje rašė vienas iš nukentėjusiųjų. "Buvau labai išsigandęs, bet baisiausia buvo ne vanduo, o mažėjančios oro atsargos autobuse."

Dėl lietaus 12 mln. gyventojų turinčiame mieste, esančiame už 650 km į pietvakarius nuo Pekino, buvo sustabdytas autobusų eismas, pasakojo gyventojas, vardu Guo, kuriam naktį teko praleisti savo biure.

"Tiek daug žmonių važiavo metro ir įvyko tragedija", - sakė Guo.

Trečiadienį spaudos konferencijoje pareigūnai pranešė, kad nuo praėjusio savaitgalio provinciją užklupusios smarkios liūtys pražudė mažiausiai 25 žmones, septyni dingo be žinios.

Žiniasklaida pranešė, kad dėl liūčių plačiai sugriuvus namams ir statiniams, žuvo keturi Gongyi miesto, esančio ant Geltonosios upės kranto, kaip ir Zhengzhou, gyventojai.

Per ateinančias tris dienas Henano provincijoje prognozuojama daugiau lietaus, o Liaudies išlaisvinimo armija pasiuntė daugiau nei 5 700 karių ir darbuotojų, kurie padės vykdyti paieškos ir gelbėjimo darbus.

Nuo šeštadienio iki antradienio Zhengzhou iškrito 617,1 mm kritulių, o tai beveik prilygsta metiniam 640,8 mm kritulių vidurkiui.

Meteorologai teigė, kad per tris dienas iškrito tiek kritulių, kiek iškrenta tik "kartą per tūkstantį metų".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.10.2021 laikas 21:20 "Ever Given 2.0" artėja prie JAV, tačiau jos mastas bus milžiniškas
Konteinervežis "MV Zim Kingston" užsidegė Juanos de Fuca sąsiauryje prie Viktorijos (Britų Kolumbija) krantų, kaip dabar skuba pranešti daugelis žiniasklaidos priemonių

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 20:36 Austrijoje neskiepytieji uždaromi namuose, tačiau Kanadoje ir KLR, kaip teigiama, yra dar blogiau

Austrijos kancleris Alexanderis Schallenbergas teigia, kad svarsto galimybę izoliuoti žmones, kurie nebuvo paskiepyti nuo koronaviruso, jei atvejų skaičius ir toliau didės, praneša "Associated Press".

...

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 19:34 Virš Atlantos pastebėtas NSO, Džordžija, JAV
Atlanta - miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose, Džordžijos valstijos administracinis centras ir didžiausias miestas bei Fultono apygardos administracinis centras.

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 18:57 Smarkios liūtys sukėlė mirtinus potvynius Abidžane, Dramblio Kaulo Krante
Po smarkaus lietaus, sukėlusio potvynius ir didelę materialinę žalą Abidžano (Dramblio Kaulo Krantas) dalyje Vakarų Afrikoje, Dramblio Kaulo Krante, žuvo mažiausiai 4 žmonės ir keli buvo sužeisti.

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 18:47 Priešlaikinis sniegas pakenkė obelų sodams Pietų Kašmyre
Kašmyre ne tik per anksti iškrito sniegas, bet ir pakenkė slėnio obuolių sodams. Pietinėje Kašmyro dalyje obuolių sodai patyrė didelę žalą dėl gausaus sniego, susikaupusio ant lapų ir šakų.

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Keptuvėje kepti vištienos kukuliai baltame grietinės ir sviesto padaže

Tokie vištienos kukuliai yra labai paprastas, gardus bei gana pigus maistas. Tuo pačiu greitai paruošiamas. Vieni privalumai. Man pačiai asmeniškai vištienos kukuliai skaniausi būna tuomet, kai į juos įdedu baltos duonos, kurią išmirkau piene. Jie gaunasi minkšti bei purūs.

...

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Bulvių pyragas su džiovintais grybais
Potato gratin arba tiesiog bulvių gratinas su džiovintais grybais (aš naudoju baravykus) gali būti tiek nuostabus Kalėdų garnyras, tiek žiemos vakarienės patiekalas. Nuostabiai kremiškas, skanus ir kvepiantis grybais......

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Pizza - vegetariška gili storapadė pica be mėsos

Mane pastaruoju metu ganėtinai stipriai faktas, kad picos yra priskiriamos blogo ir nenaudingo maisto (junk food). Man asmeniškai nieko šlamštinio toje picoje nėra, svarbu pasigaminti ją kokybiška.

Skaityti daugiau