Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2021 » Rugpjūčio » 9

Kosta Rikoje sugautas milžiniškas 200 kilogramų sveriantis ešerys

Kosta Rikos gyventojai sugavo didžiulį ešerį, kurio dydis pribloškė žvejus.

Ešerys sveria apie 200 kilogramų ir yra šiek tiek daugiau nei 2 metrų ilgio, nors tai laikoma gana įprastu šios rūšies žuvų dydžiu.

Šios rūšies ešeriai gyvena Ramiajame vandenyne, tačiau jų galima pamatyti ir Atlanto vandenyne. Milžiniški ešeriai gyvena maždaug 37 metus, ir tai daugiausia priklauso nuo jų buveinės aplinkos sąlygų.

Dar viena šių egzempliorių ypatybė yra ta, kad dėl savo didžiulio dydžio jie nebijo žvejų, todėl dažnai pakliūva į statomus spąstus. Šiame regione ešeriai yra bene labiausiai žmonių maistui mėgstama žuvis.

Šiuo metu jiems draudžiama žvejoti pietrytinėje Jungtinių Valstijų dalyje, taip pat JAV Mergelių salose ir Puerto Rike. Tarptautinė gamtos apsaugos sąjunga įtraukė šią milžinišką žuvį į vadinamąją Raudonąją knygą kaip nykstančią rūšį.

Nepaisant to, kiekviena šalis gali savo nuožiūra nuspręsti, ar prisijungti prie žvejybos draudimo. Dėl šios priežasties Kosta Rikoje, kur ji buvo sugauta, šios potencialiai nykstančios rūšies žuvų žvejyba nedraudžiama.

Beje, kaip praneša vietos žiniasklaida, sugautą egzempliorių visiškai suvalgė žvejai.

Anksčiau, vietiniam žvejui pavyko iš vandens prie Hokaido krantų ištraukti šiurpiai atrodantį padarą. Japonų žvejys socialinėje žiniasklaidoje paskelbė nuotrauką, kurioje matyti, kaip jis stengiasi išlaikyti didžiulę žuvį rankose.

Žuvys, gamta, laukinė gamta, Hokaido

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 19:08 Vėžio atsiradimas ir gydymas
Vėžys - tai įvairių parazitų konglomeratas: mikrobų, virusų, grybelių, pirmuonių. Vėžinis navikas - tai grybiena, kurioje tie parazitai vystosi.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau