Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 22

Po staigių potvynių Niujorko valstijoje (JAV) paskelbta nepaprastoji padėtis

Dešimtys žmonių buvo išgelbėti arba evakuoti po to, kai atogrąžų audros Fredo liūtys sukėlė didelius potvynius kai kuriose Niujorko valstijos dalyse. Apie potvynius pranešta ir kai kuriose Masačusetso valstijos dalyse, kur buvo išgelbėti du žmonės.

Stubeno apygardoje potvynis apgadino apie 120 namų, sugriovė kelių ruožus arba užvertė juos nuolaužomis. Rugpjūčio 18 d. gubernatorius Andrew M. Cuomo paskelbė nepaprastąją padėtį Steubeno apygardoje.

Nukentėjo West Union, Woodhull, Trupsburg, Tuscarora, Greenwood, Canisteo, Hornellsville, Jasper ir Addison miesteliai, kuriuose iš užlietų namų buvo išgelbėti aštuoni žmonės. Korninge ir Kanisteo buvo įrengtos prieglaudos evakuotiems asmenims apgyvendinti.

Pareiškime gubernatorius Cuomo sakė: "Steubeno apygardoje skelbiame nepaprastąją padėtį, nes valstijos agentūros ir visi turimi ištekliai toliau reaguoja į atogrąžų audros "Fredas" liekanas, o mes toliau padedame vietos valdžios institucijoms atstatyti nukentėjusias vietoves."

Dėl staigaus potvynio sukeltos erozijos Canisteo mieste nuvažiavo traukinys. "Norfolk Southern Railway" pranešė, kad dėl to buvo užblokuota vienintelė pagrindinė geležinkelio linija, todėl vėlavo. Pranešimų apie aukas negauta.

Nacionalinė meteorologijos tarnyba Binghamtone, Niujorko valstijoje, užregistravo 7,42 colio (188,47 mm) kritulių Prattsburge, Steubeno apygardoje, per 72 valandas iki rugpjūčio 19 d.

Rugpjūčio 18 d. vakare vandens lygis Tuscarora Creek upelyje prie South Addison, Steubeno apygardoje, pasiekė 14,16 pėdų ir pagerino ankstesnį 2004 m. pasiektą 13,54 pėdų rekordą. Pagrindinis potvynio lygis čia yra 13 pėdų.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau