Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Sausio » 24

Savas vyras niekada neišeis, o kito ir nereikia

Renkantis partnerį galioja viena taisyklė: kai moteris nustoja skubėti, vyras pradeda skubėti...

Savas vyras niekada neišeis, o kito ir nereikia

Svarbūs veiksmai, o ne žodžiai. Pirmiausia svarbu tai, ką vyras daro dėl tavęs, o ne jo pasiekimai kitose srityse...

Renkantis partnerį neišvengiamai galioja viena taisyklė: kai moteris nustoja skubėti, vyras pradeda skubėti. Vyrai nevertina to, ko nėra užsitarnavę. Tačiau jie vertina tai, ką užsitarnavo, dėl ko sunkiai dirbo, net ir tai gavę.

Vyro vertė yra ne tai, kaip tobulai jis organizuoja savo gyvenimą, o tai, ką jis daro dėl jūsų. Jo negalima apibūdinti pagal jo asmeninę sėkmę ir pasiekimus kitose srityse: visai nebūtina, kad jis su jumis elgtųsi taip pat. Jį galima vertinti tik pagal tai, kaip jis elgiasi su jumis, kaip jis elgiasi su jumis.

Jei jo indėlis į santykius su tavimi yra nulinis, tuomet per anksti jį laikyti vyru, su kuriuo esi pasiruošusi praleisti gyvenimą, ir muštis iš kailio, kad jis būtų tavo gyvenime. Įžemink save, suprask, kad viskas, kuo jį apdovanoji, yra tik tavo įsivaizdavimas, ir pamatyk realybę, dar per anksti statyti ant jo.

Svarbu jo veiksmų, o ne žodžių vidurkis. O mes elgiamės pagal savo vertybes. Ir kuo svarbesnė vertybė, tuo labiau elgiamės pagal ją. Ar jis savo veiksmais pritaria jūsų vertybėms? Jei jis nuspręs laikytis vertybės ne dėl savęs, o dėl jūsų, anksčiau ar vėliau jis pasiduos, nes nematys tos vertybės vertės, neįmanoma visą laiką eiti prieš save.

Neužsidarykite savyje ir nepalaužkite savęs. Jūsų vyras niekada nepaliks, o jums kito nereikia.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.07.2019 laikas 18:39 Receptai Tinginys su graikiniais riešutais

Gaminame. Tinginys su graikiniais riešutais. Į puodą beriame cukrų, kakavą, pilame pieną ir maišant užkaitiname. Nukeliame nuo ugnies ir dedame sviestą, išmaišome. Jeigu sviestas neišsilydė, dar truputėlį pakaitiname, bet neužv...

Skaityti daugiau

20.09.2018 laikas 07:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo

Dantų skausmas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo, dantų skausmas, receptai dantims, vaistažolės dantų skausmui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistaž...

Skaityti daugiau

11.09.2018 laikas 10:24 Receptai Liaudiški patarimai menstruacijų negalavimų gydymui

Menstruacijos (mėnesinės) liaudies medicinoje, Menstruacijos (mėnesinės), receptai nuo menstruacijos, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau