Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Sausio » 25

Kaip psichologiškai prisišaukti kitą žmogų prie savęs

Sunkioje situacijoje galima paskambinti arba tiesiog nusiųsti savo meilę ir palaikymą tiems, kuriuos mylime...

Kaip psichologiškai prisišaukti kitą žmogų prie savęs

Žmogaus mintys turi energijos ir gali daryti įtaką supančiai tikrovei. Daugelyje dvasinių mokymų pabrėžiama, kad teigiamos mintys pritraukia teigiamus įvykius, o neigiamos - neigiamus. Tai yra vadinamojo "traukos dėsnio" pagrindas. Tačiau mūsų gyvenime egzistuoja ir kitokio pobūdžio traukos dėsnis.....

Egzistuoja mentalinis bendravimas. Kadaise jis buvo vadinamas telepatija; vieni žmonės tikėjo šiuo reiškiniu, kiti jį laikė fantazija. Tačiau labai daug žmonių žino: verta prisiminti apie žmogų, kurio seniai nematėme, o jis paskambina arba susitinkame atsitiktinai - kartais svetimame mieste, rašo psichologė Anna Kiryanova.

O su artimais žmonėmis taip nutinka nuolat; tiesiog pradedame rinkti numerį, tiesiog atidarome messengerį, ir tuoj pat skambina ar rašo mūsų mylimas žmogus! O kartais prie durų prieiname iš anksto, žinome, jaučiame, kad mūsų mylimas žmogus ateina. Net jei jis ar ji nežadėjo ateiti. Bet mes žinome! Ir girdime pažįstamus žingsnius - jis jau ateina!

Kai kurie dvyniai bendrauja mintimis, ir tai įrodyta. Motinos gimdymo namuose pabudo kaip signalas, kai būtent jų kūdikis pradėjo verkti - o vaikas buvo kitame pastato gale... Japonijos saloje kelios beždžionės išmoko plauti batatus nuo prie jų prilipusio smėlio. O paskui to išmoko ir kitos beždžionės! Atrodo, nieko nuostabaus, eilinis mėgdžiojimas... Tik kad beždžionės kitose salose ir net zoologijos soduose pradėjo plauti batatus. Jos kažkaip psichologiškai gavo naudingos informacijos.

Dabar mokslininkai kuria robotus ir protezus, kuriuos galima valdyti mintimis. Taigi mintys gali būti perduodamos. Ir jūs galite mintyse paskambinti žmogui arba perduoti jam savo meilę ir paramą. Galite paskambinti mintimis arba nusiųsti mintinę žinutę. Viskas kaip gyvenime: jei žmogus nori, jis atsilieps. Nenorės - neatsilieps ir netgi gali užblokuoti įkyrų skambintoją. Bet paprastai jie atsiliepia: per dieną arba iš karto, priklausomai nuo signalo stiprumo, paskambina arba parašo. Jie susisiekia.

Esant sudėtingai situacijai, galite pasinaudoti psichologiniu bendravimu. Skambinkite arba tiesiog siųskite savo meilę ir palaikymą tiems, kurie mums brangūs. Jie tai pajus.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.12.2017 laikas 19:57 Receptai – Patiekalai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalankės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: paprastosios gyvatžolės šaknų, vaistinės kraujalankės.

Skaityti daugiau

28.06.2019 laikas 20:30 Receptai – Patiekalai Stori blynai iš kefyro pagrindo

Labai greitas ir stebuklingas pusrytis! Įkaitinkite keptuvę ant vidutinės ugnies. Sutepkite sviestu. Vienam blynui panaudokite apie ¼ puodelio tešlos ir kepkite iš abiejų pusių iki auksinės rudos spalvos. Patiekite karšt...

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 08:00 Receptai – Patiekalai Varškės tortas su apelsinais
Gaminame namuose. Varškės tortai ne pirmą sezoną yra populiarumo pike ir tai nestebina. Jie lengvi – gabalėlio nebus per daug užbaigiant pačią sočiausią puotą. Paprastai žymiai mažiau kaloringi nei tortai su sviestiniu kremu…O dar...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau