Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Patarimai » 2024 » Vasario » 22

Kandys daugiau niekada jūsų nebetrukdys

Kandys daugiau niekada jūsų nebetrukdys

Kandys labiausiai nemėgsta tvarkos, higienos ir gerai sutvarkyto birių prekių sandėliavimo.

Virtuvinės kandys kelia problemų visoms virtuvėje esančioms atsargoms, be to, jos labai greitai dauginasi.

Ko nemėgsta virtuvinės kandys?

Labiausiai drugeliai nemėgsta tvarkos, higienos ir apgalvoto birių produktų laikymo organizavimo. Iš esmės vabzdžiai negali prasiskverbti pro stiklą, todėl stikliniai stiklainiai yra jų priešai.

Nusipirkus miltų ar ryžių, iš karto reikia juos supilti į stiklinį stiklainį ir pasirašyti. Nėra jokios prasmės maisto produktus laikyti popieriniuose maišeliuose iš parduotuvės, net ir uždarytuose specialiu spaustuku. Pro plastiko mikroporas taip pat prasiskverbia kandys.

Maisto kandžių priešas Nr. 1 yra lauro lapas. Pakanka 2-3 lapelių įdėti į maišelius su miltais, džiovintais grybais ir kitais biriais produktais, kuriuos vabzdžiai mėgsta, kad jie iš ten būtų išvaryti.

Taip pat patartina reguliariai plauti spintas, kuriose laikote palaidus maisto produktus, karšto acto ir vandens mišiniu, o tada šiuo mišiniu išplauti jų įdėklus ir sausai nušluostyti. Pajutę acto kvapą drugeliai beveik iš karto išskris.

Į spintas taip pat galite įdėti vatos kamuoliukus, pamirkytus vanilės aromate, arba arbatos maišelių su džiovintomis mėtomis. Tai, kas malonu mūsų nosiai, nėra malonu kandims. Dar viena naminė priemonė nuo maistinių kandžių - 3 prieskonių turbo rinkinys dubenėlyje nuo kandžių.

Namų priemonė nuo maistinių kandžių yra 3 prieskonių turbo mišinys

Kiekvienas iš šių prieskonių gali susidoroti su virtuvės kandimis atskirai, tačiau mišinyje jie veiks dar geriau ir intensyviau kartu.

Kandys nuo jūsų paspruks, jei į dubenėlį įdėsite kelis lauro lapus, gvazdikėlius ir džiovintas mėtas (galite naudoti iš maišelio ar arbatos). Kas kelias dienas prieskonius pakeiskite šviežiais. Kad aromatas sklistų lėčiau, dubenėlį su prieskoniais galite uždengti maistine plėvele ir keliose vietose pradurti dantų krapštuku. Maisto kandys vis tiek pajus kvapą.

Pasidalinkite šiais patarimais, o gal turite kitokių, jau gyvenimo patvirtintų būtų? Rašykite komentaruose... Aš, jau šiandiena jais pasinaudosiu profilaktiškai...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

12.08.2019 laikas 17:46 Receptai Kopūstų kotletai norintiems lieknėti be mėsos

Kopūstų kotletai receptas. Smulkia tarka sutarkuokite svogūną ir česnaką. Krapus smulkiai supjaustykite. Viską sumaišykite su maltais kopūstais, pagardinkite druska, pipirais. Pridėkite miltų, manų krupų ir gerai permaišykite. ...

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 11:19 Receptai Rudeninis trupininis pyragas iš moliūgų. Moliūgų pyragas

Sotaus pyrago gaminimas iš moliūgo.. Paruošas pyragas yra minkštas, trupininis, šiek tiek drėgnas. Ir labai skanus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau