Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 23

Istorija apie žmogaus išdavystę ir šuns ištikimybę

Istorija apie žmogaus išdavystę ir šuns ištikimybę

Ši istorija apie žmogaus išdavystę ir šuns ištikimybę prasidėjo praeitos vasaros viduryje.

Ankstyvą šeštadienio rytą su vyru važiavome į sodą ir iškart už miesto pamatėme šunį, pririštą prie atitvaro. Vyras net pristabdė – kas gi tai?! Bet paskui pagalvojome – gal šeimininkas nuėjo į krūmus, o šunį paliko, kad nepasimestų.

Žodžiu, nuvažiavome toliau.

Pusdienį užsiėmėme savo reikalais, tačiau širdyje buvo neramu. Vyras neišlaikė: važiuosiu, sako, patikrinsiu, ar pasiėmė šunį nuo kelio, galvoju apie jį visą laiką. Išvažiavo.

Grįžo po valandos ne vienas – su tuo šuniu! Tai jis taip ir tupėjo pririštas, pro šalį lėkė mašinos, kažkas numetė jam duonos gabalą ir pripylė vandens į plastikinę dėžutę, tačiau matėsi, kad šuo jų nepalietė.

Vyras pasakė, kad pusvalandį įkalbinėjo jį eiti kartu.

Ką daryti? Nusprendėme, tegu pabūna pas mus. Nežinojome, kuo jis vardu, sugalvojome vardą Lostas (Pamestasis), mano vyras labai mėgsta dainą „Lost and Forgotten“.

Pabandėme pašerti Lostą, bet jis liūdnai tupėjo prie dubenėlio ir ilgesingai dairėsi į šalis. O paskui tiesiog pabėgo! Vaikščiojome, ieškojome po apylinkes, tačiau veltui.

Nuotaika buvo visai bloga. Anksčiau laiko susiruošėme namo. Neramia širdimi privažiavome tą vietą, kur pirmąkart pamatėme Lostą.

Jis tupėjo toje pačioje vietoje!!! Grįžo laukti šeimininko. Dar iki galo nesuprato, kad šis jį išdavė!

Vyras išlipo iš mašinos, atsisėdo šalia ir pradėjo kažką kalbėti šuniui. Kokias 10 minučių įtikinėjo, paskui šis atsistojo ir pats priėjo prie mašinos. Taip mūsų namuose atsirado didelis mišrūnas!

Veterinaras pasakė, kad jis aiškiai gyveno ne gatvėje. Mes nesmerkiame ankstesnių šeimininkų, turbūt jie turėjo savų priežasčių atsikratyti augintinio. Tiesa, galėjo sugalvoti humaniškesnį būdą, nei pririšti autostradoje.

Iš kitos pusės, tada mes nebūtume sutikę mūsų Losto! Vyras dabar sako, kad jis suprato, kodėl jam anksčiau taip patiko ta daina – jis jautė, kad kažkur pasimetė jo šuo!

O neseniai nutiko labai jaudinantis įvykis. Vyras su sūnumi ir Lostu išėjo pasivaikščioti į parką.

Ir staiga gatvėje šuo labai įsitempė – jis kažką pamatė Lostas tiesiog atsisėdo ir žiūrėjo į vieną žmogų minioje.

Reikėjo matyti jo akis! Ir tas žmogus irgi pažino šunį! Vyriškis labai išsigando. Vyras sako, kad jam net veidas ištįso ir po minutės sutrikimo jis staiga apsisuko ir greitai nuėjo į kitą pusę.

Lostas paprasčiausiai sėdėjo ir žiūrėjo jam įkandin. O kai šis dingo minioje, pašoko palaižyti vyro bei sūnaus ir lyg paklausė žvilgsniu: „Ko stovime? Einam pasivaikščioti!“

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.09.2019 laikas 19:30 Receptai – Patiekalai Karališkas obuolių pyragas: stulbinančiai skanus
Skanus pyragas su trapia tešla, grietinėle ir traškiu pabarsimu. Tikrai karališkas.

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 08:00 Receptai – Patiekalai Varškės tortas su apelsinais
Gaminame namuose. Varškės tortai ne pirmą sezoną yra populiarumo pike ir tai nestebina. Jie lengvi – gabalėlio nebus per daug užbaigiant pačią sočiausią puotą. Paprastai žymiai mažiau kaloringi nei tortai su sviestiniu kremu…O dar...

Skaityti daugiau

13.06.2019 laikas 19:48 Receptai – Patiekalai Ploni pyragėliai su bulvėmis. Skonio neperduoti žodžiais
Skanūs ir ploni pyragėliai iš bulvių. Pyragėlių receptas. Naujiena, niekada dar nevalgiau tokius bulvių pyragėlius. Būtinai gaminsiuos kitą kartą.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau