Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 7

Nušabadas (Nushabad) - senovinis požeminis miestas

Nušabadas (Nushabad) - senovinis požeminis miestas

Žmonijos istorijoje yra daugybė mįslių ir paslapčių, kurios iki šiol kelia mokslininkų ir tyrėjų susidomėjimą ir ginčus. Viena iš tokių paslapčių - visame pasaulyje atrasti senoviniai požeminiai miestai. Kas slypi už šių paslaptingų statinių? Kodėl senovės civilizacijos statė požemines slėptuves?

Viena populiariausių teorijų požeminių miestų statybą sieja su keliomis priežastimis. Viena iš jų - karai ir konfliktai. Senovėje, kai gyventojai nuolat susidurdavo su karais ir įsiveržimais, požeminiai miestai tarnavo kaip prieglobstis ir apsauga nuo priešų. Juose žmonės galėjo pasislėpti nuo pavojų ir išsaugoti savo gyvybes.

Tačiau, atmetus karų ir ekstremalių temperatūrų, kaip senovinio miesto statybos priežasties, teoriją, labiau kontroversiška teorija teigia, kad senovėje žmonės ieškojo prieglobsčio po regioną sukrėtusių "branduolinių" sprogimų. Ši teorija grindžiama senovinio Mohendžo-Daro miesto griuvėsiuose aptiktu dideliu radiacijos lygiu.

Šio miesto pastatai išsilydė dėl karščio, viršijančio 1500 laipsnių pagal Celsijų. Daugelis autorių ir tyrėjų mano, kad požeminiai miestai buvo pastatyti tam, kad būtų išvengta prieš tūkstančius metų mūsų planetoje vykusių itin stiprių įvykių.

Dėl to, kad tai ne vienintelis egzistuojantis požeminis miestas, daugelis autorių ir senovės astronautų teorijos šalininkų iškėlė hipotezę, kad senovės žmonės pastatė daugybę požeminių miestų, kad išvengtų "branduolinio karo", kurį būtybės, klaidingai suprastos kaip dievai, sukėlė žmonijai.

Ši teorija grindžiama prielaida, kad senovės civilizacijos palaikė ryšius su labai pažangiomis "ateivių" civilizacijomis, kurios suteikė joms žinių ir technologijų požeminėms slėptuvėms statyti.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
14.11.2017 laikas 13:25 Receptai Svogūnas nuo kosulio
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: svogūnas, pienas.

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:07 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nudegimų

Nudegimai liaudies medicinoje, Nudegimai, Vaistažolių mišiniai nuo nudegimų, receptai nuo nudegimų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gyd...

Skaityti daugiau

21.09.2019 laikas 14:39 Receptai Pieniškos dešrelės bulvių tešloje

Tai nuostabi vakarienė, svečiams atradimas, jei jie netikėtai užsuks pas jus. Galimas dalykas, jums šis patiekalas bus antras iš mėgstamiausių patiekalų, po kiaušinienės. Žinoma, čia tik idėja, galite į bulves įdėti įvairius pr...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau