Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Kovo » 21

2024 m. kovo 21 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams: kas mūsų laukia šią dieną

2024 m. kovo 21 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Diena dviprasmiška, kas vakar stipriai atšventė Naujuosius astrologinius metus, tam skaudės galvą)))

O jei rimtai, tai šiandienos energijos yra dvipusės.

Viena vertus, Mėnulis Liūte yra harmoningame aspekte su Merkurijumi, o tai reiškia, kad visi Merkurijaus reikalai klostysis gerai.

Kokie tai reikalai: kelionės, pokalbiai, derybos, egzaminai, studijos, susitikimai, pažintys, informacijos gavimas ir perdavimas, pirkimas, pardavimas ir pan.

Kita vertus, Mėnulis yra sunkiame aspekte su Saturnu, o tai reiškia, kad visus saturniškus reikalus lydės problemos.

Kokie tai reikalai: kaulų, sąnarių, dantų, odos ligos, nekilnojamojo turto, žemės sandoriai, jūsų ketinimų apribojimai ir pan.

Susikurkite savo dieną taip, kad būtų daugiau Merkurijaus reikalų.

2024 m. kovo 21 d. visiems Zodiako ženklams žada įvykių ir pokyčių kupiną dieną. Astrologinė prognozė šiai dienai pranašauja ir teigiamų, ir tam tikrų iššūkių. Pažvelkime, kas konkrečiai šią dieną laukia kiekvieno Zodiako ženklo.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Avinams kovo 21 d. bus palanki diena pradėti naujus dalykus ir projektus. Būsite kupini energijos ir ryžto siekti užsibrėžtų tikslų. Gali tekti susidurti su tam tikromis kliūtimis, tačiau nenusileiskite - jūsų ryžtas padės įveikti visus sunkumus.

Jautis (balandžio 21 - gegužės 21 d.)

Šią dieną Jautis gali jausti tam tikrą nuovargį ir susierzinimą. Pasistenkite nepaskęsti neigiamose emocijose ir išlikite ramūs. Svarbu prisiminti, kad visos problemos yra laikinos, o jūsų atkaklumas padės įveikti visus sunkumus.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Dvyniams kovo 21 d. bus puikus metas bendrauti ir dalytis idėjomis. Jus sups teigiama energija, kuri padės rasti bendrą kalbą su kitais. Nepraleiskite progos praleisti laiko su artimaisiais ir draugais.

Vėžys (birželio 22 - liepos 22 d.)

Šią dieną Vėžiai turėtų būti atidesni savo sveikatai. Galite jaustis pavargę ar nusilpę, todėl svarbu skirti laiko poilsiui ir atsipalaidavimui. Rūpinimasis savimi padės išlikti energingiems ir produktyviems.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 23 d.)

Kovo 21 d. Liūtai turėtų atkreipti dėmesį į savo finansinius reikalus. Galite rasti naujų būdų, kaip padidinti savo pajamas arba sutaupyti išlaidų. Būkite atsargūs priimdami finansinius sprendimus ir išlikite budrūs.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Šią dieną Mergelėms bus aktualus asmeninis tobulėjimas ir savęs tobulinimas. Pasistenkite rasti laiko savirefleksijai ir savo tikslų bei norų analizei. Svarbu siekti geriausio ir nesustoti ties tuo, ką esate pasiekę.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su kitais žmonėmis. Galite susidurti su nesusipratimais ar konfliktais, todėl svarbu būti tolerantiškiems ir atviriems dialogui. Bendravimas padės išspręsti bet kokius nesutarimus.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Skorpionams kovo 21 d. bus palankus metas saviugdai ir mokymuisi. Galbūt atrasite naujų pomėgių ar užsiėmimų, kurie padės atskleisti savo potencialą. Nebijokite eksperimentuoti ir atrasti naujų horizontų.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliai turėtų atkreipti dėmesį į savo karjerą ir profesinius tikslus. Galite sulaukti pasiūlymo dirbti naują darbą arba būti paaukštinti pareigose, todėl būkite pasirengę pokyčiams. Svarbu siekti savirealizacijos ir sėkmės.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Ožiaragiams kovo 21 d. bus puikus metas planuoti ateities tikslus ir uždavinius. Būsite kupini energijos ir ryžto siekti užsibrėžtų tikslų. Pasistenkite būti organizuoti ir ryžtingi, kad sėkmingai įgyvendintumėte savo planus.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandeniai turėtų atkreipti dėmesį į savo emocinę būseną. Galite jausti tam tikrą nestabilumą ar susierzinimą, todėl svarbu skirti laiko savęs pažinimui ir tobulėjimui. Būkite atviri naujoms galimybėms ir idėjoms.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Žuvys turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su artimaisiais. Galite susidurti su nesusipratimais ar konfliktais, todėl svarbu būti tolerantiškiems ir rūpestingiems. Pasistenkite išreikšti savo jausmus ir emocijas, kad palaikytumėte artimuosius.

2024 m. kovo 21 d. visiems Zodiako ženklams bus permainų ir galimybių diena. Kad ir su kokiais iššūkiais susidurtumėte, nepamirškite savo ryžto ir pozityvaus mąstymo. Jūsų pasitikėjimas savimi ir optimizmas padės įveikti bet kokius sunkumus ir pasiekti sėkmę.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.07.2019 laikas 20:17 Receptai Gaminame namuose. Pusryčių sumuštiniai su avokadu ir kiaušiniu
Gaminame namuose. Sumuštiniai su avokadu ir kiaušiniu receptas. Batono riekeles paskrudiname skrudintuve arba orkaitėje. Joms atvėsus, aptepame paruoštu avokado mišiniu. Ant sumuštinių viršaus dedame keptą kiaušinį. Skanaus!...

Skaityti daugiau

12.12.2018 laikas 09:52 Receptai Kokie augalai vartotini menopauzės metu?

Klausimas. Kokius augalus, turinčius fitoestrogenų, patariama gerti menopauzės metu? Ar tiesa, kad tam visai netinka nakvišų aliejus? Roma, 56 m.

Skaityti daugiau

26.08.2018 laikas 21:32 Receptai Liaudiški patarimai skrandžio negalavimams gydyti
Skrandžio negalavimai liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai Skrandžio negalavimams gydyti, receptai nuo skrandžio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uo...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau