Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 4

Kaip nustatyti, kad jau radote tinkamą moterį

Kaip nustatyti, kad jau radote tinkamą moterį

Beveik kiekvienas vyras nori rasti tą vienintelę tinkamą. Nori rasti tinkamą moterį, kuri jam visiškai tiktų. Ir taip, viena moteris bus tinkama vienam vyrui, bet netinkama kitam. Taigi pakalbėkime apie jausmą, kuris yra patikimas rodiklis.

Taigi kaip galite pasakyti, ar jau radote jums tinkamą moterį? Pirma, jūs norite ja rūpintis. Puikų to pavyzdį mačiau filme "Fargo". Ten buvo moteris, kuri dirbo policijoje ir buvo iškviesta į darbą vidury nakties. Ką darė vyras?

Jis atsikėlė ir padarė jai pusryčius, kol ji ruošėsi. Nors ji iš karto jam pasakė, kad jis vis tiek gali atsigulti ir miegoti. Bet jis tiesiog atsikėlė ir pasirūpino ja, sutaupė jai kelias minutes, privertė jaustis gerai. Taip turėtų būti ir mums, kitiems vyrams.

Kai šalia yra tinkama moteris, neįmanoma ja nesirūpinti. Tokia moteris gali net neprašyti kai kurių dalykų, pavyzdžiui, išmaniojo telefono. Vyras pats pamatys, kad moteris naudoja seną modelį, ir iš tiesų yra logikos nupirkti moteriai naują išmanųjį telefoną. Ir visa tai dėl to, kad vyrui tai rūpi.

O rūpestį reikia rodyti visur. Čia apklotas antklode, ten pagaminti pusryčiai ir pan. Palaikyti, kai reikia, išklausyti. Ir, kas įdomiausia, jei tai tikrai jūsų moteris, ji atsakys tuo pačiu. Ji rūpinsis, palaikys ir padės.

Jums neteks patirti didelio diskomforto akimirkų. Tai antrasis dalykas. Kai kurie žmonės įsitikinę, kad santykiuose reikia kentėti, bet tai netiesa. Vis dėlto yra vienas dalykas. Yra toks žmonių tipas, kurie gali ginčytis tik šaukdami ir įžeidinėdami. Vadinasi, jei abu žmonės tokie, jiems nebus nemalonu.

O man, pavyzdžiui, net balso pakėlimas yra per daug. Taigi reikia suprasti ir pagal jausmus. Ar yra momentas, kai jaučiate didelį diskomfortą. Jei yra, vadinasi, tai ne ta moteris, kuri turėtų būti šalia. Turite vienas kitą papildyti, kad to diskomforto nebūtų.

Taip, gali kilti konfliktų ir ginčų, bet, vėlgi, jei jūs tai normaliai toleruojate, ji taip pat. O jei netoleruojate, tuomet to neturėtų būti. Ir, pavyzdžiui, jei kyla koks nors interesų konfliktas, jūs mielai nusileidžiate arba ji nusileidžia, ir galiausiai nėra jokio diskomforto.

Įsivaizduokime, kad moteris nori vykti atostogauti į Turkiją, o jūs - į Tailandą. Ir tada ji sako, kad šiais metais važiuokime į Tailandą, o kitais metais - į Turkiją. Arba ji sako, kad geriau surasti trečią variantą, dėl kurio būtų galima susitikti. Taigi ji rūpinasi, kad nekiltų konfliktų.

Trečias dalykas yra tai, kad nustojote lyginti. Jūs nustojote žiūrėti į kitas poras, į santykius ekrane. Supratote, kad šalia yra tinkama moteris, o visa kita nesvarbu.

Turiu omenyje, kad kai kurie žmonės taip elgiasi. Jie turi daugybę santykių problemų. Bet jie žiūri į kitų žmonių santykius, į serialus ir supranta, kad nėra taip blogai, kitiems yra blogiau. Bet esmė ta, kad reikia spręsti ne pagal tai, ką turi kiti, o pagal tai, kaip jautiesi tu.

O kai jautiesi, kad viskas gerai, tada nustoji net galvoti apie kitus. Galų gale, kam galvoti apie kitus, kai pats turi viską, kas nuostabu. Ir nėra tokio dalyko, kad moteris tave lygintų su kitais vyrais. Pasakoja tau, ką daro jos draugių vyrai.

Nes jei tai tinkama moteris, jai pačiai taip pat patogu, ji nelygins. Žmonės lygina tada, kai nori save nuraminti arba suvokia, kad gali geriau. O ką daryti geriau, kai viskas tobula?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.06.2019 laikas 21:34 Receptai Pyragėliai su obuolių įdaru

Skanūs, lengvai ir greitai pagaminami, pyragėliai su obuolių įdaru. Gaminame. Pyragėliai su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

04.12.2017 laikas 10:48 Receptai Arbata nuo tonzilito (medetka, jonažolė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Tonzilitas. Ingredientai: medetka, jonažolė

Skaityti daugiau

13.11.2019 laikas 19:34 Receptai Burnoje tirpstantis šokoladinis keksas
Sviestą kaitinkite puode, kol ištirps. Suberkite cukrų, kakavos miltelius, supilkite pieną. Viską išmaišykite ir pakaitinkite minutę laiko. Puodą nukelkite nuo kaitlentės. Į dubenį suberkite smulkintą šokoladą ir ant jo užpilkite ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau