Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Žmonės » 2024 » Gegužės » 19

Moteris iš Etiopijos tvirtina, kad nieko nevalgo ir negeria nuo 10 metų

Moteris iš Etiopijos tvirtina, kad nieko nevalgo ir negeria nuo 10 metų

26 metų etiopė Muluwark Ambo savo šalyje garsėja nuo 2016 m., kai pradėjo sklisti gandai apie keistą merginą, kuri nieko nevalgo ir negeria, bet nenumeta svorio ir nemiršta. 

Nuo to laiko ji nuolat figūruoja laikraščių puslapiuose, tačiau iki šiol nežinoma, ar ji iš tiesų yra neįtikėtinas reiškinys, ar visa tai tik kruopščiai suplanuota apgaulė. 

Neseniai populiarus vaizdo tinklaraštininkas Drew Binsky nuvyko į Etiopiją, kad paimtų interviu iš Ambo, ir sukūrė apie ją pusvalandžio trukmės vaizdo įrašą. 

Ambo vos suduria galą su galu, tačiau jai bent jau pavyksta sutaupyti pinigų maistui ir vandeniui po to, kai būdama 10 metų staiga prarado apetitą ir norą gerti. Nepaisant to, pranešama, kad ji yra geros sveikatos, nėra liesa ir turi pakankamai energijos atlikti kasdienius darbus.

Moteris iš Etiopijos tvirtina, kad nieko nevalgo ir negeria nuo 10 metų

Norėdama pagrįsti savo teiginius, Ambo per kelerius metus Etiopijoje atliko keletą medicininių tyrimų. Tačiau jie neparodė nieko konkretaus, išskyrus tai, kad tyrimų metu jos žarnyne ir skrandyje iš tiesų nebuvo maisto. 

Ambo prisimena, kada paskutinį kartą valgė. Tai buvo raudonųjų lęšių troškinys su tradicine etiopiška yinjera plokščia duona. Būtent suvalgiusi šį patiekalą ji staiga prarado apetitą. Ir ne kelioms valandoms, kas būtų natūralu, o visam laikui. 

Iš pradžių mergaitė bandė meluoti tėvams, kad valgo ir geria. Ryte, prieš eidama į mokyklą, ji apsimetė, kad valgo pusryčius. Bet paskui prisipažino, kad nejaučia nė menkiausio noro tai daryti. 

Dėl to, kad nevalgė ir negėrė, ji taip pat nustojo vaikščioti į tualetą. O dabar ji pradėjo eiti į tualetą tik po maudynių, nes tada šiek tiek vandens patenka į burną. 

2021 m. Etiopijos ministro pirmininko prašymu Ambo buvo nuodugniai ištirta Dubajaus ligoninėje. Dubajaus gydytojai nerado jokių neigiamų jos organizmo pakitimų. 

"Neturiu ką į tai atsakyti. Tai yra Dievo veiksmas ir aš jį tiesiog priimu", - sakė Muluwark Ambo.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.08.2018 laikas 15:53 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui
Vaikui peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui, receptai vaikui peršalus, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

17.01.2018 laikas 14:12 Receptai Medaus ir kiaušinių kaukė

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: riebios veido odos. Ingredientai: Baltymai, Medus, Migdolų arba persikų aliejus, Permalti avižiniai dribsniai.

Skaityti daugiau

11.11.2019 laikas 23:09 Receptai Traškūs šokoladiniai pyragėliai su zefyrais ir riešutų sviestu

Garų vonelėje juodąjį šokoladą ištirpdykite su sviestu. Į tirpinį berkite tirpios kavos miltelius, cukrų ir maišykite, kol masė atvės. Į dubenį su atvėsusiu šokoladu įmuškite kiaušinį, supilkite vanilės ekstraktą, kakavos milte...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau