Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Kovo » 28

Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti

Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti

Šių Zodiako ženklų atstovai dažnai pagaunami meluojant.

Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Jautis

Jaučiai, pasak astrologų, bando apgaudinėti, tačiau jiems tai retai pavyksta. Šio ženklo atstovai stengiasi ieškoti lengvų būdų, kaip pasiekti sėkmę, todėl gali griebtis apgaulės. Tačiau jos visada išaiškėja atvirai.

Astrologų teigimu, Jautis neturėtų meluoti ar intriguoti. Taip jie tik gaišta laiką ir rizikuoja savo reputacija. Rinkitės sąžiningą kelią ir nelaužykite taisyklių. Taip ramiai judėsite tikslo link ir nekentėsite dėl nesutarimų su sąžine.

Mergelė

Mergelės yra pernelyg tiesmukiškos. Kartais jos bando nutylėti arba gudrauti, tačiau jas taip užvaldo emocijos, kad "išrėkia" visą tiesą. Astrologai tvirtina, kad jei Mergelė meluoja, tai visada brangiai kainuoja.

Šio ženklo atstovams lengva primesti tiesą. Jie neatsargiai vartoja žodžius ir išduos bet kokią paslaptį, jei užsispirs. Tuo dažnai naudojasi jų skriaudikai.

Ožiaragis

Ožiaragiai laiko save gerais melagiais, tačiau tai yra saviapgaulė. Tiesą sakant, aplinkiniai dažnai apsimeta, kad tiki apgaule, kad tik nesusipyktų su šio ženklo atstovais. Ožiaragiai vargu ar apdovanoti gudrumu, jie yra paprasti ir neturėtų būti apgaudinėjami.

Astrologai mano, kad Ožiaragiai neturėtų verstis per galvą ir bandyti apgauti. Vietoj to galite aplinkinius sužavėti savo gerumu ir sąžiningumu, tai bus daug labiau vertinama.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau