Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sodas | Kaimas » Prieskoniai

Stebuklinga cinamono lazdelė

Stebuklinga Cinamono Lazdelė

Cinamonas (Cinnamomum verum) - džiovinta amžinai žaliuojančio medelio žievelė. Tai vienas iš seniausių tonizuojančių augalų pasaulyje. Jis  buvo minimas visų senovės gydytojų darbuose.

Medaus ir cinamono mišinys padeda sveikti sergant daugeliu ligų.

Širdies ligos. 1 arbatinį šaukštelį  medaus sumaišyti su cinamonu ir užsigeriant valgyti  kiekvieną rytą pusryčiams. Tai sumažins cholesterolio kiekį kraujagyslėse. Tokie pusryčiai taip pat padeda atkurti arterijų ir venų sienelių elastingumą.

Artritas. Žmonėms, kenčiantiems nuo artrito, kiekvieną rytą ir vakarą patartina išgerti puodelį šilto vandens su 2 valgomaisiais šaukštais medaus ir vienu arbatiniu šaukšteliu cinamono.

Šlapimo pūslės infekcija. 2 valgomi šaukštai cinamono ir 1 arbatinis šaukštelis medaus stiklinėje šilto vandens.

Peršalimas. Valgomasis šaukštas šilto medaus ir ketvirtadalis šaukšto cinamono tris dienas.

Dujos. Indų ir japonų mokslininkai pastebėjo, kad medus su cinamonu pašalina dujų kaupimąsi pilve.

Imuninė sistema. Kasdienis medaus ir cinamono vartojimas stiprina imuninę sistemą.

Ilgaamžiškumui. Arbata (4 šaukštai medaus, 1 šaukštas cinamono, 3 puodeliai vandens) su medumi ir cinamonu, vartojama reguliariai, pašalina senėjimo požymius ir pailgina gyvenimą.  Gerti po ketvirtadalį puodelio triskart  per dieną.

Spuogai. Trys valgomieji šaukštai medaus ir 1 arbatinis šaukštelis cinamono. Ištepkite ta košele spuogus prieš miegą, o ryte nuplaukite šiltu vandeniu. Pašalina spuogus visiškai.

Antsvorio atsikratymas. Kiekvieną rytą 30 min. prieš pusryčius ir vakare prieš miegą gerkite medų ir cinamoną, išvirtą puoduke vandens.

Šis mišinys neleidžia kauptis riebalams, net jei žmogus maitinasi labai kaloringai.

Per dideli kiekiai cinamono kenkia sveikatai

Kumarinas – kvapioji medžiaga, kuri kaupiasi cinamono prieskoniuose. Palyginti nedideli kumarino kiekiai jautresniems žmonėms gali pažeisti kepenis, nors poveikis būna neilgalaikis. 

Kumarino sankaupos cinamone yra nevienodos (Ceilono cinamone randami maži kiekiai, kiniškame cinamone – didesni).


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.05.2023 laikas 21:59 Jokio geltonumo ir didesnis derlius: štai geriausios česnakų trąšos
Specialistai teigia, kad vos tik pasirodžius pirmosioms plunksnelėms, turėtumėte paruošti maistingų trąšų česnakams. Jei norite užauginti didelį česnakų derlių, turite juos laiku tręšti. Be to, jis nepradės gelsti, jei bus laiku nustatyta priežastis ir tręšiama....

Skaityti daugiau

27.10.2019 laikas 19:09 Medetkų Aliejus
Medetkų aliejus pasižymi antiseptinėmis, priešuždegiminėmis, baktericidinėmis, regeneruojamosiomis savybėmis. Aliejus minkština, skatina smulkių įtrūkimų ir žaizdelių gijimą, maitina, drėkina, saugo nuo aplinkos poveikio ir išsausėjimo....

Skaityti daugiau

24.10.2022 laikas 09:13 Tinkama orchidėjos priežiūra

Orchidėjos – tai gėlių rūšis, kurią galima rasti daugelio žmonių namuose. Labai mėgstame jas laikyti ant palangės ar komodos, nes tai graži bet kokio interjero puošmena.

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:21 Liaudies Gydytojas: Kuo Naudinga Vaistažolė Skėstalapė Grindelija?

Grindelija žydi nuo liepos iki spalio mėnesio. Auga pakelėse, pagrioviuose. Gydymo tikslais naudojami stiebai, lapai, žiedai ir šaknys. Antžeminės augalo dalys renkamos žydėjimo periodu, šaknys -pavasarį arba rudenį. Augalas pasižymi antibakteriniu aktyvumu.

...

Skaityti daugiau

05.11.2022 laikas 21:09 Kaip išsaugoti gėles per žiemą?

Šiemet mūsų darželiuose, terasose iki dabar žydi gėlės. Net rožės niekaip nepasiduoda rudeniui – jos vis dar apsipylusios žiedais. Argi nesinori darželio ar terasos, balkono gėles išsaugoti kitiems metams? Kurias gėles šaltajam metų sezonui tiesiog privaloma „apgyvendinti“ šilta...

Skaityti daugiau