Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Gruodžio » 25

Ką slepia Pamišėlio dėžutė?

Tinklalapio ,,Reddit“ vartotojas, pasivadinęs TramStopDan, šiukšlių konteineryje rado rankų darbo seną medinę dėžutę, kuri iš pirmo žvilgsnio neatrodė kažkuo ypatinga: yra kilpos, rankena ir keletas užraktų.

Bet tai, kas buvo viduje, gerokai nustebino. Tai šūsnis popierių, panašių į kažkieno dienoraštinius užrašus: laiškai, atvirukai, keistų būtybių bibliniai piešiniai, NSO eskizai. Yra užrašai apie paslaptingų objektų pasirodymą danguje nuo 1960-ų iki 1980 m. ir 1930-ųjų metų ranka piešti žemėlapiai. Dėžutę radėjas pavadino ,,pamišėlio dėžute“.

Čia taip pat buvo keturgalvių dangiškųjų būtybių su sparnais ir kanopomis piešiniai, kaip iš Ezechielio knygos, ir kiti eskizai, susiję su supratimu apie ateivius. Be to, buvo rasta ir žemiškų atvaizdų, kaip, pavyzdžiui, neužpatentuotų geležinkelio ratų brėžiniai.

Kai šiuos piešinius, eskizus ir laiškus TramStopDan paviešino tinklalapyje, ,,Reddit“ vartotojai uždavinėjo klausimus, kodėl šios kolekcijos savininkui reikėjo užlėpti juos lagaminėlyje ir tiesiog išmesti? Ar buvo dailininkas liudininku ateivių iš kitų dimensijų? Ar šie piešiniai yra ,,tikri liudijimai“ ar pamišėlio kliedesiai? O gal visa kolekcija tik kažkieno pokštas? Galbūt tai menininko – grafiko projektas, kuris sukūrė puikiai sumanytą nuoseklią kompoziciją, naujos kartos meną.

Į šiuos klausimus nėra vienareikšmių atsakymų. Galbūt lagaminas-dėžutė, kuriame yra kažkieno aistros sąmokslo teorijoms turinys, tiesiog pasirodė nereikalingas ir jis atsidūrė sąvartyne.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau