Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 7

STUDIJA: Covid vakcina gali pakeisti menstruacijų ciklą

Tai visiškai normalu.

Praėjusių metų balandį mokslininkai pradėjo tirti COVID ir menstruacijų ryšį po to, kai TŪKSTANČIAI moterų pranešė apie savo ciklo pokyčius po vakcinos nuo koronaviruso.

Kovido vakcina paskiepytos moterys pranešė, kad tarp jų ciklų atsirado dėmių, sutrumpėjo ciklai ir pailgėjo ciklai.

Tačiau visi, kurie kalbėjo apie ryšį tarp "Covid" vakcinos ir menstruacijų sutrikimų ir vaisingumo problemų, buvo vadinami "sąmokslo teoretikais".

Naujo tyrimo, paskelbto žurnale "Obstetrics & Gynecology", duomenimis, daugelio moterų, paskiepytų nuo "Covid", menstruacinis ciklas pasikeitė.

IŠVADA:

"2019 m. koronavirusinės ligos (COVID-19) skiepijimas yra susijęs su nedideliu ciklo trukmės pokyčiu, bet ne su mėnesinių trukme".

Apie tai pranešė laikraštis "The New York Post":

Po to, kai daugybė moterų internete pranešė, kad COVID vakcina pakeitė jų menstruacijų ciklą, vyriausybės finansuotas tyrimas galiausiai patvirtino jų teiginius.

Ketvirtadienį žurnale "Obstetrics & Gynecology" paskelbtas naujas tyrimas atskleidė, kad daugelio nuo COVID-19 paskiepytų moterų menstruacijų pradžia, palyginti su neskiepytomis moterimis, šiek tiek vėlavo - vidutiniškai mažiau nei viena diena.

Tačiau tai neturėjo esminės įtakos kraujavimo dienų skaičiui, rodo daugiau nei 4000 dalyvių tyrimo rezultatai.

Apie 2400 dalyvių buvo paskiepytos "Pfizer" (55 %), "Moderna" (35 %) arba "Johnson & Johnson" (7 %) vakcinomis. Likusios 1 500 moterų buvo neskiepytos ir įtrauktos į tyrimą kaip kontrolinė grupė.

Vidutinis moterų ciklų pailgėjimas po pirmosios vakcinos dozės buvo 0,64 paros (apie 15,36 val.), o po antrosios dozės - 0,79 paros (apie 18,96 val.).

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau