Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2022 » Sausio » 8

"AstraZeneca" vakcinos kūrėjas teigia, kad nuolatiniai "Covid" vakcinos stiprinamieji skiepai yra NETINKAMI

Mokslininkas, atsakingas už AstraZeneca Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos kūrimą, išreiškė savo nepritarimą stiprinamiesiems skiepams. Dr. Andrew Pollardas (Andrew Pollard), kuris taip pat pirmininkauja Jungtinės Karalystės Jungtiniam vakcinacijos ir imunizacijos komitetui, teigė, kad du kartus per metus švirkšti stiprinamuosius skiepus yra "netvaru".

Sausio 3 d. interviu laikraščiui "Telegraph" A. Pollardas teigė, kad švirkšti žmonėms stiprinamuosius skiepus kas keturis ar šešis mėnesius yra netvarus siekis. "Negalime skiepyti planetos kas keturis-šešis mėnesius. Tai netvaru ir neįperkama. [Jei jūsų tikslas [su pakartotinėmis vakcinomis] yra sustabdyti visas infekcijas, tai neteisinga", - sakė jis.

Oksfordo universiteto mokslininkas teigė, kad vakcinos turėtų būti "nukreiptos į pažeidžiamus asmenis", o ne į visas populiacijas. "Ateityje reikia [susitelkti] į pažeidžiamus asmenis ir suteikti jiems galimybę naudotis stiprinančiomis vakcinomis arba gydymu, [kad] juos būtų galima apsaugoti." Pollardas ir kiti Oksfordo vakcinų grupės nariai susisiejo su vaistų gamintoju, kad sukurtų AZD1222 adenovirusinio vektoriaus vakciną.

Pollardas taip pat teigė, kad vėlesni skiepai po trečiosios stiprinamosios dozės turėtų būti atidėti, nebent būtų "tvirtų įrodymų", kad jie reikalingi. Jo komentaras dėl ketvirtosios stiprinamosios dozės ir vėlesnių dozių pasirodė kelioms šalims, pavyzdžiui, Izraeliui, leidus naudoti ketvirtąją vakcinos dozę.

"Žinome, kad po trečiosios vakcinacijos žmonės kelis mėnesius turi stiprius antikūnus. Tačiau [reikia] daugiau duomenų, kad būtų galima įvertinti, ar pažeidžiamiems asmenims reikės papildomų dozių, kada ir kaip dažnai", - sakė jis.

2021 m. kovo mėn. vakcina "AstraZeneca" atsidūrė kontroversijų centre po to, kai ji buvo susijusi su keliais kraujo krešulių susidarymo atvejais ir mažu trombocitų skaičiumi paskiepytiems asmenims. Dėl to kelios Europos šalys laikinai sustabdė AZD1222 vartojimą. Kai kurios šalys vėliau atnaujino vakcinos naudojimą, tačiau kelios visam laikui nutraukė vakcinos naudojimą savo gyventojams.

Pollardas dalijasi savo mintimis apie neskiepijimą, uždarymą

Duodamas interviu "Telegraph" Pollardas sakė, kad jis "nėra didelis privalomo skiepijimo gerbėjas". Priešingai, jis teigia, kad aiškesnė informacija yra geresnė priemonė nei įpareigojimai skiepytis, siekiant įtikinti žmones. "[Privalomas skiepijimas] būtų prasmingesnis kai kuriose Rytų Europos šalyse, kur skiepijama ketvirtadalis gyventojų", - aiškino jis.

Oksfordo mokslininkas neskiepytus žmones skirsto į tris konkrečias grupes - negalinčius fiziškai pasiekti klinikų, dvejojančius dėl vakcinų ir aršiai nusiteikusius prieš skiepus. Jis mano, kad "palyginti nedidelei ir jaunai" antrajai grupei galėtų būti naudingas "pokalbis su bendruomenės lyderiais arba patikimu asmeniu", pavyzdžiui, gydytoju.

Tuo tarpu Pollardas sako, kad griežtai prieš skiepus nusistačiusi grupė "gali turėti nepajudinamas pažiūras ir [gali] būti sunkiau paveikiama". Jis priduria, kad jam kelia nerimą tariama "dezinformacija", kurią skleidžia šiai grupei priklausantys žmonės. "Dezinformacija kelia pavojų žmonių gyvybei. Labai tikėtina, kad žmonės sunkiai susirgo ir mirė dėl dezinformacijos apie vakcinas", - sakė jis laikraščiui "Telegraph".

Pollardo teigimu, dezinformacija taip pat suvaidino svarbų vaidmenį kritikuojant "AstraZeneca" vakciną. "Dalis šios dezinformacijos kilo sąmoningai iš asmenų, nusiteikusių prieš skiepus, o kita dalis - dėl netyčinio politikų komentarų poveikio. Sakykime, kad žemyninėje Europoje išsakyti komentarai paveikė žmones Afrikoje", - sakė jis.

Jis taip pat išreiškė pritarimą vyraujančiai nuomonei, kad omikrono atmaina sukelia ne tokias sunkias ligas kaip ankstesnė delta atmaina. Be to, Pollardas mano, kad COVID-19 plitimui sustabdyti nereikia uždaryti.

"Tam tikru momentu visuomenė turi atsiverti. Kai atsiversime, bus laikotarpis, kai infekcijų padaugės - todėl žiema tikriausiai nėra geriausias laikas. Tačiau tai yra politikos formuotojų, o ne mokslininkų sprendimas".

Vis dėlto jis gyrė Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Džonsono (Boris Johnson) įvestus B plano apribojimus "kaip būtiną atsaką... siekiant apriboti [COVID-19] atvejų skaičių ir leisti Nacionalinei sveikatos tarnybai išsilaikyti".

Toliau žiūrėkite vaizdo įrašą apie Pollardą, teigiantį, kad bandos imunitetas neįmanomas, ir, regis, turintį omenyje omikrono ir delta variantus, kurie "plinta skiepytose populiacijose".

Šis vaizdo įrašas paimtas iš "WalkInVerse" kanalo svetainėje Brighteon.com.

Vaccines.news pateikiama daugiau informacijos apie kritiką dėl dažnų stiprinamųjų vakcinos dozių prieš COVID-19.

Tarp šaltinių yra ir šie:

LifeSiteNews.com

Telegraph.co.uk

Brighteon.com

Naujausias pasaulio naujienas skaitykite "Telegram", "paranormal.lt" kanale.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2017-11-03 laikas 13:37 Receptai Vitaminų kaukė iš varškės įvairių tipų odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Varškė, Citrinų sultys, Apelsino skiltelė.

Skaityti daugiau

2020-08-15 laikas 22:50 Receptai Sausainiai "Skarelės" su obuolių įdaru

Girdėjau, kad kažkur kepyklėlėj labai populiarūs tokie sausainiai, tai nusprendžiau išbandyti ir namuose, šįkart - su obuolių (arba kriaušių) įdaru.

Skaityti daugiau

2020-06-11 laikas 12:07 Receptai Šviesi Naminė Duona Su Karamelizuotais Svogūnais
Tešlą dėkite į orkaitę, apačioje padėkite indą su vandeniu ir kepkite 15 minučių iki 240 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Po laiko išimkite indą su vandeniu, sumažinkite temperatūrą iki 230 laipsnių ir kepkite dar 10 – 15 minučių. ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau