Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 8

"AstraZeneca" vakcinos kūrėjas teigia, kad nuolatiniai "Covid" vakcinos stiprinamieji skiepai yra NETINKAMI

Mokslininkas, atsakingas už AstraZeneca Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos kūrimą, išreiškė savo nepritarimą stiprinamiesiems skiepams. Dr. Andrew Pollardas (Andrew Pollard), kuris taip pat pirmininkauja Jungtinės Karalystės Jungtiniam vakcinacijos ir imunizacijos komitetui, teigė, kad du kartus per metus švirkšti stiprinamuosius skiepus yra "netvaru".

Sausio 3 d. interviu laikraščiui "Telegraph" A. Pollardas teigė, kad švirkšti žmonėms stiprinamuosius skiepus kas keturis ar šešis mėnesius yra netvarus siekis. "Negalime skiepyti planetos kas keturis-šešis mėnesius. Tai netvaru ir neįperkama. [Jei jūsų tikslas [su pakartotinėmis vakcinomis] yra sustabdyti visas infekcijas, tai neteisinga", - sakė jis.

Oksfordo universiteto mokslininkas teigė, kad vakcinos turėtų būti "nukreiptos į pažeidžiamus asmenis", o ne į visas populiacijas. "Ateityje reikia [susitelkti] į pažeidžiamus asmenis ir suteikti jiems galimybę naudotis stiprinančiomis vakcinomis arba gydymu, [kad] juos būtų galima apsaugoti." Pollardas ir kiti Oksfordo vakcinų grupės nariai susisiejo su vaistų gamintoju, kad sukurtų AZD1222 adenovirusinio vektoriaus vakciną.

Pollardas taip pat teigė, kad vėlesni skiepai po trečiosios stiprinamosios dozės turėtų būti atidėti, nebent būtų "tvirtų įrodymų", kad jie reikalingi. Jo komentaras dėl ketvirtosios stiprinamosios dozės ir vėlesnių dozių pasirodė kelioms šalims, pavyzdžiui, Izraeliui, leidus naudoti ketvirtąją vakcinos dozę.

"Žinome, kad po trečiosios vakcinacijos žmonės kelis mėnesius turi stiprius antikūnus. Tačiau [reikia] daugiau duomenų, kad būtų galima įvertinti, ar pažeidžiamiems asmenims reikės papildomų dozių, kada ir kaip dažnai", - sakė jis.

2021 m. kovo mėn. vakcina "AstraZeneca" atsidūrė kontroversijų centre po to, kai ji buvo susijusi su keliais kraujo krešulių susidarymo atvejais ir mažu trombocitų skaičiumi paskiepytiems asmenims. Dėl to kelios Europos šalys laikinai sustabdė AZD1222 vartojimą. Kai kurios šalys vėliau atnaujino vakcinos naudojimą, tačiau kelios visam laikui nutraukė vakcinos naudojimą savo gyventojams.

Pollardas dalijasi savo mintimis apie neskiepijimą, uždarymą

Duodamas interviu "Telegraph" Pollardas sakė, kad jis "nėra didelis privalomo skiepijimo gerbėjas". Priešingai, jis teigia, kad aiškesnė informacija yra geresnė priemonė nei įpareigojimai skiepytis, siekiant įtikinti žmones. "[Privalomas skiepijimas] būtų prasmingesnis kai kuriose Rytų Europos šalyse, kur skiepijama ketvirtadalis gyventojų", - aiškino jis.

Oksfordo mokslininkas neskiepytus žmones skirsto į tris konkrečias grupes - negalinčius fiziškai pasiekti klinikų, dvejojančius dėl vakcinų ir aršiai nusiteikusius prieš skiepus. Jis mano, kad "palyginti nedidelei ir jaunai" antrajai grupei galėtų būti naudingas "pokalbis su bendruomenės lyderiais arba patikimu asmeniu", pavyzdžiui, gydytoju.

Tuo tarpu Pollardas sako, kad griežtai prieš skiepus nusistačiusi grupė "gali turėti nepajudinamas pažiūras ir [gali] būti sunkiau paveikiama". Jis priduria, kad jam kelia nerimą tariama "dezinformacija", kurią skleidžia šiai grupei priklausantys žmonės. "Dezinformacija kelia pavojų žmonių gyvybei. Labai tikėtina, kad žmonės sunkiai susirgo ir mirė dėl dezinformacijos apie vakcinas", - sakė jis laikraščiui "Telegraph".

Pollardo teigimu, dezinformacija taip pat suvaidino svarbų vaidmenį kritikuojant "AstraZeneca" vakciną. "Dalis šios dezinformacijos kilo sąmoningai iš asmenų, nusiteikusių prieš skiepus, o kita dalis - dėl netyčinio politikų komentarų poveikio. Sakykime, kad žemyninėje Europoje išsakyti komentarai paveikė žmones Afrikoje", - sakė jis.

Jis taip pat išreiškė pritarimą vyraujančiai nuomonei, kad omikrono atmaina sukelia ne tokias sunkias ligas kaip ankstesnė delta atmaina. Be to, Pollardas mano, kad COVID-19 plitimui sustabdyti nereikia uždaryti.

"Tam tikru momentu visuomenė turi atsiverti. Kai atsiversime, bus laikotarpis, kai infekcijų padaugės - todėl žiema tikriausiai nėra geriausias laikas. Tačiau tai yra politikos formuotojų, o ne mokslininkų sprendimas".

Vis dėlto jis gyrė Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Džonsono (Boris Johnson) įvestus B plano apribojimus "kaip būtiną atsaką... siekiant apriboti [COVID-19] atvejų skaičių ir leisti Nacionalinei sveikatos tarnybai išsilaikyti".

Toliau žiūrėkite vaizdo įrašą apie Pollardą, teigiantį, kad bandos imunitetas neįmanomas, ir, regis, turintį omenyje omikrono ir delta variantus, kurie "plinta skiepytose populiacijose".

Šis vaizdo įrašas paimtas iš "WalkInVerse" kanalo svetainėje Brighteon.com.

Vaccines.news pateikiama daugiau informacijos apie kritiką dėl dažnų stiprinamųjų vakcinos dozių prieš COVID-19.

Tarp šaltinių yra ir šie:

LifeSiteNews.com

Telegraph.co.uk

Brighteon.com

Naujausias pasaulio naujienas skaitykite "Telegram", "paranormal.lt" kanale.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau