Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Sausio » 14

Nelaiminga meilė: ką daryti?

Vienpusę meilę turbūt yra išgyvenęs kiekvienas. Sunku pasakyti, kodėl iš visų išsirenkame būtent tą, kuris mums yra abejingas. Meilė be atsako yra gana paplitęs reiškinys, ypač tarp jaunimo. Kodėl kyla toks jausmas? Ką daryti, kai meilė lieka be atgarsio?

Tai, kas mus išvargina, daro mus stipresniais

Kaip sakoma, kas mūsų nepražudo, suteikia mums stiprybės. Viskas priklauso nuo to, kaip mes tą meilę išgyvensime. Jei „perdegsime“ ir „atkentėsime“, žengsime toliau, praturtėję nauja patirtimi. Išgyventos kančios tik užgrūdins mūsų sielą. Ir atvirkščiai: jei prisirišime prie problemos, ji gali mus pražudyti.

Universalaus patarimo, kaip išsikapstyti iš kritiškos padėties, niekas duoti negali. Kiekviena situacija bus unikali. Ir jai įveikti reikės surasti individualų būdą.

Štai keli būdai, kaip atsigauti nuo nelaimingos meilės:

Kentėjimas

Kaip ir sprendžiant bet kokią psichologinę problemą, svarbu neužgniaužti viduje neigiamų emocijų. Norite verkti – verkite. Norite atverti sielą – pasikalbėkite su drauge ar motina.

Pagalba kitiems

Geras būdas – padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Geri darbai ne tik prablaškys, bet ir leis suprasti, kad pasaulyje yra daug žmonių, kurie jaučiasi dar blogiau. Tai padės per smarkiai nedramatizuoti meilės kančių.

Pasilinksminimas

Galima pabandyti nuvainikuoti asmenį, kuris neatsako į jūsų jausmus. Ieškokite to žmogaus trūkumų, pabrėžkite juos. Ir iškart pasidarys lengviau.

Patarimo prašymas

Jei nė vienas iš aukščiau išvardintų būdų nepadeda, yra prasmės kreiptis į psichologą, kad padėtų susitvarkyti su savo jausmais.

Suaugusio žvilgsnis į paauglio problemą

Meilė be atsako turi daryti mūsų sielai tik teigiamą poveikį. Suaugusiems (tėvams, mokytojams) , stebintiems jauno žmogaus emocinę būklę ir suprantantiems, kad tai – dar ne meilė, o tik įsimylėjimas, jokiu būdu negalima griauti jaunatviško mito. Jei pasišaipysite, jauno žmogaus kančios tik sustiprės, nes jis pasijus vienišas ir nesuprastas.

Nuo išgyvenimų vystosi mūsų psichika

Meilė be atsako gali padaryti asmenybei teigiamą poveikį. Jei ne šis jausmas, ar būtume pradėję skaityti poeziją, klausytis klasikinės muzikos, išmokę geriau įsijausti į kito žmogaus būseną?

Pasitaiko, kad reakcija į nelaimingą meilę būna neigiama. Žmogus gali prisiekti sau daugiau niekada nieko nemylėti arba pradėti nekęsti aplinkinių, prarasti pasitikėjimą savimi.

Mylėti ar nemylėti

Jei susidūrėte su dilema: mylėti ar nemylėti, geriau pasirinkti pirmąjį variantą ir pasistengti meile be atsako pasinaudoti kaip stimulu tobulėti.

Meilė be atsako dažniausiai pasitaiko jauname amžiuje. Žodžiai „pirmoji meilė“ ir „meilė be atsako“ galėtų būti laikomi sinonimais. Sunku įsivaizduoti solidžią moterį, rimtai besikankinančią dėl garsaus dainininko ar Holivudo aktoriaus. O praplikęs viršininkas vargu ar sukeltų tokią aistrą. Tai kodėl mes įsimylime taip beviltiškai būtent jaunystėje?

Gal todėl kad su amžiumi išmokstame žavėtis santūriau ir žvelgiame į gyvenimą labiau realistiškai. Aplinkinių žmonių teigiamybės jau nebeatrodo tokios absoliučios. Įgiję daugiau teigiamos ir neigiamos bendravimo su priešinga lytimi patirties, mes išmokstame nesąmoningai pagauti simpatijos ir antipatijos signalus, kuriuos siunčia kiti žmonės, ir jau nebeįsimylime žmonių, kurie mums yra visiškai abejingi.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau