Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Balandžio » 1

Vyrą pažinsi turte, žmoną – skurde

Myli ar ne? Pats gyvenimas viską parodys ir nuplėš visas kaukes.

Žmogus gali apsimetinėti, tačiau visam gyvenimui to neužteks. Pavargs. Kils noras parodyti savo tikrąją prigimtį.

Moteris su juo nuo pat bendro kelio pradžios, kai vyras dar nieko neturi ir galbūt niekada neturės. Bet ji yra su juo, myli ir palaiko. Kenčia visus sunkumus. Dirba už abu, kai jis lieka be darbo. Vaikus gimdo be baimės, juk jis jų taip nori ir yra tikras, kad susitvarkys. O ji neabejoja juo nė minutei. Atleidžia jam ir užmerkia akis į trūkumus, nes myli. Tokia moterimi galima pasitikėti labiau, nei savimi. Ir tokie santykiai dažniausiai atveda vyrus į sėkmę. Juk vyras žino, kad žmona visada juo tiki ir palaikys. Tokia žmona – patikimas užnugaris, užtikrinantis laimingą gyvenimą.

Yra ir kitokių moterų, kurios nori ateiti, kai jau „viskas gatava“. Joms reikia vyro, kuris jau kažką pasiekė. Supratusios, kad vyras daugiau nebeturi ko duoti, jos greitai jį palieka.

O vyras gali parodyti savo tikrąją prigimtį tada, kai jau yra ko nors pasiekęs. Jis tarsi pamiršta, kad visose gyvenimo audrose žmona buvo greta jo. Jis tiesiog pasisavina visas sėkmes asmeniškai sau ir meta žmoną. Susiranda jaunesnę ir giriasi jai savo turtais. Visiškai nesuvokdamas, kad naujai draugei reikia ne jo, o viso to, ką jis dabar turi. Jauniklei paprasčiausiai norisi gražiai gyventi, o jeigu „senis“ įkyrės, ji prisiteis iš jo pusę turto. To paties turto, ​​kurį jis užgyveno su ta pačia, pirmąja žmona.

Kartais, net nepriartėjus prie sėkmės, vyras patikrinamas per, pavyzdžiui, motinystės atostogas. Nesubrendę vyrai baiminasi bet kokių sunkumų.

Ačiū Dievui, ne visi sėkmingi vyrai tokie. Nors pavyzdžių pakanka.

Jeigu vyras užkopė į Olimpą ir nepaliko žmonos, jis ją tikrai myli. O ne dėl išvaizdos ar patogumo.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau