Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Sausio » 15

Sutikote "savo žmogų"? Septyni ženklai

Instinktų lygmenyje savo žmogų atpažįstame netgi ne per sekundę – per sekundės dalis. Nuo žilos senovės žmonės neturėjo laiko uždavinėti naujam žmogui klausimų, įsižiūrėti į jo elgesį ir įpročius. Žaibiškai suveikdavo atpažinimo programa „savas-svetimas“. Tai ir padėjo išgyventi.

Programa ir dabar suveikia, tačiau vėliau mus užvaldo įvairios mintys ir abejonės. Šiandien mes nelabai pasitikime savo jausmais. Ir tai nėra gerai, kadangi būtent jausmų lygmenyje išsirenkame savus – netgi pagal nuotraukas.

Savo žmogaus požymiai paprasti. Pirmasis jausmas – atpažinimas. Mes tarsi atpažįstame žmogų, mums žinomas jo vaizdas. Nesvarbu, gražus ar nelabai – kažkas panašaus, kaip atpažįstame tėvus žmonių minioje.

Atsiranda džiaugsmas be priežasties. Pakylėti jausmai, emocinis atgarsis. Mes džiaugiamės šiuo susitikimu. Jaučiamės, tarsi mūsų traukinys būtų atvykęs į nepažįstamą miestą, o stotyje, perone, mus pasitinka artimas žmogus. Mes nevalingai šypsomės iš džiaugsmo, pamatę jį pro nešvarų vagono langą. Štai jis, ir jis irgi mūsų laukia…

Išnyksta nerimas ir įtampa. Visos problemos atrodo ne tokios svarbios, jei esame greta savo žmogaus. Įgauname jėgų, energijos, jaučiame, kad be vargo susidorosime su visomis gyvenimo negandomis. Mus galingai palaiko pats faktas, kad gyvenime yra savas žmogus. Pakanka apie jį pagalvoti.

O ir stengtis galvoti nereikia, mes ir taip apie jį galvojame kiekvieną minutę. Kaip nepamirštame vaiko ar mamos vaikystėje. Mūsų žmonės paprasčiausiai gyvena mūsų sąmonėje, nereikia dėti jokių pastangų, kad juos prisimintume – štai jis, mūsų viduje.

Su savo žmogumi netgi tylėdami suprantame vienas kitą. Mes galvojame apie tą patį. Mus juokina tie patys pokštai. Mes naudojame vienus ir tuos pačius raktinius žodžius. Mus traukia ta pati muzika, tie patys dailininkai, mes vienodai žvelgiame į vienus ar kitus įvykius. Ir neturime dėl ko ginčytis, įrodinėti, kankintis sunkiais dialogais – viskas ir taip aišku.

Barnių gali pasitaikyti, o kaipgi kitaip? Juk būtent su pačiais artimiausiais žmonėmis dažniausiai pykstamės. Tačiau pykdami patiriame tokią siaubingą būseną, tartum susibartum pats su savimi ar su mama vaikystėje. Mes imame byrėti į gabalus ir esame pasirengę padaryti viską, kad kuo greičiau susitaikytume. Tą patį jaučia ir jūsų žmogus.

Mums nereikia stengtis būti geresniais negu esame. Dėti kažkokias pastangas ir maskuotis kaukėmis. Būtent su savu žmogumi esame tokie, kokie esame iš tikrųjų. Nejaučiame baimės, kad pasirodysime negražūs, neprotingi – mus priima ir mes priimame. Ir nėra jokios prasmės apsimetinėti ar kažką slėpti.

Surasti savo žmogų – didžiulė laimė. Šis susitikimas suteikia mums papildomų jėgų, papildomą apsaugą. Vienas arkliukas gali patempti tris tonas, o du – penkiolika, štai toks paradoksas.

Savas žmogus – tai ne tik meilė. Tai gali būti ir draugystė. Ir tokį ryšį būtina saugoti ir tausoti. Savą žmogų gali sutikti kiekvienas, tačiau „sveikas“ protas ir aplinkinių nuomonė neretai sutrukdo mums pasikliauti jausmais. O jais pasikliauti būtina.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau