Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Kovo » 8

10 santykių su mergina, kuri ilgą laiką buvo vieniša, ypatumų

Ji nėra įpratusi būti kieno nors moterimi. Kai labai ilgai esi viena, tiesiog pamiršti, kaip galima būti kažkieno moterimi, kaip tokiu atveju reikia elgtis. Viskas, ką tokia moteris žinojo praeityje, buvo keli nesėkmingi santykiai, kurių ji vis dar negali suprasti.

Ją gąsdina oficialūs statusai. Kad ir kaip jai norėtųsi pristatyti tave kaip savo vaikiną, ji niekada nepasakys to pirmoji. Ji nereikalaus, kad kažkaip įvardintumėte savo santykius. Juo labiau, kad anksčiau daugelis santykių nutrūkdavo po paprasto klausimo: „Kas vyksta tarp mūsų?“. Todėl ji daugiau ir neklausia. Ji leis tau žengti visus svarbius žingsnius ir iš pradžių būti šiek tiek skeptiška.

Ji nežino, ką reiškia neturėti šimtaprocentinės laisvės. Moterims, kurios ilgą laiką buvo vienos, sunku staiga priprasti, jog tenka su kažkuo dalintis savo gyvenimu. Ji priprato prie savo nepriklausomybės. Ji įprato viską daryti pati. Ir ją labai lengva išgąsdinti tuo, kad kažkas staiga ima kištis į viską, ką ji daro. Atmink, kad jai visada reikės šiek tiek daugiau laisvės.

Ji siaubingai bijo ką nors padaryti ne taip. Galbūt pastebėjai, kaip ji nervinosi, susipažindama su tavo tėvais. Kartais gali žvelgti į ją ir pajausti, kad ji kažkur toli. Stenkis įgyti jos pasitikėjimą. Nes anksčiau daugelis žmonių ieškojo joje dingsties ją palikti. Kadangi ji viską daro labai atsargiai. Ji apgalvoja kiekvieną žodį.

Ji niekada neiškels jūsų santykių aukščiau savo draugių. Nes anksčiau vaikinai ją apgaudinėdavo ir palikdavo, o draugės visada būdavo šalia ir padėdavo su visu tuo susitvarkyti. Jos su ja buvo ilgiau, negu tu. Ir jei vienišas gyvenimas kažko ir išmoko, tai tikto, kad draugystė yra be galo svarbi.

Ji atitols dėl savo baimės ir abejonių. Ji bijo to, kas atrodo pernelyg gerai. Praeitis išmokė ją būti atsargia. Todėl privalai jai parodyti, kad tavimi galima pasitikėti.

Ją persekios praeities šmėklos. Ši moteris su jomis gyvena, nuo to niekur nesidėsi. O jeigu paklausi, ji tau atvirai viską papasakos. Bet jei elgiesi su ja geriau nei vaiduokliai iš praeities, tau nėra ko jaudintis. Moterys, kurios ilgą laiką buvo vienišos, labai blogai reaguoja į pavydą. Tiesa yra ta, kad bet kuris žmogus iš jos praeities gali grįžti į jos gyvenimą, bet jei ji pasirinks tave, to tau turėtų pakakti.

Ji niekada neatsisakys savęs dėl santykių. Anksčiau ji jau padarė klaidą teikdama pirmenybę santykiams. Ji jau prarado save dėl buvusių partnerių ir suprato, kad taip daryti negalima. Labiausiai tave žavės jos savarankiškumas ir tai, kad ji pati renkasi būti santykiuose.

Ji gali flirtuoti su kitais ir to net nepastebėti. Kai per ilgai užsitęsia vienatvė, flirtas gali tapti įprastu bendravimo stiliumi. Neskirk tam pernelyg didelės reikšmės, tačiau gali su ja taktiškai apie tai pasikalbėti. Tiesą sakant, ji labai vertina ištikimybę ir atsidavimą.

Ji tave labai vertina. Pabuvojusi bjauriuose santykiuose, ji dabar tiksliai žino, ko jai reikia. Ir jei tu atitiksi jos standartus, jei ji tave pasirinko, ji vertins ir mylės tave kaip tik galės.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau