Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Balandžio » 2

„Sūnus turi 6 vaikus, o aš nė vieno anūko“: nusivylusios močiutės laiškas

Istorijos herojė labai myli anūkus, tačiau negali bendrauti su jais, juk sūnus nepalaiko santykių su buvusiomis sutuoktinėmis. Ką močiutei daryti tokioje situacijoje?

Aš turiu vienintelį sūnų Danielių. Auginau jį viena, buvo sunku, stengiausi duoti jam viską.

Tačiau man teko suktis dviejuose darbuose, namuose būdavau mažai. Galbūt todėl mano mylimo berniuko charakteris nelengvas. Aš visada svajojau apie anūkus – norėjosi duoti jiems laiko, meilės ir dėmesio, kurių negalėjau dovanoti sūnui.

Pirmasis vaikas jam gimė anksti – antrame kurse Danius ėmė susitikinėti su moterimi, ji pastojo, ir jie susituokė. Aš tada dirbau, tačiau anūku vis tiek džiaugiausi. Tačiau po poros metų jie susipyko ir išsiskyrė, marti išvyko pas tėvus į gimtąjį miestą, nustojo bendrauti ir su mano sūnumi, ir su manimi.

Po kelių metų Danielius vėl vedė, tapo tėvu. Jiems gimė 3 vaikai, 3 berniukai – praktiškai pametinukai. Aš tuo metu dirbau puse etato ir iš visų jėgų jiems padėjau. Sūnus labai norėjo mergaitės, na o man buvo nesvarbu, kokios lyties vaikai. Stengiausi išlaikyti gerus santykius su visais, nesikišti, tiesiog būti naudinga ir džiaugtis bendravimu su anūkais.

Bet ir čia sūnus prisivirė košės. Išdavė žmoną su kolege iš darbo. Jiems irgi gimė berniukas. Man paskui prisipažino, kad pats pasiūlė susilaukti vaiko, tikėjosi mergaitės. Šie santykiai truko 5 metus. Kai sūnus papasakojo, kad turi kitą šeimą, nežinojau, kaip reaguoti. Žinoma, neišdaviau jo marčiai – tikėjausi, kad romanas baigsis ir jis grįš į šeimą.

Iš kitos pusės širdyje buvo sunku – aš turiu dar vieną anūką ir jam trūksta ne tik pilnaverčio tėvo dėmesio, bet ir močiutės jis neturi. Juk aš negalėjau už
sūnaus žmonos nugaros susitikinėti su jo meiluže…

O po kelių metų jie su kolege ėmė planuoti antrą vaiką – sūnus papasakojo, kad skaičiavo pagal dienas, kad tikrai būtų mergaitė. Ir tikrai, aš turiu anūkę. Tiksliau, ne aš.

Apie romaną sužinojo žmona. Kilo skandalas. Ji apkaltino mano sūnų išdavyste, o mane tuo, kad slapsčiau neištikimybę. Galiausiai šeima sugriuvo, marti uždraudė man matytis su anūkais. Aš jų labai ilgiuosi. Sūnus nuvažiuoja ten retai. Aš stengiuosi perversti marčiai pinigų vaikams, kiek galiu.

Keisčiausia, kad sūnus neplanuoja gyventi su savo meiluže. Ji laukė jo šitiek metų, pagimdė sūnų ir dukrą ir dabar pyksta ant Daniaus, kad šis jau metus kaip išsiskyręs, o jos nevedė.

Aš jai kaip ir anksčiau – svetimas žmogus, jis mūsų nesupažindino, ir bendravimo su tais anūkais irgi nėra.

Aš visada buvau taktiška anyta ir stengiausi būti gera močiute ir galiausiai turiu net 6 anūkus – ir neturiu galimybės su niekuo matytis. Dėl ko aš labai kenčiu.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau