Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 27

Kaip atpažinti apgaulę?

Kaip atpažinti apgaulę?

Šiame straipsnyje pateikiami dažniausiai pasitaikantys požymiai, kurie atsako į klausimą: kaip atpažinti neištikimybę? Neištikimybė vedusiam vyrui negali nutikti šiaip sau.

Kiekviena mergina vienaip ar kitaip nerimauja dėl to, kad jos mylimasis gali būti neištikimas. Suprantama, juk dailiosios lyties atstovių yra tiek daug, kad pagunda eiti "į kairę" yra labai didelė.

Vyras yra įgudęs plėšrūnas, jis gudrus ir pavojingas, ir jei jis nusprendė išduoti savo sielos draugę, mylinti moteris ne iš karto tai pastebi.

Kaip atpažinti svetimaujantį vyrą?

Taigi, išdavystės vyrų požymiai:

Pirmasis ir dažniausias požymis - nepagrįstas vėlavimas į darbą. Bet kokia dingstimi jis bando jus įtikinti, kad jam reikia užtrukti darbe, nes neturi laiko arba turi labai svarbų projektą. Jei vėlavimai kartojasi dažniau nei du ar tris kartus per savaitę, yra priežastis gerai pagalvoti ir atidžiau pažvelgti į įsimylėjusį vyrą.

Patarimas: iš anksto pasiteiraukite apie jo darbo specifiką, ar tokie vėlavimai iš esmės galimi. Turėtumėte žinoti, ką jūsų vyras veikia ir iš ko gyvena.

Vyras pasiima telefoną į vonią. Žinoma, tai atrodo kvailai ir kvailai. Daugelis vyrų dažnai dėl to būna nubausti, nes negali kalbėtis ar rašyti SMS žinučių su savo meiluže jūsų akivaizdoje.

Patarimas: švelniai, neįkyriai jam patikrinkite telefoną, jokiu būdu neprašykite jo tiesiogiai. Galite paprašyti telefono, pavyzdžiui, norėdami pažaisti super duper žaidimą. Atkreipkite dėmesį į jo reakciją, apgaudinėjantis vyras tikriausiai taps neadekvatus.

Greičiausiai jis savo meilužę į telefoną įrašys kolegos vardu. Taip jam bus lengviau išsisukti, jei vakare meilužė staiga pati jam paskambintų, jis visada galės pasakyti, kad tai susiję su darbu.

Patarimas: pasistenkite dėl to nestresuoti, o verčiau stebėkite jį. Per ankstyvas pykčio priepuolis gali sukelti įtarimą, kad kažką įtariate, jis taps atsargesnis.

Pasikeiskite seksualiai. Vyras bus mažiau ištvermingas, trūks aistros ir dažniau norės sekso.
Patarimas: pabandykite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, jei nėra gyvos reakcijos, gali būti, kad jis jau su kuo nors jį paįvairino.

Nustojo tau prisipažinti meilėje! Tai labai svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį! Jei tokie žodžiai nustojo būti jo pokalbių su tavimi dalimi, tai didelė problema.

Patarimas: pasikalbėkite su juo apie tai tiesiogiai.

Šiame straipsnyje pateikiami dažniausiai pasitaikantys požymiai, padedantys atsakyti į klausimą: Kaip atpažinti neištikimybę? Neištikimybė vedusiam vyrui, negali nutikti šiaip sau.

Būkite atsargūs ir atminkite, kad nuo geros moters vyras niekada nepabėgs.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau