Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 24

5 dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurias daro visos moterys santuokoje

5 dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurias daro visos moterys santuo

Daugelis moterų per daug dėmesio skiria per daug dėmesio skiria partnerio ir šeimos poreikiams, pamiršdamos apie savo pačių poreikius ir troškimus.

Visi, nepriklausomai nuo lyties, daro santykių klaidų. Susituokusios moterys daro tam tikras klaidas, kurios gali paveikti jų santykius su vyru. Apie tai instagrame pranešė psichologė Irina Kulik.

Pamiršimas apie save

Daugelis moterų per daug dėmesio skiria partnerio ir šeimos poreikiams, pamiršdamos apie savo poreikius ir norus.

Santuokoje svarbu neprarasti savitvardos ir užsiimti savigyda. Psichologė pataria moterims rasti laiko sau ir skirti jį savo pomėgiams ir sveikatai. Taip pat laikyti save savarankiška asmenybe, ne tik žmona ar motina.

Bendravimo stoka

Nepakankamas bendravimas arba jo nebuvimas gali turėti įtakos santuokiniams santykiams. Moterims svarbu išsakyti savo jausmus, mintis ir poreikius bei išklausyti partnerį.

Jos turi išmokti atvirai ir nuoširdžiai bendrauti, spręsti konfliktus ir ieškoti kompromisų.

Perkelti visą atsakomybę partneriui

Psichologo teigimu, moterys dažnai stengiasi viską daryti pačios ir pamiršta, kad santuoka yra komandinis darbas. Partnerystė reiškia dalijimąsi atsakomybe ir abipusę paramą.

Moterys turėtų nebijoti prašyti pagalbos ir deleguoti užduotis, nes tai prisidės prie labiau subalansuotų santykių santuokoje.

Dėkingumo stoka

Moterys kartais pamiršta išreikšti dėkingumą partneriui už jo pastangas ir indėlį į santuoką. Svarbu parodyti partneriui, kad jo buvimas ir veikla jums yra svarbūs ir vertingi. Įvardykite jo stipriąsias puses ir skatinkite jo pasiekimus.

Tapatybės praradimas

Santuoka - tai gyvenimas kartu, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte prarasti savo individualumą. Moteriai svarbu išlikti savimi ir plėtoti savo interesus, svajones ir tikslus.

Be to, santuoka - tai nuolatinis darbas, tobulėjimas ir abipusė parama. Šių dažniausiai daromų klaidų vengimas gali padėti išlaikyti sveikus ir laimingus santykius santuokoje.

Svarbu nepamiršti, kad niekas nėra tobulas, todėl reikia mokytis iš klaidų, dirbti ties savo santykiais ir augti kartu su partneriu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau