Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 24

Kodėl neturėtumėte pasakoti savo partneriui apie ankstesnius santykius

Kodėl neturėtumėte pasakoti savo partneriui

Psichologai pataria to nedaryti.

Žmonės, užmezgę naujus santykius, dažnai nori papasakoti partneriui apie savo ankstesnius išgyvenimus. Daugelis jų vadovaujasi noru atsiverti mylimam žmogui, kad nereikėtų nieko slėpti. Tačiau psichologai pataria to nedaryti.

Tai atskleidė psichologė savo "Instagram" puslapyje.

Kai kyla noras kalbėti apie buvusius

"Esant kiekvienam poreikiui papasakoti apie buvusiuosius, atsiranda tam tikra pretenzija. Kada atsiranda pretenzijų? Pretenzijos kyla tada, kai mūsų partneris neužtikrina kurio nors mūsų pagrindinio poreikio", - sako ekspertė.

Noras prisiminti buvusius partnerius ir kalbėti apie santykius kyla dėl šių priežasčių:

  • Norint sukelti pavydo jausmą, pasijusti reikalingam ir mylimam.
  • Norint atkreipti dėmesį į bet kokius dabartinio partnerio trūkumus, paversti buvusįjį / buvusiąją pavyzdžiu.
  • Norint pabrėžti savo svarbą sakant: "Aš žinau, kaip tai veikia, nes ir aš buvau tuose santykiuose...".
  • Įskaudinti partnerį, jei buvote situacijoje, kurioje buvote įskaudintas (kerštas).

Ką asmuo skaičiuoja kalbėdamas apie buvusiuosius

"Šį norą lemia kelios priežastys ir jos kiekvienam gali būti skirtingos. Už kiekvienos iš šių priežasčių slypi tam tikras poreikis. Ir dažniausiai tai vis dėlto yra pagrindinis pačios meilės poreikis. Tačiau gali būti ir pripažinimo ar saugumo poreikis", - aiškina psichologė.

Ji pabrėžia, kad noras kalbėti apie buvusiuosius kyla tada, kai partneris iš tikrųjų nepatenkina nė vieno iš šių pagrindinių bazinių poreikių.

"Kadangi į santykius dažniausiai įsitraukiame ten, kur norime papildyti tai, ko negavome vaikystėje, vadinasi, norime, kad partneris papildytų tai, ko mums trūksta. Vadinasi, tokiu būdu jis/ji uždaro vieną iš mūsų pagrindinių poreikių, o gal net ir visus", - sako psichologė.

Kartu psichologė atkreipia dėmesį, kad tų vakuumo skylių mūsų psichikoje, kurias turime nuo vaikystės, negali užgydyti mūsų partneriai, nes jie turi tas pačias skyles.

"Už šiuos nuo vaikystės atidengtus poreikius esame atsakingi mes patys. Todėl, kad nenorėtumėte kalbėti apie savo praeities išgyvenimus ir sukelti partneriui diskomfortą, pirmiausia išsiaiškinkite, ko jums trūksta, kokį pagrindinį poreikį norite, kad jis užslopintų. Atminkite, kad kiekvieną kartą, kai norėsite tai padaryti, partneriui sukelsite diskomfortą", - pažymi psichologė.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau