Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 9

Kodėl vyrui reikia daug laiko, kad pasipirštų savo mylimajai: pagrindinės priežastys

Kodėl vyrui reikia daug laiko, kad pasipirštų savo mylimajai?

Tai lemia kelios svarbios priežastys.

Kiekviena moteris svajoja išgirsti: "Ar ištekėsi už manęs?" Tačiau dabar daugelis vyrų labai ilgai delsia apsispręsti tokiam rimtam poelgiui. Tam yra kelios svarbios priežastys. Apie tai instagrame pranešė psichologė.

Finansai

Pasak ekspertės, daugelis vyrų nerimauja dėl savo finansinės padėties. Jiems sunku, kad nepasiekia savo reikalavimų: neturi nuosavo būsto, automobilio ir lėšų vestuvėms.

Amžius

Jei santykiai trunka jau penkerius metus, bet prasidėjo, kai tau buvo 15 metų, suprantama, kodėl vaikinas nepateikia pasiūlymo.

"Mažai tikėtina, kad būdamas dvidešimties jis jau daug pasiekė ir gali aprūpinti šeimą. Jo nerimas nėra nepagrįstas, bet ar jis tau tai pripažins? Nemanau, kad taip. Jam būtų gėda. Tikriausiai dar per anksti", - sakoma pranešime.

Infantilus

Psichologai sako, kad infantiliški vyrai yra tie, kurie nėra rimti, nenori šeimos, bijo atsakomybės ir pareigų.

Apskritai šie vyrai yra tokie patogūs, kad gerai moka įtikinti, jog santuoka neturi prasmės, pavyzdžiui, "kas pakeis antspaudą pase, mums ir taip gerai.

Tačiau tokiuose santykiuose gerai sekasi tik vyrams.

"Norint pateikti skyrybų prašymą, nereikia dalytis turto, o jis reiškia įsitikinęs, kad taip gali atsitikti", - sako ekspertė.

Jo mama tavęs nemėgsta

Jei jūsų partneris jums tai sako, tai didelė problema. Pasak psichologės, tokie vyrai jau seniai "ištekėjo" už savo motinos ir vargu ar galės su ja konkuruoti.

"Iš tikrųjų vyrai tuokiasi tam, kad moters neužimtų kas nors kitas. Jis myli ir bijo jus prarasti, todėl nori, kad būtumėte visiškai jo", - sakė psichologas.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau