Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Balandžio » 3

Čekijoje iškrito sniegas

Praėjusį savaitgalį temperatūra pasiekė 20 laipsnių Celsijaus, tačiau artimiausiomis dienomis Čekijoje prasidės paskutinis žiemos atodrėkis.

Šį rytą Jesenkų kalnuose iškrito penkiolika centimetrų sniego. Savaitgalį visoje šalyje numatomas šaltasis periodas su šalčio ir sniego temperatūra, o nuo kitos savaitės vidurio temperatūra vėl pakils.

Atšalimą sukelia oro srovės iš šiaurės ir šiaurės rytų.

"Temperatūra bus gerokai žemesnė už vidutinę, o vėjai sumažins matomą temperatūrą. Ryte saugokitės apledėjimo, kalnuose susidarys sniego griūtys, o žemumose - snygis", - portalui Novinky.cz sakė meteorologė Dagmar Khonsova.

Aukščiausia paros temperatūra šiandien numatoma Pietų Moravijoje - 8 laipsniai Celsijaus. Šeštadienį bus debesuota ir debesuota, kai kuriose žemumose snigs, o kalnuose iškris nuo 5 iki 20 cm sniego. Dienos temperatūra kai kuriose vietovėse sieks 5 laipsnius Celsijaus.

Sekmadienis bus panašus, o ryto temperatūra sieks iki -5 laipsnių Celsijaus. Vakare snigti nustos, o pirmadienį bus dar šalčiau - temperatūra nukris iki -6 laipsnių Celsijaus.

Šalti orai išsilaikys iki kitos savaitės vidurio: trečiadienį šaltis pamažu atslūgs, o savaitės pabaigoje sugrįš pavasariška šiluma.

Vairuotojai įspėjami būti atsargūs, ypač važiuojant dideliame aukštyje. Šiandien Jesenikų kalnuose kelininkai pranešė, kad "ant kelių išlieka šlapio sniego provėžos, todėl jie yra slidūs, ypač neprižiūrimuose keliuose".

Kai kuriose Moravijos ir Silezijos vietovėse matomumas taip pat sumažėjęs dėl sniego liūčių. Pasak policijos atstovo spaudai, Opavos ir Bruntalo rajonuose jau užfiksuoti eismo sunkumai, tačiau kol kas visi keliai yra pravažiuojami "labai atsargiai".

Nakties šalnos ir ledas privertė meteorologus patarti ūkininkams ir sodininkams saugoti žydinčius vaismedžius ir augalus.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau