Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Balandžio » 15

6 lengvi velykiniai ritualai

Velykos – ne tik krikščioniška šventė. Galbūt nereikėtų pamiršti ir pagoniškų šios šventės šaknų. Juk iš pradžių buvo tai buvo pavasario deivės Ostaros šventė ir, tik įvedus krikščionybę, ji sutapatinta su Kristaus prisikėlimu. Pagoniškosios Velykos – tai magijos, gaivumo, romantikos ir naujos pradžios diena. Tad, jei turite laiko ir noro, galite švęsti! Yra daugybė paprastų ritualų, kuriuos verta išbandyti ir pamėginti pritraukti laimę ir sėkmę.

1) Papuošti namus šviežiomis gėlėmis

Niekas nenuteikia taip pavasariškai kaip gėlės. Gėlės į gyvenamąją erdvę įneša šviežios, žalios energijos, kuri gimsta pusiaukelėje tarp Jolės (žiemos saulėgrįžos) ir Litos (vasaros saulėgrįžos). Todėl šia nuostabia proga patartina susirinkti jums patinkančią gėlių puokštę ir laikykite ją saulėtoje vietoje (jei debesuota, įsivaizduokite, kaip saulės spinduliai užpildo kambarį) ir pakvieskite deivę Ostarą, kad ji palaimintų puokštelę – suteiktų jums pusiausvyros, žaismingumo, meilės ir puikių naujų pradžių. Gėlių taip pat galima pamerkti ant namų altorėlio ar kurioje nors kitoje namų vietoje.

2) Šokti, juoktis ir linksmintis

Ostara garsėja savo vaikišku žaismingumu ir linksmumu, todėl šią dieną galima šokti! Puiku, jei tą galite daryti lauke basomis, juokdamiesi iš viso to kvailumo ir beprotiškumo. Šokiai padės geriau pajusti pavasarišką nuotaiką, pralinksmins, suteiks žvalumo ir energijos. Nuotaikingas šokis padeda pritraukti gamtos palaiminimus ir padeda skleisti džiaugsmą, kad ir kur eitumėte.

3) Skanus ritualas su šokoladiniais kiaušiniais

Atsipalaiduokite ir susikaupkite. Paimkite šokoladinį kiaušinį į dešinę ranką (jei esate dešiniarankis) ir uždėkite kairįjį delną ant viršaus. Sužadinkite jausmus, susijusius su pozityviausiu noru. Sąmoningai nukreipkite šių jausmų ir vizijų energiją į kiaušinį. Tada jį suvalgyti. Taip tarsi pasėjate savo norą. Apskritai būkite atsargūs su mintimis per Velykas, nes materializuojasi ne tik teigiamos, bet ir neigiamos mintys. Ritualą galima pakartoti dar su keliais kiaušiniais, bet kiekvieną kartą galvoti apie vis kitą norą. Vietoj šokoladinių saldainių galima naudoti spalvotą dražė, o dar geriau patiems pagaminti biskvitinius rutuliukus, kuriuos puošiant šokoladiniu glaistu, siųsti geras mintis.

4) „Romantikos energija” – gražus ir nesudėtingas ritualas

Tikima, kas per Velykas pabunda žemė ir pavasaris suteikia dosnų palaimingos energijos srautą visiems, kurie dalyvauja šventėje. Pakvieskite šią Ostaros energiją ir įsileiskite ją į savo namus, išbarstydami rožių žiedlapius ant paklotos lovos. Palikite juos ten iki vakaro.

5) Ritualas su vandeniu

Šį ritualą galima atlikti ne vieną kartą, tačiau pirmą kartą geriausia atlikti Velykų išvakarėse. Tam reikės daiktų, priklausančių keturiems elementams ir dar kelių priedų:

  • kelių žvakių (ugnis),
  • indiškų smilkalų (oras),
  • karštos vonios (vanduo),
  • Himalajų druskos (žemė),
  • mėgstamų eterinių aliejų ar vonios bombų,
  • rožinio krištolo.

Prieš maudydamiesi karštoje vonioje pasidarykite stebuklingą šveitiklį: į puodelį smulkiai sumaltos Himalajų druskos įpilti aliejaus, pavyzdžiui, alyvuogių. Apšlakstyti mėgstamuu eteriniu aliejumi ir išmaišyti. Vonioje įtrinti druskos šveitikliu odą ir nuplauti, kad nušveistumėte ir sudrėkintumėte. Tada pasinerkite į vandenį, ant širdies čakros uždėkite rožinį krištolą ir atsipalaiduokite. Užsimerkę 5 min. apmąstykite savo gyvenimą ir kokių pokyčių jums reikia. Mėgaukitės šiltu vandeniu, žvakėmis ir kvapais, kol pasijausite pasiruošę išeiti. Visus rūpesčius ir vargus nuneš stebuklingas vanduo. Visos viltys ir svajonės bus sutelktos rožiniame krištole.

6) Sėklų sėjimas 

Atlikite senovišką ritualą: pasėkite sėklas. Sėkla yra pokyčių, kurie gali sudygti jūsų gyvenime artimiausiu metu, simbolis. Jei tikimasi kelių pokyčių, tuomet reikėtų pasėti kelias sėklas, kiekvienai priskiriant tam tikrą tikslą. Tačiau nepamirškite, kad kartu su jūsų noru išaugs dar kažkas, ko dabar jūs gal nė nesitikite. Augalas gali būti bet koks – nuo gėlės ar mikrožalumynų iki krūmų ar medžių. Jei dar anksti sėti į žemę, tiesiog sėklą įdėkite į vazoną ant palangės. Pirmiausia palaiminkite juos laikydami ant saulės (jei diena saulėta) ir siųsdami pozityvias mintis. Jei lauke debesuota, įsivaizduokite, kaip šviesa užpildo sėklas. Pasodinkite sėklą į žemę ir garsiai pasakykite: „Aš nesustabdysiu savo laimės augimo!”. Ritualą galima atlikti gražioje gamtos vietoje.

priekavos.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau