Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Balandžio » 5

Marmuriniai ir blizgantys kiaušiniai Velykoms: šie du būdai nustebinti šeimą per Velykas

Marmuriniai ir blizgantys kiaušiniai Velykoms

Marmurinius ir blizgančius kiaušinius galite pasigaminti paprastais būdais.

Dažyti kiaušiniai yra vienas pagrindinių Velykų atributų. Yra daugybė įvairių būdų, padedančių unikaliai ir labai įdomiai pasigaminti šiai šventei skirtus kiaušinius - margintus kiaušinius, margučius ir kt.

O margintus ir blizgančius kiaušinius galite pasigaminti naudodami paprastus metodus. Apie tai, kokius, skaitykite čia, "Styler".

Kaip Velykoms pasigaminti blizgančius kiaušinius

Nuplautus žalius kiaušinius reikia užpilti natūraliu raudonuoju vynu - pusiau saldžiu arba saldžiuoju. Galite naudoti sausą vyną ir įdėti 1 valgomąjį šaukštą cukraus. Taip pat virimo metu įpilkite 1 valgomąjį šaukštą acto.

Kiaušinius virkite 10-15 minučių, o po to palikite kiaušinius vyne 2-3 valandoms. Tada atsargiai išimkite kiaušinius ant servetėlės ir leiskite jiems visiškai išdžiūti.

Kaip pasigaminti margintus kiaušinius Velykoms

Paprasčiausias būdas nudažyti kiaušinius marmuriniais atspalviais - naudoti kinrožių arbatą.

Kiaušinius išvirkite įprasta tvarka - pamerkite juos į vandenį, pastatykite ant ugnies, užvirkite ir virkite 8-10 minučių.

Į puodą įberkite kelis šaukštus kinrožių lapų, užpilkite karštu vandeniu ir palikite, kad prisitrauktų. Į vandenį įpilkite 1 valgomąjį šaukštą acto.

Tada į kinrožių arbatą įmerkite kiaušinius, visiškai juos panardinkite, uždenkite lapeliais ir palikite pritraukti. Tada kiaušinius išimkite ant servetėlės ir palikite atvėsti.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau