Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 31

Operacija "Prarastos sielos" Teksase, Kolorade ir Meksikoje išgelbėjo 70 vaikų, įskaitant prekybos žmonėmis aukas

Imigracijos ir muitinės tarnybos (ICE) pareigūnai paskelbė išgelbėję 70 dingusių vaikų, tarp jų daugelį pagrobtų prekybos žmonėmis gaujų, Amerikos pietvakariuose ir Šiaurės Meksikoje.

Operacija "Dingusios sielos" buvo bendra vietos, valstijos ir federalinė operacija, kurios metu dingę vaikai buvo surasti visame Teksase, taip pat Kolorado valstijoje ir Siudad Chuareso mieste Meksikoje, teigiama ICE pranešime spaudai.

Bendra operacija vyko tris savaites, o jos rezultatai buvo paskelbti gegužės 25 d., kuri taip pat yra Nacionalinė dingusių vaikų diena. Tarp išgelbėtų vaikų buvo prekybos žmonėmis, fizinės ir seksualinės prievartos aukų, daugelis jų patyrė "neįsivaizduojamą" prievartą iš prekiautojų žmonėmis ir pedofilų rankų. Pasak ICE, susijusios agentūros teikė konsultacijas vaikams ir jų šeimoms.

"Operacija "Prarastos sielos" rodo krašto saugumo tyrimų tarnybos įsipareigojimą apsaugoti visuomenę nuo viktimizacinių nusikaltimų. Šiuo atveju mes rūpinamės savo vaikais - brangiausiu mūsų bendruomenės ištekliumi", - pranešime spaudai sakė HSI El Paso specialiojo agento pavaduotojas Taekuk Cho. "HSI yra pasiryžusi ir toliau bendradarbiauti su mūsų teisėsaugos partneriais, siekdama surasti, susigrąžinti ir padėti pasveikti dingusiems vaikams, kartu užtikrindama, kad kaltininkai būtų patraukti atsakomybėn už šiuos baisius nusikaltimus ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn."

"Visuomenės saugumo departamente komandinis darbas yra viena pagrindinių mūsų vertybių", - pridūrė Teksaso DPS majoras Matthew Mull. "Esame dėkingi visiems mūsų teisėsaugos partneriams, kurie dalyvavo šioje operacijoje ir kurie kasdien dirba visą parą, kad apsaugotų mūsų bendruomenes, įskaitant mūsų jaunimą."

Kaip praneša "The Daily Wire", apie operaciją "Prarastos sielos" paskelbta praėjus kelioms dienoms po to, kai valdžios institucijos sulaikė aštuonis asmenis, susijusius su penkiolikmete mergina, kuri, kaip įtariama, balandžio 8 d. buvo parduota iš Dalaso "Mavericks" rungtynių.

Mergaitė, kaip įtariama, atsiskyrė nuo tėvo, kad galėtų pasinaudoti tualetu per rungtynes, o vėliau buvo pastebėta išeinanti iš "American Airlines Center" su nežinomu vyru. Po kelių dienų Teksaso kovos su prekyba žmonėmis iniciatyva rado mergaitės nuogos nuotraukos, rodomos su prostitucija susijusioje interneto svetainėje. Oklahomos policijai pavyko susigrąžinti auką balandžio 18 d. - praėjus 11 dienų po jos dingimo.

"Esame dėkingi už Oklahomos miesto policijos departamento darbą ir mūsų dukters susigrąžinimą. Mano širdis plyšta dėl neįsivaizduojamų dalykų, kuriuos mano dukrai teko išgyventi 11 dienų, kol ji buvo pagrobta, ir labai džiaugiuosi, kad ji yra saugi, o mes dirbame, kad ji pasveiktų", - sakoma mergaitės motinos gegužės 5 d. pareiškime.

Šeimai atstovaujantis advokatas Zeke'as Fortenberry suabejojo, kaip įtariamasis vyriškis, kuris tariamai išviliojo mergaitę iš arenos, galėjo gauti apgaulingą bilietą.

"Su šia byla susijusios sistemos ir organizacijos nuolat nuvilia auką. Ji niekada neturėjo bendrauti su tuo vyru per "Mavericks" rungtynes", - sakė Fortenberry. "Šios aukos gyvenimas visiems laikams pasikeis".

Po praėjusiais metais duoto interviu laidai "Candace" Timas Ballardas - buvęs Krašto saugumo departamento specialusis agentas ir organizacijos "Operation Underground Railroad" įkūrėjas - paaiškino, kad amerikiečiai yra didžiausi pasaulinės 150 mlrd. dolerių vertės prekybos žmonėmis pramonės paklausos varikliai.

"Didžiausią paklausą turės ta šalis, kurioje seksualinė medžiaga yra labiausiai prieinama", - sakė Ballardas. "O kokia šalis yra tokia didelė kaip Jungtinės Valstijos, kurioje visi turi prieigą prie interneto? Nė viena. Taigi tokia mano teorija, kodėl Jungtinės Valstijos yra didžiausia vartotoja."

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau