Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 4

Požymiai, kad netrukus turės prasidėti naujas gyvenimo etapas

Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina momentas, kai atrodo, kad pasiekta kažkokia kraštutinė riba. Smulkūs nemalonumai užgriūna iš visų pusių, įtampa didėja, atmosfera aplinkui pasidaro slogi, atsiranda nepaaiškinamas nuovargis ir nepasitenkinimas viskuo.

Tai reiškia, kad vienas gyvenimo etapas eina į pabaigą. Reikia atsikratyti visko, kas jau atgyveno ir nesipriešinti permainoms.

Požymiai, kad netrukus prasidės perėjimas į naują gyvenimo etapą

1.Paaštrėja konfliktai su aplinka

Nesistebėkite, jeigu jūsų ir artimųjų santykiai nei iš šio, nei iš to pradės kaisti. Tai gali atsitikti net tada, kai esate įsitikinę, jog sutariate idealiai. Atgyja seni konfliktai, pretenzijos, atsiranda nepaaiškinama agresija. Tai rodo, kad jūsų santykiai nėra priderinti prie naujos realybės, į kurią turėsite įžengti.

Labai aiškiai tą parodo vaikai. Jie elgiasi taip, kad jūs nesusivaldote ir išliejate ant jų susikaupusias neigiamas emocijas. Taip išeina slapta agresija, susijusi su lūkesčiais, kuriuos puoselėjote dėl vaikų.

Vaikai priverčia nusiimti idealių žmonių kaukes, kurias nešiojate. Bet ne tam, kad save pasmerktumėte, o kad sužinotumėte, kokie etate iš tikrųjų.

Priimkite tai, ką jums rodo artimieji, kolegos, draugai ir nustatykite, kas jau paseno ir neatitinka jūsų įvaizdžio bei gyvenimo stiliaus naujame etape.

2. Sugrįžta žmonės iš praeities

Jūsų gyvenime netikėtai gali pasirodyti „šmėklos iš praeities“ – žmonės, su kuriais daug metų bendravote, bet paskui keliai išsiskyrė.

Vienais atvejais tai reiškia, kad galite atstatyti santykius naujame lygyje, kitais atvejais – kad reikia padėti tašką tuose santykiuose. Galbūt jūs iki šiol neatleidote tam žmogui arba nesugebėjote išmokti tų gyvenimo pamokų, kurios buvo susijusios su juo.

Tie žmonės padeda trumpam sugrįžti į praeitį ir įvertinti, kiek per tą laiką jūs pasikeitėte ir paaugote.

3. Išplaukia vaikiškos nuoskaudos

Galite pastebėti , kad sugrįžta senos vaikiškos nuoskaudos. Dėl to jums pasidaro dvigubai nemalonu. Pati nuoskauda kelia skausmą. Ir dar susierzinate, kad tenka grįžti į praeitį ir apdoroti senus įvykius, kuriuos laikėte pamirštais.

Jeigu leisite sau įsigilinti į esmę to, kas vyksta, pastebėsite, kad sielos gilumoje nuoskaudos nėra, Visos emocijos tik paviršutiniškos. Jūs galite lengvai išeiti iš šios situacijos, nes turite sukaupę daug patirties, kaip pasirinkti naują elgsenos modelį.

4. Jus provokuoja sutvarkyti visas uodegas

Jeigu jūsų gyvenime yra dalykų, temų, projektų, kuriuos laikote neaktualiais šiam metui, tai jūs būsite provokuojami su jais atsisveikinti. Jeigu nesiryžtate paleisti to, kas paseno, tai bus padaryta už jus.

Situacija iš pirmo žvilgsnio gali būti nelabai etiška, graži ar maloni. Bet vėliau suprasite, kad ši našta trukdė jums judėti į priekį. Kai vyksta tokie dalykai. Nenusiminkite. Supraskite, kad viskas vyksta tik jūsų labui.

Jeigu jūsų gyvenime yra kažkas, ką laikas užbaigti, uždaryti ir paleisti, tačiau jūs nesiryžtate ir abejojate. Padėkite tašką patys, kad nereikėto to daryti kitiems jums netikėtu momentu.

Pagalvokite, kad yra jūsų gyvenime tokio, ko jau neapsimoka ir nėra jokios prasmės gelbėti. Susikoncentruokite į savo širdį ir įsivaizduokite, kas bus toliau jūsų gyvenime, kai atsisakysite to dalyko. Kur nueisite? Ar jus džiugins naujos aplinkybės , ar turėsite galimybę vystytis? Ar tai temps atgal?

Nebijokite permainų, tada jos atvers jums naujus kelius.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 21:36 Klauso Schwabo WEF planuoja cenzūruoti internetą naudodamas dirbtinį intelektą

Klauso Schwabo Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė apie planus moderuoti internetą naudojant dirbtinį intelektą, kuris identifikuotų "dezinformaciją", kenksmingą turinį ar bet ką kitą, kas, Klauso Schwabo nuomone, turėtų būti cenzūruojama.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto