Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 26

Naujas beždžionių raupų tyrimas - galima greito viruso plitimo užuomazga

Autorius - Tom Ozimek per "The Epoch Times",

Naujame beždžionių raupų tyrime yra galimas užuomina, kodėl virusas taip greitai plinta - mokslininkai teigia, kad virusas pasižymi neįprastai dideliu mutacijų skaičiumi, o tai gali reikšti "pagreitintą evoliuciją".

Portugalijos mokslininkų ištirtuose mėginiuose nustatyta, kad naujoji beždžionių raupų atmaina turi vidutiniškai 50 mutacijų, nors paprastai tikimasi, kad jų bus tik apie 10, teigiama naujame recenzuojamame tyrime, kuris birželio 24 d. paskelbtas medicinos žurnale "Nature Medicine".

Netikėtai didelis šiuo metu plintančio beždžionių raupų varianto genetinių variacijų skaičius leidžia manyti, kad virusas gali greitai prisitaikyti, o tai gali turėti įtakos perdavimo greičiui.

    "Mūsų duomenys atskleidžia [sic] papildomų užuominų apie vykstančią viruso evoliuciją ir galimą prisitaikymą prie žmogaus", - tyrime rašė mokslininkų grupė.

...

Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, dabartinio protrūkio metu iš viso užregistruoti 2,103 laboratoriškai patvirtinti beždžionių raupų atvejai, įskaitant vieną mirties atvejį.

    "Beždžionių raupų protrūkis ir toliau daugiausia pasireiškia vyrams, turintiems lytinių santykių su vyrais, kurie pranešė apie neseniai turėtus lytinius santykius su naujais ar keliais partneriais", - teigė PSO.

...

Jungtinėse Amerikos Valstijose birželio 24 d. sveikatos priežiūros institucijos pranešė, kad nustatė 201 beždžionių raupų atvejį.

Birželio 22 d. J. Bideno administracija pranešė, kad plečia beždžionių raupų tyrimų pajėgumus, perduodama testus penkioms komercinėms laboratorijų bendrovėms.

"Smarkiai išplėsdami testavimo vietų skaičių visoje šalyje, sudarome sąlygas visiems, kuriems reikia pasitikrinti, tai padaryti", - sakė Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamento (HHS) sekretorius Ksaveras Bekerra (Xavier Becerra).

"Visi amerikiečiai turėtų susirūpinti dėl beždžionių raupų atvejų", - pridūrė jis.

...

Skaityti daugiau čia...

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau