Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 27

Arkivyskupas Vigano apie Aukščiausiojo Teismo sprendimą panaikinti Roe prieš Wade'ą

Arkivyskupas Carlo Maria Viganò paskelbė pareiškimą dėl JAV Aukščiausiojo Teismo sprendimo byloje Dobbs prieš Jackson Women's Health Organization.

Viganò, buvęs apaštališkasis nuncijus Jungtinėse Amerikos Valstijose, pateikė galingą žinią žmonėms.

Apie tai praneša "GateWay Pundit": Štai kelios ištraukos iš to, kuo jis dalijasi:

"Birželio 24 d. Jungtinių Amerikos Valstijų Aukščiausiasis Teismas, panaikindamas 1973 m. sprendimą byloje Roe prieš Wade, užgydė konstitucinį vulnus [žaizdą] ir kartu po beveik penkiasdešimties metų atkūrė atskirų valstijų suverenitetą. Aukščiausiojo Teismo sprendimu nebuvo nuspręsta dėl "teisės į abortą" - kaip teigiama pagrindiniame naratyve, - bet buvo panaikintas jo "privalomas įteisinimas visose valstijose", grąžinant teisę spręsti dėl "gilaus moralinio abortų klausimo" "žmonėms ir jų išrinktiems atstovams", iš kurių Roe prieš Wade'ą, priešingai JAV Konstitucijos diktatui, ją atėmė.

Taigi bandymas įbauginti Aukščiausiojo Teismo teisėjus, prasidėjęs nuo piktavališko sprendimo projekto nutekinimo, kurį įvykdė abortus remiančios lobistinės organizacijos nariai, žlugo, kaip žlugo ir kairiųjų demokratų mirties retorika, skatinama ekstremistinių judėjimų ir grupių, finansuojamų George'o Soroso "Atviros visuomenės".

Globalistinis pasaulis, kuris sistemingą žmogaus kūno žalojimą pavertė savo ideologine vėliava, primesdamas gyventojams eksperimentinį genų gydymą, prieštaraujantį visiems moksliniams įrodymams, dabar plėšo savo drabužius, nes teigia moterų teisę į kūno autonomiją ir teisę žudyti motinos įsčiose nešiojamą gyvybę.

Vatikano spaudos tarnyba bei JAV vyskupų konferencija į šią istorinę dieną reaguoja įtartinai santūriai, tarsi tai būtų jiems nepatogi pareiga. Bergoglio tyli, tačiau buvo labai kalbus, kai reikėjo užsipulti Donaldą Trumpą (Donald Trump) arba palaikyti Hillary Clinton (Hillary Clinton), Joe Bideną (Joe Biden) ir demokratų kandidatus."

Visą arkivyskupo pranešimą galite perskaityti toliau:

Arkivyskupas Vigano apie Roe prieš Wade panaikinimą birželio 24, 2022 Jim Hoft*

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto