Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 3

Gubernatorius DeSantis ragina paduoti į teismą gydytojus, kurie vaikams atlieka "lytį patvirtinančias" operacijas (VIDEO)

Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis ) trečiadienį pareiškė, kad gydytojai, atliekantys "lytį patvirtinančias" operacijas vaikams, sergantiems lyties disforija, turėtų būti teisiami.

"Negalima sugadinti 10, 12, 13 metų vaikų dėl lyties disforijos", - sakė R. DeSantis. "80 proc. jų lytinės orientacijos vis tiek išnyksta, kol jie tampa vyresni, tad kodėl turėtumėte tai daryti?"

"Jie nori iškastruoti šiuos jaunus berniukus - tai neteisinga... Manau, kad šie gydytojai turi būti paduoti į teismą už tai, kas vyksta", - sakė DeSantis.

ŽIŪRĖKITE:

Tuo tarpu Bideno režimo transseksualė sveikatos apsaugos ministro padėjėja daktarė "Rachel" Levine siekia, kad vaikai būtų kastruojami.

Daktarė Levine, biologinis vyras, teigiantis, kad yra moteris, yra transseksualus Bideno režimo, siekiančio chirurginės ir cheminės vaikų kastracijos, veidas.

Daktaras Levinas yra piktas ir pavojingas žmogus.

Levine'as neseniai pareiškė, kad nėra jokių diskusijų dėl "lytį patvirtinančios" vaikų priežiūros.

"Mes iš tiesų norime pagrįsti savo gydymą ir patvirtinti, palaikyti ir įgalinti šiuos jaunuolius, o ne riboti jų dalyvavimą veikloje ir sporte ir net riboti jų galimybes gauti lyties patvirtinimo gydymą savo valstijoje", - sakė daktaras Levine'as.

Praėjusį mėnesį daktaras Levine'as sakė, kad lyties keitimo operacija (kastracija) ir lytinio brendimo blokavimo priemonės (cheminė kastracija) KIDS yra "gelbstinti gyvybę, mediciniškai būtina, tinkama pagal amžių ir labai svarbi priemonė".

VIDEO:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau