Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 21

Italijos teismas pripažino, kad "pavojingi" COVID skiepai "įsiskverbia ir keičia DNR

Italijos teismas priėmė triuškinantį sprendimą, kuriame teigiama, kad Covid-19 švirkštai "įsiskverbia į žmogaus DNR ir ją pakeičia", o tai gali būti pražūtinga ilgalaikei pacientų sveikatai.

Florencijos civilinio teismo antrojo skyriaus teisėja Susanna Zanda liepos 6 d. pasirašė skubų dekretą, kuriuo nurodė grąžinti į darbą psichologą, kurį valstybės taryba neteisėtai atleido iš darbo už atsisakymą vartoti eksperimentinę vakciną.

Savo sprendime teisėja Zanda supeikė eksperimentinių skiepų veiksmingumą ir saugumą, teigdama, kad galimas pavojingas jų poveikis nėra iki galo žinomas.

 Be to, teisėja paminėjo įrodymus, kad vakcinos yra "tokios invazinės, kad įsiskverbia ir pakeičia paskiepytų žmonių ląstelių DNR". 

Rairfoundation.com praneša: Teisėjas Zanda citavo Konstitucijos 32 straipsnį, kad "po nacių fašizmo patirties" negalima "aukoti atskiro individo dėl kolektyvinio intereso". Be to, jis neleidžia, kad asmuo "be laisvo, informuoto sutikimo būtų įtrauktas į invazinius medicininius tyrimus".

Teisėjo skubos tvarka priimtu dekretu buvo laikinai sustabdyta Toskanos psichologų ordino nuostata, draudžianti gydytojui verstis psichologo praktika. Vietoj to, aštuoniems mėnesiams sustabdžius veiklą, psichologė dabar gali praktikuoti "bet kokiu būdu (asmeniškai ir nuotoliniu būdu) taip pat, kaip ir jos paskiepyti kolegos".

Psichologės ir Ordino byla bus atnaujinta 2022 m. rugsėjo 15 d., tačiau bent jau kol kas teisėjas Zanda pritarė psichologei. "Profesinės veiklos sustabdymas, - teigiama motyvuose, - kelia grėsmę pagrindinėms asmens vertybėms, tokioms kaip teisė į išlaikymą ir teisė į darbą." 

Nors daugelis džiaugiasi teisėjo sprendimu ir mano, kad tai gali būti precedentas, kuris galiausiai bus taikomas visiems", Toskanos psichologų ordinas paskelbė, kad ruošiasi dideliam teisiniam mūšiui. Jie taip pat išplatino pareiškimą, kuriame psichologams primenama apie jų teisinę pareigą būti "paskiepytiems":

Ordinas kartu su savo teisininkais siekia apsiginti tinkamiausiomis formomis ir atitinkamuose biuruose, laikydamasis įstatymų ir siekdamas apsaugoti bendruomenės sveikatą. Visiems primename, kad sveikatos apsaugos ordinai, koks yra Toskanos psichologų ordinas, privalo laikytis 2021 m. įstatyminio dekreto Nr. 44 dėl prievolės skiepytis. Šiai nuostatai nepritarsime. Todėl priešinsimės atitinkamuose forumuose.

Italijos vyriausybė skubiai reagavo į novatorišką teisėjo sprendimą, kuriuo užginčytas jų tironiškas ir antikonstitucinis kovidų vakcinos įpareigojimas. Ketvirtadienio vakarą duodamas interviu televizijai kairiųjų pažiūrų Italijos sveikatos apsaugos ministras Roberto Speranza (Roberto Speranza), kurio išsilavinimas yra politologas, o ne medikas ar biologas, sprendimą pavadino "visiškai nepriimtinu ir nepagrįstu jokiais moksliniais įrodymais". Be to, politinis veikėjas pamokė teismą, kad jam turėtų būti "gėda".

Žiūrėkite trumpą įrašą, kuriame Speranza aptaria teismo sprendimą Italijos televizijos pokalbių laidoje "In Onda", kurią veda Concita De Gregorio (Concita De Gregorio) ir Davidas Parenzo (David Parenzo):

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto