Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 5

Kanados sveikatos apsaugos ministras reikalauja kas 9 mėnesius atlikti COVID stiprinamuosius skiepus, kad vakcinos būklė būtų aktuali

Praėjusį mėnesį Kanada pakeitė savo piliečių "visiško paskiepijimo" sąvoką, sakydama, kad "dvi dozės nebepadeda", ir dabar reikalauja trijų COVID-19 vakcinos dozių.

Šalies sveikatos priežiūros institucijos apie tai pranešė Kanados televizijai CTV. Jis pažymėjo, kad dabar pereinama prie naujos aktualių skiepų apibrėžties.

Praėjusių metų birželio 30 d. sveikatos apsaugos ministras Žanas Ivas Diuklo (Jean-Yves Duclos) žurnalistams sakė, kad kanadiečiai, norėdami atitikti vyriausybės nustatytą "naujausių" skiepų apibrėžtį, privalės kas devynis mėnesius, galbūt visam laikui, pasiskiepyti.

"Imunitetas, kurį suteikė pirminė dviejų vakcinų dozių serija, suleista 2021 m., dabar išnyko", - spaudos konferencijoje sakė J. Duclos.

"Moksliniai tyrimai aiškiai rodo, kad laikui bėgant mūsų apsauga nuo pirminės dviejų dozių vakcinos mažėja", - patikslino jis.

Tuomet Duclos žurnalistams sakė, kad "Omicron" mus išmokė, jog niekada nebūsime visiškai apsaugoti nuo COVID-19, nes virusas nuolat evoliucionuoja.

"Virusas evoliucionuoja, ir "Omicron" žiauriai mus supažindino, kad niekada nebūsime visiškai paskiepyti nuo COVID-19. Kaip ir virusas, mūsų imunitetas taip pat evoliucionuoja, ir "Omicron" leido mums suprasti, kad dviejų dozių nebeužtenka. Turime nuolat atnaujinti savo skiepus", - teigė jis.

J. Duclosas aiškiai pasakė, kad "atnaujinta" reiškia, jog kanadiečiai kas devynis mėnesius turėtų pasiskiepyti, nes sąvoka "visiškai paskiepyti" nebetenka prasmės.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau