Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 30

Atstovų Rūmų respublikonai pateikė įstatymo projektą, kuriuo siekiama užkirsti kelią JAV mokesčių mokėtojų doleriais finansuoti WEF

Atstovų Rūmų respublikonai pateikė įstatymo projektą, kuriuo siekiama uždrausti mokesčių mokėtojų lėšomis remti Pasaulio ekonomikos forumo - liūdnai pagarsėjusios Klauso Schwabo (Klaus Schwab) nevyriausybinės organizacijos, propaguojančios pasaulinę vyriausybę ir centralizuotą nedemokratinę valdžią, - veiklą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone

Šį teisės aktą remia respublikonai Skotas Peris (Scott Perry), Tomas Tifanis (Tom Tiffany) ir Lorenas Boebertas (Lauren Boebert), pasipiktinę WEF ginkluote COVID-19, kuria siekiama įgyvendinti savo korporatyvinę kairiąją socialinę darbotvarkę. Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) taip pat pasitelkė klimato kaitą kaip dingstį įgyvendinti Švabo "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkės principus, kurie apima privačios nuosavybės panaikinimą.

Įstatymas "Defund Davos Act" užtikrintų, kad JAV mokesčių mokėtojų lėšomis nebūtų remiami WEF užmojai, ir seka ankstesnėmis D. Trumpo administracijos pastangomis pasitraukti iš kitų tarptautinių organizacijų, pavyzdžiui, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Paryžiaus klimato susitarimo.

"Jokios lėšos, kuriomis disponuoja Valstybės departamentas, Jungtinių Valstijų tarptautinės plėtros agentūra ar bet kuris kitas departamentas ar agentūra, negali būti naudojamos Pasaulio ekonomikos forumui finansuoti", - rašoma įstatymo projekte H.R. 8748.

National Pulse ataskaita: Įstatymo projektas perduotas Užsienio reikalų komitetui.

WEF gali įgyvendinti savo progresyvią socialinę darbotvarkę dėl glaudžių partnerysčių ir personalo sutapimo su pirmaujančiomis pasaulio korporacijomis. Be to, kad remiasi privačiuoju sektoriumi įgyvendinant WEF sankcionuotą politiką, įskaitant socialinį kredito balą ir skaitmeninę bankininkystę, vyriausybės pareigūnai taip pat yra labai svarbūs grupės misijai.

Be to, kad kasmet Davose (Šveicarija) rengiamas aukščiausiojo lygio susitikimas, kuriame dalyvauja daug aukšto lygio vyriausybės pareigūnų ir valstybių vadovų, WEF palaiko ryšius su jaunaisiais politikais per savo programą "Jaunieji pasaulio lyderiai".

Iš agentūrų, į kurias nukreiptas įstatymas "Defund Davos Act", Jungtinių Amerikos Valstijų tarptautinės plėtros agentūra (USAID) buvo tikrinama dėl to, kad mokesčių mokėtojų pinigus siuntė Amerikos pelno nesiekiančiai organizacijai, kuri bendradarbiavo su Kinijos komunistų partijos valdoma laboratorija, kuri, kaip manoma, yra COVID-19 ištakų centras.

USAID rėmė organizacijos "EcoHealth Alliance" pasirengimo pandemijoms iniciatyvas, nepaisant to, kad šios grupės atliekami šikšnosparnių koronavirusų tyrimai, įskaitant patogenų manipuliavimą, kad jie taptų mirtinesni žmonėms, buvo panašūs į COVID-19.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau