Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 4

Tūkstančiams žmonių liepta evakuotis prieš "gyvybei pavojingą" potvynį Sidnėjuje

Sekmadienį tūkstančiams australų buvo nurodyta evakuotis iš savo namų Sidnėjuje, nes didžiausią šalies miestą merkė liūtys, o potvyniai užliejo jo apylinkes.

Visame mieste buvo atkirsti keliai, o valdžios institucijos pranešė, kad vakarinėje Sidnėjaus dalyje, kurią kovo mėnesį užliejo smarkūs potvyniai, galioja mažiausiai 18 įsakymų evakuotis.

potvyniai, Sidnėjus, orai, stichinės nelaimės, paranormal.lt

"Tai gyvybei pavojinga nepaprastoji padėtis", - žurnalistams sakė Naujojo Pietų Velso valstijos nepaprastųjų situacijų tarnybos ministrė Stephanie Cooke (Stephanie Cooke).

Australija yra klimato kaitos aštriadantis taškas, nes keičiantis pasauliniams orų modeliams sausros, mirtini krūmynų gaisrai, Didžiojo barjerinio rifo balinimas ir potvyniai tampa vis dažnesni ir intensyvesni.

Kadangi artimiausiomis dienomis laukiama dar daugiau laukinių orų, Kukas (Cooke) apibūdino potvynius kaip "sparčiai besikeičiančią situaciją" ir įspėjo, kad žmonės turėtų būti "pasirengę evakuotis per trumpą laiką".

Pasak jos, miesto Warragambos užtvanka pradėjo išsilieti ankstyvą sekmadienio rytą, gerokai anksčiau, nei prognozavo valdžios institucijos.

Kamdene, pietvakariniame Sidnėjaus priemiestyje, kuriame gyvena daugiau kaip 100 000 žmonių, potvynio vanduo užliejo vietos parduotuves ir degalinę.

Cooke paprašė gyventojų, gyvenančių 500 km (310 mylių) ilgio Australijos rytinės pakrantės ruože į šiaurę ir pietus nuo Sidnėjaus, apsvarstyti galimybę dėl oro sąlygų atšaukti moksleivių atostogų kelionių planus.

Pasak jos, per praėjusią parą gelbėjimo tarnybos atliko 29 gelbėjimo darbus ir buvo iškviestos daugiau kaip 1 400 kartų.

Kovo mėn. rytinės pakrantės potvynis, kurį sukėlė smarkios audros, nusiaubusios Sidnėjaus vakarus, nusinešė 20 gyvybių.

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto