Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Rugpjūčio » 2

Moteris, kuriai buvo leista pereiti į vyrišką lytį jau po 2 su puse valandos terapijos, kalba apie savo apgailestavimą

Moteris, kuriai buvo leista pereiti į vyrišką lytį vos po dviejų su puse valandos konsultacijų, kalba apie savo apgailestavimą dėl to, ir norėtų, pradėjo pereiti atgal į moterišką lytį.

26 metų Sam, kuriai buvo atlikta dviguba mastektomija ir hormonų terapija, kad taptų vyru po kiek daugiau nei dviejų valandų konsultacijų, nori įspėti kitus apie pavojus, kylančius dėl pernelyg greito proceso be tinkamos terapinės pagalbos.

Samas po dvigubos mastektomijos

Samas po dvigubos mastektomijos ( Image: CATERS NEWS)

Dabar žinau, kad nesu translytis vyras, - sako ji.

"Mail Online" praneša: Samas, 26 m., nusprendė susimokėti už privačius terapijos seansus, kai būdama vos 21 m. pradėjo abejoti savo lytine tapatybe, nes jai buvo pasakyta, kad NHS paskyrimo teks laukti dvejus su puse metų.

Iš pradžių ji labai apsidžiaugė, kai jai buvo suteiktas privatus vizitas, ir po to, kai atlikusi tyrimus internete pati sau nustatė translyčio vyro tapatybę, vos po dviejų valandą trukusių susitikimų su gydytoju gavo leidimą pradėti hormonų terapiją ir atlikti dvigubą mastektomiją.

Praėjus vos dvejiems metams nuo hormonų terapijos pradžios ir dvigubos mastektomijos atlikimo, jai prasidėjo sveikatos komplikacijos ir ji suprato, kad nenori atlikti visiškos lyties keitimo operacijos.

Iki pirmojo vizito į NHS ji ėmė suprasti, kad padarė klaidą, ir gydytojams pasakė, kad dabar ieško pagalbos pereiti atgal į moterį.

Dabar Sama kalba atvirai, norėdama padėti kitiems žmonėms, kovojantiems su lyties tapatybe, ir įspėti juos apie pavojus, kylančius dėl pernelyg greito proceso be tinkamos terapinės pagalbos.

Samas iš Midlendo valstijos sakė: "Dabar aš iš naujo susijungiu su savo natūraliu kūnu tokia forma, kokia jis yra dabar, ir mano gyvenimas turi judėti toliau.

"Turiu nuolatinių savo kelionės pasekmių, bet jos nepanaikina manęs kaip moters.

Vis dar gailiuosi dėl medicininių veiksmų, kurių ėmiausi transformacijos metu, bet stengiuosi mylėti ir priimti savo kūną tokį, koks jis yra, o ne tokį, koks buvo anksčiau ir koks norėčiau, kad būtų.

"Tikiu, kad terapija turėtų būti taikoma visais perėjimo proceso etapais, kad padėtų pastebėti ir ištirti raudonąsias vėliavėles, kurios gali atsirasti pereinamojo laikotarpio metu.

Taip pat manau, kad asmenims turėtų būti suteikta daugiau informacijos, kad jų informuotas sutikimas būtų tikrai pagrįstas.

"Man tai buvo tikrai sunki kelionė, kurios metu praradau daug draugų, maniusių, kad esu nusiteikęs prieš translytiškumą.

Pamačiau bendruomenę, pilną žmonių, kurie perėjo į kitą lytį ir pagaliau tapo laimingi; žvelgdamas į juos, pagalvojau, kad tai ir mane padarytų laimingą.

'Dabar žinau, kad nesu translytis vyras, bet man nepakako terapijos, kuri padėtų ištirti, kas iš tikrųjų su manimi vyksta, ir padėtų suprasti, kad neprivalau tilpti į vienos iš visuomenės apibrėžtų lyties normų dėžutę.

"Aš perėjau šį procesą ir gailėjausi dėl savo sprendimo, todėl jaučiuosi esąs tinkamoje padėtyje pasidalyti kitokiu požiūriu į tai, ką reikėtų daryti kitaip, siekiant padėti žmonėms, kurie abejoja savo tapatybe.

P komentaras: todėl prieš atliekant tokį sprendimą, pirma reiktu pasitarti su tėvais, jai nepasitikite su psichologais, bet ne tos pačios nuomonės specialistais... ar nuomonę turinčiais žmonėmis. Nes, kas gali tenkinti juos, jums tai gali netikti... ir kas tada?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau