Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Spalio » 20

18 metų Misisipės valstijos universiteto futbolo žaidėjas Samas Westmorelandas mirė staiga

Trečiadienį netikėtai mirė Misisipės valstijos universiteto (MSU) studentas futbolininkas Samas Westmorelandas (Sam Westmoreland), teigiama universiteto išplatintame pranešime. Westmorelandui buvo 18 metų, penktadienį jam turėjo sukakti 19 metų.

Šiuo metu mirties priežastis neatskleidžiama, tačiau universitetas, Oktibbeha apygardos šerifo biuras ir koronerio biuras atlieka tyrimą, kad nustatytų įvykio aplinkybes.

Westmorelandas užaugo Tupelo mieste Misisipės valstijoje ir tai buvo jo pirmasis sezonas, kai jis buvo pageidaujamas "MSU Bulldogs" žaidėjas. Prieš įstodamas į MSU studijuoti pramonės technologijų, Westmorelandas buvo puikus Tupelo vidurinės mokyklos puolėjas, kurio ūgis siekė 1,4 metro ir 260 svarų.

Vidurinėje mokykloje jis buvo įtrauktas į 2022 m. Šiaurės rytų Misisipės futbolo trenerių asociacijos žvaigždžių rungtynes, o po vyresniojo sezono Tupelo mokykloje pelnė 2-6A regiono antrosios komandos apdovanojimą.

Trečiadienį Misisipės valstijos futbolo klubas paskelbė, kad universitetą "giliai nuliūdino" staigi Westmorelando mirtis.

MSU išplatino tokį pareiškimą:

    Misisipės valstijos universitetas labai nuliūdo sužinojęs, kad šįryt mirė pirmakursis studentas sportininkas Samuelis Westmorelandas (Samuel Westmoreland) iš Tupelo, Misisipės valstijos. Westmorelandas, Tupelo vidurinės mokyklos abiturientas, buvo MSU "Buldogų" futbolo komandos puolėjas ir pramonės technologijų specialybės studentas. Penktadienį jam turėjo sukakti 19 metų.

    "Viena iš giliausių pamokų, kurias išmokau vadovaudamas šiam puikiam universitetui, yra ta, kad tragiška vieno iš mūsų studentų netektis sumenkina visus mūsų studentus - ir mes visi Misisipės valstijoje jaučiame Semo Westmoreland mirties poveikį", - sakė MSU prezidentas Markas E. Keenumas (Mark E. Keenum). "Šiuo sunkiausiu metu meldžiuosi su Semo šeima ir draugais, su jo MSU komandos draugais ir treneriais, taip pat su Tupelo bendruomene."

    MSU vyriausiasis futbolo treneris Mike'as Leachas (Mike Leach): "Misisipės valstijos lengvosios atletikos šeimai skauda širdį dėl staigios Semo Westmorelando mirties. Samas buvo mylimas sūnus, brolis ir komandos draugas, nuostabus jaunuolis su neribota ateitimi. Jį visada prisimins ir jo labai ilgėsis visi, kurie jį pažinojo ir mylėjo. Visa MSU šeima gedi, nes mūsų mintys ir maldos skirtos Westmorelando šeimai. Mūsų svarbiausias prioritetas - parama Westmorelandų šeimai ir mūsų studentams sportininkams šiuo neramiu metu."

    MSU lengvosios atletikos direktorius Džonas Koenas (John Cohen): "Mums skauda širdį dėl staigios Semo Westmorelando netekties. Misisipės valstija - tai šeima, ir šiuo sunkiu metu mes visi gedime. Mūsų mintys ir maldos yra su Westmorelandų šeima ir visais, kurie pažinojo ir mylėjo Samą".

    Universitetas bendradarbiauja su Oktibbeha apygardos šerifo tarnyba, Oktibbeha apygardos koronerio tarnyba, MSU Studentų reikalų skyriumi ir MSU Lengvosios atletikos departamentu, siekdamas nustatyti šio įvykio faktus, ir kol šis vertinimas nebus baigtas, daugiau komentarų neteiks.

Po Samuelio mirties šeimos ir draugai pareiškė pagarbą.

"Prašome melstis už Samio tėvus, šeimą, draugus ir komandos draugus. Mums skauda širdį, nes Samas buvo geras mūsų Hastingso draugas. Jis ir Big H kartu buvo pirmakursiai OL ir pastaruosius 5 mėnesius praleido kartu. Džefas ir aš esame pakeliui pas mūsų H. Mes pasitikime savo Gelbėtoju, nes žinome, kad Jis yra vienintelė mūsų viltis šiame pasaulyje", - socialiniame tinkle "Facebook" rašė Missy Brewer Carruth.

"Mielasis Samas. Dabar netenku žodžių. Meldžiuosi už jūsų brangią šeimą.
Tavo paskutinio kirpimo metu pažadėjau tau, kad niekada nesakysiu tų baisių žodžių "hail state", bet per pirmąsias rungtynes, kai tu išeisi į tą aikštę, aš būčiau ten ir palaikyčiau tave, be to, mano vyras tikriausiai norėtų paspausti tau ranką už tai, kad patekai į Starkvilį. Tavo veide buvo didžiausia šypsena. Mary ir Amanda, aš meldžiuosi už jus ir abi jus myliu, - sakė Memory Woods Knox.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau