Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Spalio » 18

17-metis vidurinės mokyklos moksleivis staiga mirė nugriuvęs per choro repeticiją

Penktadienį valdžia pranešė, kad per choro repeticiją staiga mirė 17-metis Napervilio Šiaurės vidurinės mokyklos mokinys.

17-metis Danielis Mošis (Daniel Moshi) iš Franklino parko staiga mirė po to, kai penktadienio vakarą per repeticiją scenoje nugriuvo.

"Naperville" ugniagesių pareigūnai patvirtino, kad apie 18.18 val. jie sureagavo į vidurinę mokyklą dėl "be sąmonės" esančio 17-mečio berniuko. Kai atvyko ugniagesiai, praeiviai darė paaugliui dirbtinį kvėpavimą, jis buvo nuvežtas į Edvardso medicinos centrą, kur mirė", - pranešė NBC.

"Savaitgalį "Naperville North" vyko Ilinojaus Amerikos chorų vadovų asociacijos Ilinojaus valstijos garbės šou choras, kuriame Mošis koncertavo", - pridūrė leidinys.

DuPage'o apygardos koronerio biuras nurodė, kad vyksta mirties tyrimas, tačiau mirties priežastis kol kas nenustatyta.

"Su liūdesiu norime pranešti apie staiga mirusį vieną iš mūsų nuostabių jaunų berniukų Danielį Lodeną Mošį, Lodeno ir Karolinos Mošių sūnų, mano mirusio svainio Beliso ir mirusios Elenos Mošių anūką Šlaimoną", - socialiniame tinkle "Facebook" rašė Sarhadoonas Ibrahimas (Sarhadoon Ibrahim).

"Jis buvo choro narys ir giedojo Viešpačiui, jo trūks visiems, kuriems teko jį pažinti, jis buvo kuklus, veiklus ir visų mylimas. Danieliaus tavęs trūks visiems šeimos nariams ir draugams".

Paklaustas, kokia jo mirties priežastis, Sarhadoonas teigė, kad greičiausiai tai buvo širdies smūgis.

"[Jis] staiga nugriuvo, kai repetavo scenoje - iki šiol nėra jokios tikros priežasties - tiesiog kaip širdies priepuolis", - sakė Sarhadoonas.

Vienas naudotojas pakomentavo: "labai gaila tai girdėti ir tikiuosi, kad jis neturėjo tos vakcinos, nes kai kurie gydytojai mano, kad vakcina yra širdies smūgio priežastis".

sveikata, žmonės, mirtis, nutikimas

Mirus Mošiui, daug žmonių norėjo išreikšti savo pagarbą.

"Sunkia širdimi pranešame, kad mirė mūsų brangus sūnus Danielis Mošis, Saint Andrews (Saint Andrews) choro alto vokalistas. Tikinčiųjų bendruomenei prarasti ištikimą narį yra sunku ir tikėjimo išbandymas; tikintiems tėvams prarasti ištikimą vaiką yra nesuvokiama ir ištempia mūsų ribotus supratimo pojūčius. Danieliaus gali nebebūti su mumis žemėje ir joks "žodis" negali visiškai palengvinti netekties skausmo, tačiau Danieliaus netektis žemėje mums užtikrina, kad giedosime "Žodį" rojuje", - socialiniame tinkle "Facebook" rašė Šventojo Andriejaus asirų bažnyčia.

"Praėjusią naktį netekome vieno geriausių mūsų bažnyčios jaunimo narių Danielio Moshi. Labai sunku prarasti tokį protingą išsilavinusį mandagų jaunuolį. Danielis turėjo angelišką balsą ir man buvo malonu kiekvieną kartą jį girdėti, kai jis koncertuodavo Švento Andriejaus bažnyčioje. Šiandien dangus įgijo angelą. Tavęs labai trūks. Reiškiu gilią užuojautą jo tėvams Carolyn ir Lodenui Moshi'ams. toliau giedok su angelais Dany! Ilsėkis danguje", - sakė Hani KhiziranRealtorius.

"Mano brangiai draugei Karolinai Moši ir jos šeimai reikia maldų dėl sukrečiančios ir netikėtos jos mielo sūnaus Danieliaus mirties. Bendruomenei skauda širdį dėl šios žinios, kuri mus visus ištiko šokas. Tegul Danielis ilsisi rojuje, nes jo trūks daugeliui", - rašė Karo Mikhail.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau