Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Spalio » 22

Gydytojai suglumę po to, kai per teniso treniruotę 18-metis sportininkas patyrė širdies sustojimą

Aštuoniolikmečiui tenisininkui iš Ročesterio (Indianos valstija) sustojo širdis iškart po to, kai jis baigė apšilimo ratus.

Drew Strasseris (Drew Strasser) buvo ką tik baigęs apšilimą sporto salėje, kai praėjusių metų rugpjūtį staiga nugriuvo.

Draugas ir komandos draugas Džeikas puolė jam į pagalbą ir pradėjo dirbtinį kvėpavimą, o treneris Džesis Atkinsonas nuėjo paimti automatinio išorinio defibriliatoriaus (AED), kad sužadintų jo širdį, kol kažkas paskambino pagalbos telefonu. Greita jų reakcija greičiausiai užkirto kelią paauglio mirčiai.

"Jo draugas, 18-metis komandos draugas, dirbantis gelbėtoju, - laimei, jis tinkamai susitvarkė su situacija", - TODAY sakė Drew motina Laneia Strasser. "Niekas nežino, kaip reaguos tokioje situacijoje, ir jis padarė tai, ką turėjo padaryti."

Po valandą trukusios kelionės greitosios pagalbos automobiliu gydytojams pavyko stabilizuoti jo būklę.

"Buvome tiesiog šokiruoti. Tai neatrodė tikra. Jis niekada anksčiau nebuvo patyręs jokių sąmonės netekimo akimirkų", - sakė Laneia Strasser. "Jis niekada neturėjo jokių širdies problemų požymių. Tai tiesiog atėjo visiškai netikėtai".

Į jaunojo sportininko krūtinę buvo rekomenduota įdėti implantuojamą kardioverterį-defibriliatorių (ICD), nes gydytojai negalėjo nustatyti pagrindinės sportininko staigaus širdies sustojimo priežasties.

Drew Strasserio staigus širdies sustojimas privertė gydytojus suglumti.

"Jei yra grįžtamoji priežastis arba kažkas, ką galime gydyti, mums nereikia ICD", - sakė Keanas. "Jo diagnozė yra vadinamoji idiopatinė skilvelių fibriliacija, o tai iš esmės reiškia, kad neturime kitos diagnozės."

TODAY pranešė:

    Jie mums pasakė: "Ne, jam nebuvo širdies priepuolio. Tai buvo tai, kad jam staiga sustojo širdis, - sakė Laneia Strasser. "Tai buvo labai traumuojanti situacija. Baisus, baisus, baisus, baisus rytas".

    ("Staigus širdies sustojimas" apibrėžiamas kaip "staigus širdies veiklos, kvėpavimo ir sąmonės praradimas", o širdies priepuolis - kai "užblokuojama kraujo tėkmė į širdies dalį", kaip teigia Mayo klinika. Širdies priepuolis gali sukelti staigų širdies sustojimą.)

    Jo tėvai negalėjo patikėti tuo, kas vyksta. Drew Strasseris visada sportavo ir niekada neturėjo jokių sveikatos problemų. Vos prieš tris savaites jis buvo apsilankęs pas gydytoją atlikti sveikatos patikrinimo, ir nieko neįprasto jo širdyje nebuvo aptikta.

    Kai netoliese esančios ligoninės gydytojai stabilizavo paauglio būklę, jis buvo perkeltas į Riley vaikų ligoninę Indianapolyje, kur gydytojai bandė išsiaiškinti, kodėl jo širdis neveikia tinkamai. Matydami jį širdies intensyviosios terapijos skyriuje, prijungtą prie dirbtinio kvėpavimo aparato, be jokio paaiškinimo, kodėl jam sustojo širdis, Drew Strasserio tėvams jau buvo sunku. Tačiau tada jis sunkiai susirgo.

    "Iki sekmadienio jam išsivystė plaučių infekcija, ir jam pasidarė blogiau, - sakė Laneia Strasser. "Jo kraujospūdis vis krisdavo labai žemai. Jie (jam) davė labai stiprių antibiotikų."

    Po kelių dienų jis galėjo prisiminti, kodėl atsidūrė ligoninėje. Tačiau jis vis dar jautėsi nustebęs dėl savo padėties.

    "Netikėjau tuo, kas vyksta, nes anksčiau nemaniau, kad kas nors yra negerai, ir man apskritai niekada nieko panašaus nebuvo nutikę", - Drew Strasseris sakė TODAY. "Tai baisu ir painu."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau